Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα της ραπ μουσικής είναι ότι κανείς δεν μπορεί να τη σφυρίζει.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πάλι αγχος για εγκυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142620 από mitka στις 10 Δεκεμβρίου 2018, 10:31πμ

mitka

μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια,ειχα κανει ενα ποστ πριν ενα χρονο και περιπου,και σας ευχαριστω που μου απαντησατε..Αυτη τη στιγμη βρισκομαι σε δυσκολη θεση για αυτο και σας γραφω με την ελπιδα πως ισως μπορειτε να με λογικεψετε...λοιπον πριν 1 χρονο περιπου πηγα σε γυναικολογο ο οποιος μου διεγνωσε πολυκυστικες ωοθηκες..επισης πριν απο περιπου 2-3 χρονια στα μεσα-τελη του κυκλου εβγαζα κατι καφε-ροζ εκκρισεις οι οποιες κρατουσαν ζητημα 1-2 μερες...απο 2/-5/11 ειχα ολοκληρωμενες επαφες με το αγορι μου με προφυλαξη ολες τις φορες και εκσπερματηση εκτος του κολπου παροτι φορουσε προφυλακτικο(για να ειμαστε 100% σιγουροι μην παει κατι στραβα)..στις 17/11 μου ηρθε κανονικα περιοδος και μου κρατησε οσο κρατουσε..(τον οκτωβρη μου ηρθε παλι 17/10)κατι το οποιο μου εκανε εντυπωση,αφου οπως ειπα εχω πολυκυστικες το οποιο σημαινει πως εχω καθυστερησεις και γενικα ασταστο κυκλο..τελος παντων,απο χτες το βραδυ,ενω σκουπιζομαι παρατηρω κατι καφε εκκρισεις-ροζ στο χαρτι και αγχωνομαι πολυ..υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος ενω μου ηρθε κανονικα περιοδος τον νοεμβρη;να επισημανω οτι με το αγορι μου δεν εχουμε ερθει σε επαφη απο τοτε...διαβααζω παρα πολλα αρθρα και βλεπω οτι αυτες οι εκκρισεις μπορει να σημαινουν εμφυτευση του ζυγωτου στη μητρα κτλ...ξερω οτι μπορει να ακουγονται παραλογα αυτα που γραφω αλλα ανησυχω...επισης διαβασα οτι μπορει αυτα τα υγρα να σημαινουν ωορρηξια...εσεις τι πιστευετε;λετε να ειμαι εγκυος; :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142621 από BillTheKing στις 10 Δεκεμβρίου 2018, 11:13πμ

BillTheKing

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αρχικά θέλω να πω κάτι. Εγώ τουλάχιστον δεν είμαι γιατρός οπότε θα σου πρότεινα να επισκευτείς τον γυναικολόγο σου για μια τεκμηριωμένη άποψη. Εφόσον όμως λες πως στις επαφές σας χρησιμοποιούσατε προφυλακτικό και η εκσπερμάτηση γινόταν έξω απο τον κόλπο κατα την γνώμη μου δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Αλλά όπως είπα πριν καλό θα ήταν να επισκευτείς τον γυναικολόγο σου για να είσαι σίγουρη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142622 από mitka στις 10 Δεκεμβρίου 2018, 11:33πμ

mitka

μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αρχικα σε ευχαριστω πολυ...ειμαι φοιτητρια σε αλλη πολη και δεν ειμαι ασφαλισμενη οποτε δε μπορω να επισκεφτω γυναικολογο δωρεαν..πρεπει να περιμενω να γυρισω πισω στο πατρικο μου για να παω στο γυναικολογο της μητερας μου αλλα αυτο θα αργησει(θα παω την αλλη παρασκευη)..δε μπορω να περιμενω μεχρι τοτε,ασε που λογω εορτων θα ειναι κλειστα...δεν εχω και πολλα χρηματα στην ακρη για να επισκεφτω ιδιωτη,μιας και επειδη δεν θα ειμαι ολο το μηνα εδω οι γονεις μου μου εδωσαν λιγοτερα χρηματα.κι εγω αυτο πιστευω,δε πρεπει να αγχωνομαι...αλλα διαβαζω για περιπτωσεις γυναικων που εχουν περιοδο ενω ειναι εγκυες ή λιγο πριν ανακαλυψουν οτι ειναι εγκυες βγαζουν αυτες τις καφε-ροζ εκκρισεις και εχω κατατρομαξει γιατι σε αυτην την φαση της ζωης μου ειναι κατι που πραγματικα δε θελω με τιποτα!για αυτο και προσεχουμε ειλικρινα παρα πολυ(μεχρι αηδιας θα ελεγα)αλλα και παλι φοβαμαι...τεστ εγκυμοσυνης κομπλαρω να παρω,σπουδαζω σε μικρη πολη και τα αδιακριτα βλεμματα θα ειναι σιγουρα..δε ξερω ανησυχω παρα πολυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142624 από mitka στις 10 Δεκεμβρίου 2018, 6:32μμ

mitka

μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
????????????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142634 από lida στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 1:30μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοψε το πολυ ιατρικο διαβασμα γιατι κακο σου κανει. Ολο ανησυχεις και δεν ευχαριστιεσαι τιποτα. Από αυτα που γραφεις οι πιθανοτητα εγκυμοσύνης ειναι ελαχιστοτατη.
Αφου δεν εχεις ακομα καθυστερηση το τεστ θα ειναι αχρηστο. Όταν θα εχεις καθυστερηση θα κανεις το τεστ και θα πας και γιατρο. Το μονο που μενει σου ειναι να σκοτωσεις τον πελαργο. Ηρεμησε κοπελα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login