Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ένα μήλο την ημέρα, τον Παράδεισο κάνει πέρα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Μέγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142031 από Clarenk στις 03 Σεπτεμβρίου 2018, 12:36πμ

Clarenk

μέλος από: 3/9/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Ειμαι 16 θα πάω πρώτη Λυκείου και υπάρχει ένα προβληματάκι με το μέγεθος. Τον έχω 8.5cm ή 9cm και πλατος 3.9cm. Τι μπορώ να κάνω? Έχω βγάλει τρίχες παντού από πολύ μικρός, δηλαδή από τα 12 Ίσως και 11 μου χρόνια. Είναι πολύ παράξενο. Πρέπει ίσως στο μέλλον να κάνω επιμήκυνση? Δεν βλέπω να μου μεγαλώνει άλλο, τώρα 3 χρόνια.. να πω πως μικραίνει κιόλας. Δε θέλω κιόλας να έχω σχέσεις με κοπέλες γτ ντρέπομαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142099 από Καραλευτερης στις 08 Σεπτεμβρίου 2018, 8:50πμ

Καραλευτερης

banned
μέλος από: 8/9/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φίλε πάρε το titan τζελ να το βάζεις στο πουλί σου και θ δεις ποσό θα μεγαλώσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142104 από OMG123 στις 08 Σεπτεμβρίου 2018, 6:37μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Όταν δεν νοιώθουμε άνετα είναι φυσικό το πέος μας να παραμένει μικρό, εφόσον δεν έχεις μπει ακόμα στην διαδικασία να δεις τι υπάρχει στην σεξουαλικη πλευρά του εαυτού σου κοινώς να αυνανιστεις άνθρωπε μου τότε το πεος μεν θα μεγάλωσει αλλά με αργούς ρυθμούς γτ πως να στο πω χρειάζεται και λίγο εξάσκηση δεν μεγαλώνει με ταχύτητα φωτός και δεν μεγαλώνει από μόνο του κάποια στιγμή χρειάζεται μια μικρή βοήθεια, από την στιγμή που δεν το χρησιμοποιείς πάρα μόνο για ούρηση δεν υπάρχει λόγος να μεγαλώνει γρήγορα, θα σου μεγαλώνει αλλά αργά, αλλά όμως θα μεγαλώσει όταν μεγαλώσεις και συ λίγο ακόμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login