Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν ακούς να επιμένουν πολύ στον όρο παράδοση, να ξέρεις ότι πρόκειται για παράδοση άνευ όρων.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Θελω να περασω μια φανταστικη εμπειρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141561 από Tasos111 στις 28 Ιουνίου 2018, 1:33μμ

Tasos111

μέλος από: 28/6/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια,,αρχικα να ξεκαθαρισω κατι,δεν ειμαι γκει,και εχω παει με 2 διαφορετικες γυναικες..η αληθεια ομως ειναι οτι σκεφτομουν παντα οτι ηθελα να κανω κατι με εναν αντρα..τι εννοω δλδ..θα ηθελα να του την παιξω η να του καμω στοματικο και εννοειται πως θα ηθελα να μου κανουν και μενα το αντιστοιχο..το θελω να το δω καθαρα σαν εμπειρια..πως να τπ φερω σε εναν κολλητο μου να γινει??επιπλεον θα ηθελα αν γινεται να μου περιγραψετε παρομοιες εμπειριες ππυ τυχον ειχατε με αυνανισμο σε φιλο η απο φιλο και εαν σας εχουν κανεο ποτε στοματικο..
Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141563 από MhtsakosRawr στις 29 Ιουνίου 2018, 8:34πμ

MhtsakosRawr

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Πολλοι εχουν τετοιες εμπειριες και ας μην ειναι γκει, καθαρα απο εμπειρια ή πειραματισμο ειδικα στην εφηβεια που οι ορεξεις ειναι στα υψη.Εγω με τον κολλητο μου πριν αρκετο καιρο ξεκινησα να αυνανιζομαι με τον κολλητο μου, αλλα πολυ διακριτικα με σβηστο το φως μαξιλαρια απο πανω μας και οταν θελαμε να χυσουμε ο ενας εφευγε απο το δωματιο.Οι ντροπες μετα απο λιγο φυγαν και εχουμε φτασει σε σημειο να καθομαστε γυμνοι ο ενας διπλα στον αλλο και να αυνανιζομαστε ελευθερα.Πριν μερικες ημερες ειχαμε παει θαλασσα οι δυο μας και μου ειπε πως εχει καυλες να παμε σε μια καβατζα πιο εκει που ηξερε να τραβηξει ετσι και εγινε εκει πηγαμε βγαλαμε τα μαγιο μας ξεκινησαμε και μετα παιξαμε ο ενας του αλλουνου ωσπου απλα εβαλε το στομα του στο πεος μου και μου εκανε στοματικο και μεσα σε 2 λεπτα ειχα τελειωσει.Μετα μου ζητησε για να τελειωσει εκεινος να αυνανιστει στη θεα μου μπρουμυτα και τελειωσε πανω μου.Τωρα για να κανεις κατι τετοιο με καποιον θα πρεπει να ειστε πολυ κοντα μαζι και να ξεκινησετε με κοινο αυνανισμο φωναξε τον σπιτι σου βαλε και καλα μια τσοντα ετσι για πλακα και μετα απο λιγο πες του οτι εχεις καυλωσει φουλ και πρεπει να αυνανιστεις ακομα και πισω απο μαξιλαρι, μιας και ειναι καλοκαιρακι επισης πετα τα ολα και πες οτι ζεστενεσαι παρα πολυ.Μετα μπορεις να του πεις να κανετε συγκριση ποιος την εχει ποιο μεγαλη και το ενα θα φερει το αλλο ;) Καλες εμπειριες!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141565 από lida στις 29 Ιουνίου 2018, 2:43μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Διαβαζω στο φτου πολλα μηνυματα αγοριων που θελουν να αυνανιστουν με αλλο αγορι να παιξουν σεξ και να κανουν μαζι του στοματικο. Οι πιο πολλοι ομως λενε οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΗ. Γιατι ρε αγορια εχετε προκαταλειψη και δεν θελετε να παραδεχτειτε οτι μπορει να ειστε γκαιη ή μπαη? Εγω κανω σεξ και με αγορια και με κοριτσια και δεν το αρνουμαι οτι μαλλον είμαι μπαη. Λεω οτι μην εχουμε προκαταλειψεις και να κανουμε οτι μας αρεσει χωρις δικαιολογιες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141568 από Akis2000 στις 30 Ιουνίου 2018, 8:02πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Lida η εικόνα του σεξ ανάμεσα σε δύο κορίτσια όπως και αν το κάνουμε είναι πιο αισθησιακή από ότι ανάμεσα σε δύο αγόρια, πάντα σύμφωνα με δική μου άποψη. Ωστόσο εντάξει, παίζουν ρόλο και τα σώματα. Για παράδειγμα άλλη εικόνα θα έδιναν δύο άντρες με περιορισμένη την τρίχα στο σώμα τους και άλλη εικόνα, πιο αποκρουστική δύο άντρες τίγκα στην τρίχα. Από αισθητικής άποψης μιλάω πάντα. Σίγουρα μιλάω πάντα θεωρητικά καθώς δεν έχω δική μου εμπειρία πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, όχι ότι δεν με εξιτάρει η ιδέα μίας τέτοιας φάσης και δεν υπάρχει πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μου έστω και σαν εμπειρία. Πάντως όταν λένε και τονίζουν οι περισσότεροι κάθε φορά στην αρχή ότι «δεν είναι γκέι», ίσως να το λένε για να το ακούσει πρώτα ο ίδιος τους ο εαυτός καθώς δεν έχουν συμφιλιωθεί με την ιδέα τουλάχιστον ότι μπορεί να κάνουν κάτι που στην συνείδηση του κόσμου θα μπορούσαν να τους βάλουν συγκεκριμένη ταμπέλα. Και από την στιγμή που ξέρουν ότι τους αρέσουν και οι γυναίκες, θα ήθελαν να εξασφαλίσουν ότι δεν θα τους θεωρήσουν κάποιοι (έστω και εδώ μέσα που είναι ανώνυμα) ότι είναι γκέι. Και αυτό είναι εν μέρη αλήθεια καθώς αφού τους αρέσουν και οι γυναίκες το πολύ να είναι bi. Θα συμφωνήσω κλείνοντας ωστόσο με την τελευταία σου φράση. Να κάνουμε ότι μας ευχαριστεί πιο πολύ χωρίς προκαταλήψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login