Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Εγκυμοσύνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141950 από Maar στις 25 Αυγούστου 2018, 10:56πμ

Maar

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 17,5 και έχω σχέση με ένα παιδί αρκετό καιρό. Πριν 4 ημέρες είχα μαζί του την πρώτη σεξουαλικη επαφή χωρίς κάποια μέθοδο αντισύλληψης. Η επαφή έγινε μια μέρα μετά το τέλος της περίοδου μου. Ο σύντροφος μου δεν τελείωσε ούτε κατά την διάρκεια της σεξουαλικης επαφής (η οποία κράτησε ελάχιστα δευτερόλεπτα λόγω πόνου) αλλά ούτε κατά την διάρκεια των προκαταρκτικών. Ο φόβος μου αυτές τις ημέρες είναι αν γίνεται να μείνω έγκυος. Θα ήθελα μια απάντηση σύντομα ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141951 από lida στις 25 Αυγούστου 2018, 12:11μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απο τη μερα που το εκανες και αυτα που λες οτι εκανες η πιθανοτητα να εισαι εγκυος ειναι παραπαραπαραπαραπαραπαραπαρα πολυ ελαχιστη οσο να περπατας στο δρομο και να σε πετυχει κεραυνος. Το κακο ειναι οτι δεν μπορεις να κανεις ακομα τεστ εγκυμοσυνης για να ηρμησεις γιατι αυτα δειχνουν μονο αν εχεις καθυστερηση. Αλλα μην ανησυχεις και απολαυσετο ομως παντα με προφυλακτικο τωρα. Και επειδη τα αγορια πολλες φοες το ξεχνανε και λενε ελα μωρε δεν πειραζει εχε εσυ στο κρυφο τσεπακι της τσαντας σου. Αντε καλοριζικη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141953 από Maar στις 25 Αυγούστου 2018, 3:12μμ

Maar

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ...ελπίζω όντως να μην έχει γίνει κάτι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login