Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ΒΟΗΘΕΙΑ.Μπαι η στρειτ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142176 από Agnostos bastardos στις 25 Σεπτεμβρίου 2018, 1:52μμ

Agnostos bastardos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Ειμαι αγορι 17 χρονων.Πρπσφατ ειχα μια εμπειρια με μια κοπελα.Φτασαμε μεχρι τα προκαταρκτηκα.Περασα πολυ ωραια.Τελευταια εχω αμφιβολιες για το αν ειμαι γκει η μπαι.Παρολο που δεν κπιτουσα καθολου αγορια ουτε μ ριχε περασει απτο μυαλο να κανω κατι τελευταια οταν σκεφτομαι να κανω σεξ με αγορια σε μια συγκεκριμενη σταση ερεθιζομαι(καποιες φορες).Δεν το εοχα σκεφτει ποτε ξανα αυτο.Ποτε ουτε τωρα εχω νιωσει να ερωτευομαι καποιον σε αντιθεση με κοπελες που εχω φαει κοληματα.Για να μην εχω αγχοσ δοκιμασα.να βαλω μια οδοντοβουρτσα μεσα μου(μεσα σε καποτα και με πολυ λιπαντικο).Παρολαυτα δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.Θα το ελεγα αδιαφορω.Αυτο σημαινει οτι δεν ειμαι τιποτα.Παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142179 από HusbandCorpse στις 26 Σεπτεμβρίου 2018, 6:15πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου βρισκεσαι σε μια ηλικια που οι ορμονες εχουν βαρεσει κοκκινο και καυλωνεις με τα παντα σχεδον.Συν η σεξουαλικη σου περιεργεια. Αφου εχεις ερωτευτει κοπελες και περασες ωραια στον σεξουαλικο τομεα με τουτες ενω με αγορια μονο οταν φανταζεσαι κατι συγκεκριμενο ερεθιζεσαι και οχι παντα και δοκιμασες αυτο με την οδοντοβουρτσα αφου δεν σου αρεσε δεν νομιζω να σου αρεσει ενα πεος στη θεση της. Δεν θα ηταν κακο να εισαι μπαι απλα με βαση αυτα που λες εμενα μου φαινεσαι ξεκαθαρα στρειτ με λιγες αμφιβολιες που εχουν περασει απο το μυαλο ολων μας ;) πατα αποδεκτη αν σε καλυψα φιλε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142184 από OMG123 στις 26 Σεπτεμβρίου 2018, 5:18μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Αμφιβολίες της ηλικίας που σε κάνουν να βγαίνεις από τα ρούχα σου γτ σπάνε και τα νεύρα σου μέχρι να σταματήσεις αυτές τις σκέψεις, θα συμφωνήσω με το παιδί από πάνω, στρειτ είσαι μην το ψάχνεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login