Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Στυση.ΒΟΗΘΕΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141973 από Metallica2001mono στις 29 Αυγούστου 2018, 9:01πμ

Metallica2001mono

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι αγορι 17 χρονων.Τελευταια ειχα αγχος για την σεξουαλικη μου ταυτοτητα.Τελικα ξαταλαβα οτι δεν ειχα κατι και μ αρεσουν κανονικα οι κοπελες.Παρολαυτα τωρα που σχεδον το ξεπερασα δεν εχω καμια σεξουαλικη ελξη οπου ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα.Σας παρακαλω βοηθηστε με
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141974 από OMG123 στις 29 Αυγούστου 2018, 10:24μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παιδιά τι έχετε πάθει και πανικοβαλεστε έτσι αμέσως, απλά τι έγινε φίλε μου, είσαι 17 δλδ λίγο μετά την εφηβεία που οι ορμόνες κάνουν πάρτυ, ε λοιπόν όσο μεγαλώνεις θα συνειδητοποιήσεις ότι δεν θα έχεις εξάψεις με το που βλέπεις μια γυναίκα στο δρόμο όπως παλιά αλλά για να γίνει αυτό η κάθε γυναίκα πρέπει να σου κάνει ένα κλικ στο μάτι για να ανάψεις, κοινώς δεν έχει βρεθεί ακόμα η γυναίκα που θα σε κάνει να ανάψεις τρομερά και επειδή οι ορμόνες σου αρχίζουν και χαλαρώνουν επειδή βγαίνεις από την εφηβεία σου φαίνεται παράξενο, φίλε απλά δεν έχει βρεθεί η κατάλληλη ακόμα η αυτό είναι μέχρι να ερωτευτείς παλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141980 από Metallica2001mono στις 30 Αυγούστου 2018, 4:49πμ

Metallica2001mono

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστω ρε φιλε.Πραγματικα με βοηθησες να χαλαρωσω λιγο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login