Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Περίεργα παιχνίδια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141734 από Mick15 στις 21 Ιουλίου 2018, 8:07πμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Γεια σας μάγκες βρήκα μια τσόντα που είχα με δονητή και είπα να το δοκιμάσω και εγώ πραγματικά μεγάλη καύλα έτρεμε όλο μου το σώμα από ηδονή.Και φυσικά έχυσα αμέσως.Εσείς το έχετε δοκιμάσει και αν ναι σας άρεσε.Πείτε γνώμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141736 από Black2000 στις 21 Ιουλίου 2018, 8:26πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Όχι δεν έχω δοκιμάσει αλλα ακούγεται πολύ ωραίο.Επίσης ωραίο είναι φίλε να μένεις γυμνός και να αυνανιζεσε μπροστά από καθρέπτη.Ειναι πολύ ωραίο πίστεψε με.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141738 από Mick15 στις 21 Ιουλίου 2018, 8:33πμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Το έχω δοκιμάσει είναι πολύ ωραίο αλλά με δονητή είναι πολύ προχωρημένο αλλά αξίζει πίστεψε με!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141757 από Akis2000 στις 22 Ιουλίου 2018, 2:43μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Σίγουρα είναι ωραία αίσθηση. Ωστόσο το ακόμα καλύτερο είναι να στο κάνει κάποιος ή κάποια άλλη αυτό εκεί πίσω. Εγώ προσωπικά η πρώτη φορά που μου έβαλε κάποιος άλλος δάχτυλο ήταν κοπέλα (δεν έχω πάει ποτέ με άντρα, άσχετα εάν με εξιτάριζε πάντα η ιδέα για κάτι τέτοιο). Έκανα σεξ με μία κοπέλα και αργούσα να τελειώσω. Κάποια στιγμή άρχισε να μου τρίβει την τρύπα και εγώ άρχισα να τρελαίνομαι, μόλις έκανε πως έμπειγε ένα δάχτυλο μέσα μου τελείωσα στην στιγμή. Ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα. Από τότε αποφάσισα να το εντάξω στην σεξουαλική μου ζωή και στις επόμενες σεξουαλικές μου συντρόφους(όσες τουλάχιστον έδειχναν να είναι ανοιχτές σε κάτι τέτοιο γιατί δεν είναι όλες). Αλλά μέχρι δάχτυλο πάντα μιλάω. Για κάτι περισσότερο (στραπόν ας πούμε) ακόμα δεν μου έτυχε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login