Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναζητείται ο καθηγητής που εξαφανίστηκε μετά το πείραμα της Πέμπτης
Δευτέρα, 6 Μαΐου

αντιαισθητικο γυναικειο οργανο??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142082 από Marilou_LM στις 07 Σεπτεμβρίου 2018, 7:59πμ

Marilou_LM

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολουσ! Η αληθεια ειναι οτι νιωθω καπωσ αβολα που ανοιγω ενα τετοιο θεμα αλλα εχω αρκετεσ αποριεσ και απο την στιγμη που ειναι αρκετοι αντρεσ εδω σιγουρα θα βοηθησουν..Καθωσ εψαχνα πληροφοριεσ για διαφορα ζητηματα που αφορουν το σεξ..επεσα πανω σε ενα αρθρο μιασ κοπελασ που ελεγε οτι θεωρουσε το 'οργανο' τησ αντιαισθητικο..αποφασισα να το ψαξω λιγο παρα πανω και διαβασα οτι οντωσ οι αντρεσ δινουν σημασια σε αυτο..ασ πουμε αν το αιδιο σου εχει μεγαλα χειλι θεωρειται ασχημο ή ποθητο? και απο την αλλη τουσ αρεσει αν ειναι μικρα? οι αποψεισ διιστανται στο ιντερνετ ..Θα ηθελα να μου απαντησετε σοβαρα γιατι με ολα αυτα που διαβασα για τα διαφορα ειδη γυναικειων οργανων οφειλω να ομολογησω οτι με κομπλαραν..οπου να ναι θα προχωρησω με τον φιλο μου..δεν θελω να εχω τετοιεσ ανυσηχειεσ παρολα αυτα μου φαινεται χαζο να ισχυει κατι τετοιο γιατι ουτε το αντρικο οργανο ειναι ''οτι πιο ομορφο εχουμε δει''

Υ.Γ. συγγνωμη εκ των προτερων στα ατομα που φρικαραν μολισ διαβασαν το αρθρο μου ..αλλα εχω διαβασει διαφορα αρθρα που ζητανε αντρεσ βοηθεια για θεματα που αφορουν το δικο τουσ γεννετικο οργανο..δν νομιζετε οτι ηρθε η σειρα μασ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142083 από OMG123 στις 07 Σεπτεμβρίου 2018, 8:47πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοπέλα μου τι ερώτημα είναι αυτό, οι άντρες μανα μου μόλις δούνε μουνι ανάβουν επί τοπου ούτε καν που το κοιτάζουν βασικά είτε το κοιτάζουν είτε όχι δεν περιμένουν για να γίνει φάση, ποιος σου έβαλε τέτοιες ιδέες αν είναι δυνατόν ποια, έχουν βαλθεί να μην υπάρχει χημεία ανάμεσα σε άντρα και γυναίκα, ξεκόλλα χρυσή μου το αιδιο έχει 2 χρήσεις μια για ούρηση και μια για σεξ, όποιος κάθεται να κοιτάξει και να διαλογιστει με το αν έχει μεγάλα χείλια το μέρος σου ή είναι παρθένος η την έχει μικρή και φοβάται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142101 από nick94 στις 08 Σεπτεμβρίου 2018, 11:27πμ

nick94

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
εχει δίκιο παντως ο φιλος απο πανω...αφήστε να παει μονο του και ευχαριστηθήτε το!!(απλώς να μιλησω μονο για ΜΕΝΑ οτι μου τρελαίνουν τα μεγαλα χείλια εκει.οχι οτι δεν μαρεσουν τα αλλα.επίσης αμα σου τα <<ξηγηθεί>> καλα και σενα θα μεγαλώσουν!!)χωρις να παρεξηγηθω ετσι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login