Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Δοκιμαστική κάρτα στρογγυλή κουλούρα με χρώματα σε ΕΡΤ και ΕΡΤ-2 να σφυρίζει σαν το διάολο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 πριν ανοίξει ο σταθμός.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

να το πιάσω από μέσα ή να κάνω στοματικό?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141434 από alexa.p στις 09 Ιουνίου 2018, 6:20πμ

alexa.p

μέλος από: 9/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είμαι 15 δεν έχω κάνει σεξ ούτε θέλω τα έχω με ένα παιδί πολύ καιρό έχουμε συζητήσει για αυτό το θέμα αυτός θέλει αλλά δεν με πιέζει για τιποτα... Του τον έχω πιάσει αρκετές φορές έξω από τον παντελόνι και μπορώ να πω πως είναι αρκετά μεγάλο για την ηλικία του (γυρω στα 17 εκ) Σκέφτομαι-θελω να το κάνω κι από μέσα από το μποξερακι. Τι ακριβώς να κάνω? Αν αντιδράσει κάπως(π.χ να εκπλαγεί κλπ) να προχωρήσω σε στοματικό ή κάτι τέτοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141435 από lida στις 09 Ιουνίου 2018, 7:16πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπαρχει διλημα κάθε πραγμα με τη σειρα του. πρωτα θα το πιασεις από μεσα αργοτερα θα του το παιξεις και πιο αργοτερα θα ρρθει και το στοματικο και πιο μετα το κανονικο σεξ. Υπομονή και προχωρας όπως νοιωθεις καλα. Η απορια μου είναι μονο εσυ του κανεις; αυτος δεν σου κανει τιποτα; Αυτά πρεπει να είναι αμοιβαια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141438 από Akis2000 στις 09 Ιουνίου 2018, 12:26μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχήν θα έλεγα πως είσαι κάπως μικρή και πολύ καλά κάνετε που δεν έχετε (με δική σου ή και των δύο απόφαση) ακόμα ολοκληρώσει την σχέση σας. Όπως γράφει και η Lida βήμα-βήμα την φορά και όλα θα γίνουν στην ώρα τους. Στο θέμα τώρα που αναφέρεσαι, απορία μου είναι για την ηλικία σου πως έχεις μάθει να υπολογίσεις το μέγεθος. Έχεις εσύ τέτοια ικανότητα ή απλά στο ανέφερε ο ίδιος; Τώρα όσον αφορά το αν θα εκπλαγεί βάζοντας το χέρι σου μέσα από το εσώρουχο, πως λες να αντιδρούσε εάν προχωρούσες και σε κάτι παραπάνω (στοματικό) όπως λες; Και γνώμη μου είναι ότι μπορεί να του ερχόταν σαν έκπληξη η επαφής σου με το όργανό του ή και ακόμα περισσότερο εάν έφτανες και στο στοματικό, αλλά μόνο ευχάριστη θα μπορούσε να χαρακτηριστεί μιας και όπως είπες στην αρχή αυτός επιθυμεί για κάτι παραπάνω. Αλήθεια, αυτός τι ηλικία είναι, δεν μας είπες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141439 από lida στις 09 Ιουνίου 2018, 1:18μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Χαχαχαχαχα!!!! Λογικα το μηκος της το ειπε αυτος. Είναι απιθανο να το καταλαβε εκεινη με την αφη απεξω και δεν πιστευω να χρησιμοποιησε χαρακακι. Χαχαχαχαχα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141448 από alexa.p στις 11 Ιουνίου 2018, 3:09πμ

alexa.p

μέλος από: 9/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
lida pfff den niw8w akoma etoimh alla blepoume... oxi den kanei tipota h alh8eia einai pws den 8elw na kanei... telos pantwn eee den einai duskolo na to katalabeis😂peripou eipa den jerw akribws na sas pw😂


Akis2000 autos einai 16 pisteuw pws den 8a h8ele giati jerei pws den 8elw na proxwrhsoume kai 8a skeftetai oti to kanw mono gia auton... epeidh to janaskefthka den nomizw na kanw kati alla akoma kai na kanw elpizw na antidrasei opws eipes

Euxaristw poly kai tous dyo
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141451 από lida στις 11 Ιουνίου 2018, 2:07μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Miso λεπτο να καταλαβω. Εσυ του το πιανεις και σκεφτεσαι να κανεις πιο προχωρημενα και αυτος δεν σου κανει τιποτα? Δε σε χαιδεβει παντου και δε σε χουφτωνει? ΕΣυ δεν τον αφηνεις ή αυτος δε θελει? Και τα δυο ειναι περιεργα. Μηπως καταλαβα λαθος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141455 από alexa.p στις 12 Ιουνίου 2018, 5:20μμ

alexa.p

μέλος από: 9/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι δεν το διευκρινισα... Με χουφτωνει και με χαϊδεύει εγω εννοούσα δάχτυλο ή κτ τέτοιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login