Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξέρεις τι είναι τα Σοσονάκια και τα Σαπουνάκια;
Τρίτη, 30 Απριλίου

Ερώτηση Gay

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141941 από Greek2000 στις 23 Αυγούστου 2018, 3:45μμ

Greek2000

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι αγόρι 18.5 χρόνων και έχω ένα θεμα.Ειμαι διακοπές μαζί με την οικογένεια μου δυο φορές όμως ενώ έλειπαν οι γονείς αυνανίστηκα μαζί με τον ξάδελφο μου(19 χρόνων) και την δεύτερη φορά κάναμε και μπάνιο μαζί,είμαι Gay η όχι;Να πω ότι ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141976 από OMG123 στις 29 Αυγούστου 2018, 10:30μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν το πράγμα μετά είχε γούτσου γούτσου και αγκαλίτσες εννοείται πως ναι τώρα αν απλά δοκιμάσατε και δεν έγινε Τπτ παραπέρα τύπου φιλιά ή κανονικό σεξ μην ανησυχείς που και που το να πειραματιζεσε και να ξέρεις κάτι παραπάνω για τον εαυτό σου δεν βλαπτει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141979 από Greek2000 στις 29 Αυγούστου 2018, 11:39μμ

Greek2000

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι ότι κάναμε στοματικό μια φορά.Δεν ξέρω γιατί το εκανα αλλα ήθελα να δω πως είναι ,μπορώ να πω ότι μου άρεσε παρά πολύ.Το πρόβλημα είναι πως έχω κοπέλα και φοβάμαι μην το μάθει.Μου αρέσουν οι σχέσεις με τις γυναίκες δεν ξέρω γιατί το εκανα με τον ξάδελφο μου.Δεν ξέρω τι είμαι,μου αρέσουν οι κοπέλες και θέλω να κάνω οικογένεια στο μέλλον αλλα μόλις βλέπω γυμνό άνδρα μου αρέσει παρά πολύ.Περιμενω μια απάντηση omg γιατί ξέρω ότι δίνεις καλές συμβουλές,τι να κάνω;Ο ξάδελφος μου θέλει να ξαναγίνει αυτο μεταξύ μας αλλα εγώ δεν ξέρω αν θέλω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141982 από OMG123 στις 30 Αυγούστου 2018, 9:30πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Ξανακαντο μαζι του,αν δεις οτι σου αρεσει και εχεις τρελαθει με αυτο,παει να πει οτι μαλλον εισαι γκει και μην ακους αυτο που λενε bi γτ να σε ενημερωσω αυτη ειναι η φαση πριν ανακαληψει ο αλλος οτι του αρεσουν οι ανδρες,για ασφαλεια λοιπον ξανακαντο,αν δεις οτι σου αρεσε μαλλον θα πρεπει να ξεκοψεις απο το κοριτσακι γτ σε αυτη την περιπτωση μπορει να αποκαλυφθεις και να την πληγωσεις,αμα δεν νοιωθεις κατι ουσιαστικο για αυτην ή δεν εισαι ερωτευμενος μαζι της φροντισε να το τελειωνεις μαζι της,γτ θα πληγωθειτε και οι 2 πολυ ασχημα,μην της πεις οτι σου αρεσουν οι ανδρες γτ θα πληγωθει το κοριτσακι νομιζοντας οτι εκεινη φταει που σου αρεσουν οι ανδρες,καντο με τροπο,πες της πχ οτι ξερεις κατι δεν νοιωθω κατι πλεον για σενα και δεν θελω να σου κρυβομαι μου αρεσει καποια αλλη,ετσι πες της για να μην καταλαβει κατι και αμα σε ρωτησει ποια ειναι αυτη που σου αρεσει πες της οτι δεν την ξερει,αυτα βεβαια αν δεν νοιωθεις κατι γιαυτην και απλως θελεις σχεση με γυναικα,αν εισαι ερωτευμενος μαζι της αλλα παραλληλα συμβαινει οτι συμβαινει με τον ξαδερφο σου,πειραματισου μαζι του και απο εκει και περα αμα συνεχισει να σε ελκυει το ανδρικο μοριο τοτε εισαι γκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141993 από Jfk2000 στις 31 Αυγούστου 2018, 1:25μμ

Jfk2000

banned
μέλος από: 27/8/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Φιλε greek 2000 ,,σε καταλαβαινω απολυταα...αρχικα συμφωνω και εγω με αυτο που λεει ο OMG123...ξανακαντω για να δεις τι σου αρεσειιι...επιπλεον θα ηθελα να σε ρωτησω κατι και να μου απαντησεις εαν μπορεις διοτι με ενδιαφερει πολυ το θεμα..βλεπεις ειμαι και γω σε μια παρομοια κατασταση..εχω αρκετες εμπειριες με γυναικες αλλα και γω θα ηθελα να κανω κατι τετοιο για να δω απο περιεργεια η πειραματισμο πες το οπως θες.θα παω ενα διημερο με τον κολλητο μου οπου να ναι και ισως προσπαθησω να τον κανω να περασουμε και μεις μια τετοια εμπειρια,οπωσδηποτε να του κανω και αν θελει να μου κανει και αυτος ενα στοματικο..μπορεις να μου πεις λοιπον αρχικα πως ξεκινησατε πως του το προτεινες ,,το εκανες εσυ η αυτος,,σου αρεσε και πως ηταν η αισθηση,,επισης την χρονικη διαρκεια και στο τελος που εχυσε??OMG123 εαν εχεις παρομοια εμπειρια θα χαιρομουν πολυ να την ακουσω..και οποιοσ λος εχει βεβαια

Υ/Γ συγγνωμη για το μεγαλο μηνυμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142010 από OMG123 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 11:50πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Ναι ειχα παρομοιες εμπειριες αλλα αμα αρχιζω να σας λεω ουτε αυριο δεν θα τελειωσω,ακου πως θα το αρχισεις αρχικα θα φροντισεις με τον κολλητο σου να ειστε στο ιδιο δωματιο θα φροντισεις να εισαι καυλωμενος,θα πεις στον κολλητο σου φιλε σε πειραζει να την παιξω ειδα μια γκομενα και θελω να χυσω και αμα θες παιξτην και εσυ, θα αρχιζετε να την παιζετε και θα πεις ερε να χα μια γκομενα να μου τον επερνε ο αλλος αμα θελει φαση θα σου πει να σου κανει στοματικο ε και θα γινει φαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142014 από Jfk2000 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 5:18μμ

Jfk2000

banned
μέλος από: 27/8/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ναι φιλε μουυυ,,,αρχικα σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων μαλλον καπως ετσι θα το κανω..το αλλο σκ που θα παμε το διημερο θα το βαλω μπρος και θα σας πω αποτελεσματα..αχαχα εεελα μωρε περιεγραψε μου εκει ενα συντομαα,αν θες βεβαια..σορρυ που σε ρωταω αλλα εχω ΠΟΛΥ αγχος και πολυ περιεργεια..και ενα φιλο μου που εχει σχετικη εμπειρια τον εχω πεθανει στις ερωτησεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142025 από OMG123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2018, 10:59πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Αυτο νομιζω το ειχα γραψει και σε αλλο ερωτημα,ειχα μια μακροχρονια σχεση και αρχισε ετσι:ενω μιλαγαμε για γκομενες καποια στιγμη με κοιταει ο φιλος μου με αρπαζει με φιλαει να μην με αφηνει παμε σπιτι του γινεται οτι γινεται και απο τοτε ημασταν μαζι ε και καποια στιγμη χωρισαμε γτ δεν ειχαμε ερωτικο ενδιαφερον ο ενας για τον αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login