Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Τρίτη, 7 Μαΐου

αυνανισμος απο πισω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141375 από elena_04 στις 01 Ιουνίου 2018, 9:48πμ

elena_04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ειμαι καινουργια στο φτου κ γραφτηκα γιατι εχω φρικαρει λιγο μ ενα θεμα που εχω. Λοιπον ειμαι 14 και πριν απο 2 μηνες νμζ βρηκα στην αποθηκη του σπιτιου ενα δονητη οταν εψαχνα για κατι πραγματα. Τον επλινα και τον χρησιομποιησα στον κολπο μ ομως. Ειχα ξαναβαλει δαχτυλο οποτε δεν πονεσα. ομως το προβλημα ειναι οτι πριν κανα 2 βδομαδες επειδη ειδα μια τσοντα αποφασισα να δοκιμασω τον βαλω και στον κωλο μ. Στην αρχη πονουσα φουλ αλλα μετα ενταξει τον εβαζα και τον εβγαζα και τον πηγαινα μεχρι μεσα ολο. Αυτο που με φρικαρει ειναι οτι στο τελος οταν τον βγαζω τελειως πεταγετε ενα διαφανο πιχτο υγρο και πανω στο δονητη εχει ενα πιχτο κοκκινο υγρο που μοιαζει με αιμα αλλα δν νμζ να ειναι. Ξερετε εσεις;;;; αν εισαι και γυναικες και σας εχει συμβει πειτε μ. Θενξξ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141387 από lida στις 02 Ιουνίου 2018, 12:56μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μου μυριζεις τρολια. Δεν με επεισε η ιστορια σου ότι είναι αληθινη. Οι δονητες δε βρισκονται ασχετα στις αποθηκες και στα υπογεια. Τον επλυνες λες αλλα λειτουργουσε ακομα και με τις μπαταριες τι εγινε? Ένα κοριτσι 14 χρονων δεν θα εβαζε μεσα του ετσι ασχετα ένα τετοιο αντικειμενο. Δεν πονεσες λες γιατι ειχες ξαναβαλει μεσα δαχτυλο. Καμια σχεση αυτο. Δεν θα ποναγες μονο αν ειχες κανει κανονικα σεξ. Αν ησουν παρθενα θα εσπαγες με το δονητή και θα πονουσες και θα ειχε και αιμα. Τωρα αυτο ότι τον εβαλες πισω χωρις να εχεις κανει σεξ από εκει και χωρις λιπαντικο και από ένα σημειο και μετα να το βαζεις ολο και να τον βγαζεις χωρις να πονας δεν είναι και πολύ πιστευτο. Δηλαδη χορτασες από μπρος και δοκιμασες πισω? Αυτα για τα υγρα σε καποιο βιντεο το ειδες? Νομιζω εισαι αγορι που κανει πλακα γιατι ένα κοριτσι δεν θα εγραφε τετοια πραγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login