Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρόβλημα: Ομοφυλοφιλικές τάσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142168 από PavlosTheMan στις 23 Σεπτεμβρίου 2018, 4:14μμ

PavlosTheMan

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Έχω ένα πρόβλημα και θα ήθελα να με βοηθήσει όποιος μπορεί, απαντώντας με ειλικρίνεια αλλά και σεβασμό. Οι αυθάδεις και οι υβριστές θα τρώνε μπλοκ.

Λοιπόν... πως να ξεκινήσω... Πάντα ήξερα ότι μου άρεσαν οι γυναίκες σαν φύλο, πιστεύω πως κάθε άντρας, ακόμα κι αν δεν το παραδέχεται γιατί θέλει να το παίξει μοντέρνος, κρύβει μια βαθιά εκτίμηση για αυτά τα πλάσματα που δεν ονομάζονται τυχαία το "ωραίο φύλο"... Δεν μπορεί να συγκριθεί το κάλλος μιας λαχταριστής κοπελιάς με το χοντροκομμένο σώμα ενός άνδρα... ωστόσο τα τελευταία χρόνια παρατηρώ πως το ανδρικό σώμα, που προανέφερα, για κάποιο λόγο συμβαίνει να μου ασκεί μια περίεργη ερωτική έλξη. ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

Θέλω να αποβάλω αυτή την έλξη γιατί ξέρω πως δεν είναι σωστή, ούτε θρησκευτικά ούτε ηθικά και πάνω απ' όλα δεν είναι λογική... Ξέρετε που μπορώ να απευθυνθώ; Ίσως σε κάποιον οργανισμό που αναλαμβάνει θεραπείες για αυτό το πρόβλημα...; υπάρχουν στην ελλάδα αυτά; Έστω σε έναν γιατρό που να μην είναι κουνιστός ή "μοντέρνος". Παρακαλώ απαντήστε με ειλικρίνεια και σεβασμό.

Ευχαριστώ. Με εκτίμηση για το φόρουμ, Παύλος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142173 από OMG123 στις 24 Σεπτεμβρίου 2018, 3:52μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Κοιταξε,μπορει απλα να σου μπηκε η ιδεα απο κατι που ειδες ρε παιδι μου,ναι νταξει φυσιολογικο εγω προσωπικα δεν το βρισκω αν και ειμαι γκει,τωρα απο θεμα θρησκειας και εφοσον το ανεφερες,στην χριστιανικη πιστη το να εισαι ομοφυλοφιλος ειναι το ιδιο αμαρτημα με το να πηγαινει ενας ανδρας με πολλες γυναικες,δηλαδη να τις αλλαζει σαν τα πουκαμισα και φυσικα το ιδιο ισχυει και για την γυναικα,γενικα απο την στιγμη που συμφωνα με την εκκλησια,ο ανθρωπος βρισκοταν στον παραδεισο και επεσε δεν μπορει να αποφυγει την αμαρτια,ειναι εμφυτη(ετσι λενε) οποτε αυτο που θελω να πω ειναι και να εισαι γκει,αν εισαι καλος ανθρωπος δεν υπαρχει τοσο μεγαλο θεμα γτ πανω απο ολα μετραε αν εισαι σωστος σαν χαρακτηρας,το οτι αν το σωμα σου φιλε μου θελει αντρα δεν θα μπορεις να το ελεγξεις και θα σου σπασουν και τα νευρα γτ δεν θα μπορεις να το αποφυγεις,αν το σωμα σου θελει γυναικα τοτε αυτο που περνας ειναι κατι παροδικο και να σε ενημερωσω οτι ολα τα αγορια το περνανε (και μερικοι κιολας δεν το περνουν χαμπαρι και δεν ασχολουνται περαιτερω),απλα ηρεμησε λιγο και δες τι σε ελκυει,δεν ειναι η ζωη μπουργκα και μουγκα(καταλαβαινεις τι θελω να πω)αμα ηταν ο ανθρωπος να γινει ρομποτ,ο θεος δεν θα τον εκανε καν,στο θεμα ηθικης τωρα,ξαναλεω εδω μετραει αν σεβεσαι τους υπολοιπους ειτε εισαι γκει ειτε εισαι στρειτ,γτ σε παρακαλω να θυμασαι την φραση εκει που σταματαει η ελευθερια μου αρχιζει η δικησ ου,που σημαινει οτι αν σεβεσαι σε σεβονται και το τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του ειναι δικο του θεμα αρκει (κατα την γνωμη μου) να μην περνει την ντουντουκα να διαλλαλει τι κανει ειτε προκειται για στρειτ ειτε για γκει,αυτα απο μενα,δεν ξερω αν σε μπερδεψα αλλα αυτα μπορω να σου προσφερω ως συμβουλες και ξαναλεω με αυτα τα θεματα χρειαζεται ψυχραιμια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login