Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ειμαι 16, θα ήθελα την βοήθεια σας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141996 από Ngpr στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 1:13πμ

Ngpr

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά. Ειμαι 16 και το πέος μου είναι 11cm (Πότε 12cm). Οταν ήμουν 14 ήταν 13cm τρ μου έχει μικρύνει. Πήγα σε Ενδοκρινολόγο για να κάνω κάποιες εξετάσεις για τον θυρεοειδή (δν χανω κιλά) και μου έγραψε και ορμονικές εξετάσεις. Τις έχω κάνει, θα είναι την Τετάρτη έτοιμες. Λέτε να έχω κάποιο πρόβλημα?
Επίσης Από τότε που χρησιμοποιώ πλαστικό ..νι (απο τα 15) και απο τοτε που έκανα σεξ πρωτη φορά (απο τα 15 με μια κοπέλα, όχι ελληνίδα), δεν ευχαριστιέμαι να τον παίζω. Βρήκα όμως μια λύση, άφησα το πλαστικό αυτό και δοκίμασα να τον παίξω σε νερό, ήταν υπέροχο!! Τι λέτε να φταίει ομως για όλα τα παραπάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142000 από OMG123 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 9:26πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έχεις αγχωθεί υπερβολικά, δεν αφήνεις τον εαυτό σου να χαλαρώσει και έχεις αυτό το θέμα συνέχεια στο μυαλό σου, τέτοιες σκέψεις δεν κάνουν καλό στην στύση ενημερωτικά το λέω, περίμενε να βγουν οι εξετάσεις και να θυμάσαι ότι μέχρι τα 20 θα συνεχίσει να μεγαλώνει και επίσης το μέσο μέγεθος στους Έλληνες είναι 15 με 16 οπότε ηρεμία άσε πρώτα αυτές τις ρημαδες τις εξετάσεις να βγουν να δεις τι γίνεται και πες μας
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login