Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κι αν έχει ο γάιδαρος φωνή, για ψάλτη δεν τον παίρνουν.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ο κολλητος,,βοηθεια πλιιζ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142005 από Jimmy10 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 10:48πμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας ρε μαγκες...ειμαι νεος στο φορουμ,αν και εχω διαβασει αρκετες ιστοριες κατα,καιρους...τις τελευταιες μερες μου εχει εμφανιστει εμα προβλημα και ειμαι σε απογνωση πραγματικα δεν ξερω τι να κανω γ αυτο θα ηθελα να μ βοηθησετε απαντωντας στο θεμα μου αν μπορειτε..ευχαριστω εκ των προτερω..αρχικα να πω οτι πριν 8 μηνες ολοκληρωσα πληρως με γυναικα με την οποια βεβεια και χωρισα 2 μηνες αργοτερα...η ολη φαση μου αρεσε και μαλιστα παρα πολυυ...η αληθεια ομως ειναι οτι ψαχνομε να κανω κατι καο με ατομο του ιδιου φυλου με εμενα καθαρα απο πειραματισμο και εμπειρια..προχθες λοιπον μαλλον μου παρουσιαστηκε η ευκαρια και για αυτο θελω την βοηθεια σας..συγκεκριμενα εκει που καναμε μια βολτα μου λεει "παω για κατουρημα μια,,ελα και συ αμα θες μπας και μου βαρισεις καμια μαλακια μετα"και πηγα και τον ειδα να κατουραειι..αλλα δεν εγινε κατι..μετα απο ωρεςς μου κανει "ασε κολλητεε μου ειπε ο πρωτος μου ξαδερφος απο αθηνα οτι του εκανε νια πιπα ο κολλητος του ολα τα λεφτα και οτι ειναι εξαιρετικη φαση,ψηδου αυριο μεθαυριο να μου κανεις και μενα μια και σου κανω και γω"εσεις τι μου προτινεται να κανωωω??η αληθεια ειναι οτι θελω πολυ οπως ειπα να εχω μια τετοια εμπειρια αλλα φοβαμαι μην μαθευτει και με λενε μετα gay...απαντηστε μου ΠΑΡΑΚΑΛΩ..επισης αν μπορουσατε θα με υποχρεωαναται αν μου περιγραφατε τυχον δικες σας εμπειριες και πως ηταν για να ξερωω..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142009 από OMG123 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 11:38πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχικα κοιτα αν το εννοει γτ μπορει και να σε πειραζει ο φιλος για πλακα,και αν το εννοει καντο,επισης τι εννοεις μην μαθευτει,αν κανει το αστειο και πει τπτ θα καρφωθει και ο ιδιος γτ θα σου παρει και αυτος που.... οποτε δεν νομιζω να θελει να γινει ξευτιλα,καντο παντως αν το εννοει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142013 από Jimmy10 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 2:21μμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Οχι οχι ξερω οτι το εννοειι γιατι τον ξερω παρα πολυ καλααα..μαλλον θα το δοκιμασω..αλλα δεν ξερω δχω λιγο αγχος..εσυ φιλε μου εχεις κανει στοματικο σε αλλον η σου εχουν κανει??γιαα πες πως του το προτεινες οταν εισασταν και οι δυο ετοιμοι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142015 από OMG123 στις 01 Σεπτεμβρίου 2018, 5:31μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
και εχω κανει και μου ειχαν κανει γτ ειχα σχεση και δεν του προτεινα με αρπαξε με φιλησε και τα υπολειπα τα αφηνουμε γτ δεν ειναι για ανηλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142074 από Giwrgoskout στις 06 Σεπτεμβρίου 2018, 11:03πμ

Giwrgoskout

μέλος από: 6/9/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλά ρε πουσταραδες ξεκολομιαζεστε και περνετε πίπες αντί να δίνετε και να τρυπάται μουνια έλεος ρε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login