Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάνω δύο εβδομάδες δίαιτα και το μόνο που έχασα είναι δύο εβδομάδες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

αισθηση απο δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144614 από kar_bo στις 17 Φεβρουαρίου 2020, 11:35πμ

kar_bo

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γειας σας! ειμαι 18 και παρθενα, το αγορι μου εβαλε δαχτυλο για πρωτη φορα αλλα εχω γενικα μια περιεργη αισθηση εκει κατω ( σαν κατι να ανοιξε δεν μπορω να περιγραψω ακριβως την αισθηση). Ειναι επειδη ηταν πρωτη φορα; και επισης αυτη την αισθηση θ την εχω καθε φορα που μου βαζει δαχτυλο; βοηθεια παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144619 από Nikos88 στις 18 Φεβρουαρίου 2020, 7:13πμ

Nikos88

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά, το κακό είναι ότι δεν έχει προχωρήσει, κάθε φορά που το κάνει χωρίς να γένει φάση έτσι είναι, σε καυλώνει τέρμα χωρίς να το κάνει να τελειώσει, άμα δεν θέλεις να προχωρήσετε τουλάχιστον πεστου να σε γλύψει οι να παίξει μέχρι να τελειώσει. Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο στείλε. Φιλάκια
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144632 από lida στις 19 Φεβρουαρίου 2020, 11:45πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχη είναι ακομα και γρηγορα θα συνηθισεις. Και όταν θα κανεις σεξ κανονικα θα είναι πολύ ωραιο. Μην ανησυχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144744 από ioannapapa στις 15 Μαρτίου 2020, 11:41μμ

ioannapapa

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γειαα 😁 Κι εγώ πριν λίγο καιρό προχώρησα κι ενώ όταν έβαζα δάχτυλο μόνη μου,όταν το έκανε το αγόρι μου ένιωθα διαφορετικά,στην αρχή ενόχληση μέχρι να μπει και μετά ένιωθα όμορφα,απλά ήθελε αρκετή ώρα,μέχρι να τελειώσω λογικό.Νομίζω παίζει ρόλο πόσο υγρή είναι κάποια και πώς το κάνει και το αγόρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144746 από Chackman στις 16 Μαρτίου 2020, 1:24μμ

Chackman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kar_bo@17 Φεβρουαρίου 2020)
γειας σας! ειμαι 18 και παρθενα, το αγορι μου εβαλε δαχτυλο για πρωτη φορα αλλα εχω γενικα μια περιεργη αισθηση εκει κατω ( σαν κατι να ανοιξε δεν μπορω να περιγραψω ακριβως την αισθηση). Ειναι επειδη ηταν πρωτη φορα; και επισης αυτη την αισθηση θ την εχω καθε φορα που μου βαζει δαχτυλο; βοηθεια παρακαλω


Θα μπορούσε για πρώτη φορά να αφιερώσει λίγο παραπάνω χρόνο πιστεύω... θα ήταν καλύτερα να χρησιμοποιήσει λίγο την γλώσσα του, θα μπορούσε κάλλιστα να σε γλείψει λιγα λεπτα...όπου θα τελείωσες άνετα και... ευχάριστα, χωρίς ενοχλήσεις... γενικά θα σου άφηνε πολύ όμορφες εντυπώσεις κι εσύ θα του άφηνες την.... γλύκα σου στα χείλια του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login