Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Τρίτη, 19 Μαρτίου

Αυνανισμός κορίτσια, αγόρια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144645 από mariabalanti στις 23 Φεβρουαρίου 2020, 4:52πμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Τα περισσότερα κορίτσια αποφέυγουν να το συζητάνε,εγώ ρωταω αλλά κορίτσια και μερικά κάνουν ότι δεν ξέρουν τ είναι, ενω αλλά λένε οτι κανουν σπάνια. Εγώ το κάνω συνέχεια κάθε δεύτερη μέρα σχεδόν, και μπορεί και πιο πολλές απο μια.θυμάμαι στην πρώτη γυμνασίου μια φίλη μου την νίκη έβαζε το χέρι μέσα και χαιδευοταν στη ταξί.
Ερώτησή.
1 και για αγόρια κ για κορίτσια. Πόσες φορές το κάνετε.
2 ποσό χρόνων ξεκινησατε; και πώς; σας το έμαθε κάποιος;
3 σας έχουν πιάσει ποτε; η μαμά σας ο μπαμπά σας η και κάποιος άλλος αν πείτε εμπειρία πώς αντέδρασαν κ πως εσείς;
Εμένα με έχουν πιάσει δυο φορές τ πρώτη φορά στα 12 η μαμά μ, ήμουν στο δωμάτιο μ και είχα το χέρι μέσα στο σορτσ. Δεν μου είπε κάτι απλως έβαλα και τ μπλούζα και έμεινε εκεί. Τη δεύτερη φορά ήταν η πιο περίεργη,ήμουν στο καναπέ μονο με το εσώρουχο όταν μπήκαν οι γονείς μ μέσα και με είδαν, το είχα κατεβάσει περίπου μέχρι τα γόνατα. Εκεί τα είδα όλα σχεδόν πάνω στη κορύφωση. Εμειναν και με κοίταξαν και απλώς μου είπε η μαμά μ έλα ντυσου τώρα.
Παντός δεν κρύβω ότι με εξιταρει το να με δουν.
Πείτε γνώμη κ εμπειρία δικιά σάς αγόρια κορίτσια.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #144646 από ntinos_soul στις 23 Φεβρουαρίου 2020, 8:48πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω αν και αρκετα μεγαλος αυνανιζομαι καθε μερα 4-5 φορες. Ισως παιζει ρολο και το γεγονος οτι ποτε μου .δεν ειχα κοριτσι και ειμαι παρθενος αλλα οταν βλεπω κοριτσι γυμνο τα ποδια του η τις πατουσες του τοτε κα@λ@ν@ και αυνανιζομαι κατευθειαν . Ονειρο μου να αυνανιζομαι καθε μερα μονο για ενα κοριτσι αυτο που θα μου το ζηταει .
Ξεκινησα απο τα 10 μου , μου το εμαθε ενας ξαδερφος μου και απο τοτε περασαν παρα πολλα χρονια αλλα συνεχιζω καθε μερα
Με εχει πιασει ο μικρος αδερφος μου εχουμε 12 χρονια διαφορα , με επιασε ολογυμνο , και αρχισε να γελαει , μετα μου ελεγε τι χαλια ειναι αυτα πως εισαι ετσι πως βρωμας ετσι και τι τριχες εχεις στο πουλι σου. Εγω ντραπηκα πολυ και τον παρακαλουσα να μην πει τιποτα . Μου υποσχεθηκα οτι δεν θα πει αλλα για 10 μερες , καθε μερα θα πηγαινα στο δωματιο του , θα ξεβρακωνομουν και θα αυνανιζομουν μπροστα του και θα τελειωνα να με βλεπει .δεν μπορουσα να κανω διαφορετικα εκανα οτι μου ελεγε. Απο τοτε με βλεπει συχνα να αυνανιζομαι και μου λεει...παλι ρε μαλ@κ@ το εχεις κανει σφεντονα και λαστιχο αλλα δεν με νοιαζει αυτος αν και 12 χρονια μικροτερος εχει εμπειριες ενω εγω μονο αυνανιζομαι και ξερει οτι ειμαι παρθενος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144647 από Alex_a στις 23 Φεβρουαρίου 2020, 12:13μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Επειδή έχω σχέση σπάνια πια αυνανίζονται.
Κάποιες φορές το κάνουμε με τη κοπέλα μου (ο ένας μπροστά στον άλλο) αλλά όχι για πολύ.
Γενικά μου έχει λείψει (έχει τη χάρη του). Όσες φορές το κάνω (όταν είμαστε μακριά) περνάω καλά... Πολλές φορές βγάζω βίντεο (για να το δω μετα) η κάνω διάφορα πέρα από τα κλασικά (απλά να τον παίξω).
Δε θυμάμαι πότε ξεκίνησα και δε με έχει πιάσει ποτέ κανείς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144670 από lida στις 01 Μαρτίου 2020, 11:41πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mariabalanti@23 Φεβρουαρίου 2020)
Τα περισσότερα κορίτσια αποφέυγουν να το συζητάνε,εγώ ρωταω αλλά κορίτσια και μερικά κάνουν ότι δεν ξέρουν τ είναι, ενω αλλά λένε οτι κανουν σπάνια...….

Και καλα!!! Όλα τα κοριτσια όπως και όλα τα αγορια αυνανιζονται. Η μητερα μου είναι γυναικολογος και το εχουμε συζητησει το θεμα. Οι γυναικες που δεν αυνανιζονται είναι καπου το 1% και αυτές λογο ειδικων ιατρικων ή ψυχολογικων λογων. Το 99% των γυναικων αυνανιζονται κανονικα αν και ισως λιγοτερο συχνα από τους αντρες. Ακομα και αντρες ή γυναικες που εχουν σχεση ή είναι και παντρεμένοι δεν σταματανε την αυτοικανοποιηση με τον αυνανισμο. Είναι πως ελεγε και η διαφημιση Κανεις δεν ξεχνα την πρωτη αγαπη του και παντοτεινη. Χαχαχαχα!!!
Αν ρωτας για μενα χαιδευομουνα από πολύ μικρη εκει κατω. Καποτε γυρω στα 10 ειχα οργασμο και νομισα ότι χαλασα κατι. Χαχαχαχα!!! Μου αρεσε και το εκανα τακτικα. Με το χερι με το ντους ή με την ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. Από τα 13 και μετα ειχα σχεδον συνεχεια ολοκληωμενες σχεσεις αλλα το εκανα και μονη μου και συνεχιζω. Δεν μετραω αλλα το κανω φορες οσες μου ερθει. Εχω αυνανιστει και μαζι με φιλες ή και μπροστα σε αγορια μου και αυτό τα ξετρελανε. Χαχαχαχα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144677 από Terminator16000 στις 03 Μαρτίου 2020, 6:06πμ

Terminator16000

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εγώ είμαι 15 στα 16 και αυνανίζομαι 2-3 φορές την ημέρα, ξεκίνησα στην πρώτη γυμνασίου ακούγοντας από πολλόυς φίλους μ κλΠ, φυσικά όταν το ανακάλυψα τραβούσα μαλακία συνέχεια αλλά μετα κατέβασα ρυθμούς. Με έπιασαν πέρυσι το καλοκαίρι στην κατασκήνωση. Είμασταν 5 άτομα ο καθένας στην κουκέτα του, βλέπαμε πορνό στα κινητά μας και μπήκαν κάτι κορίτσια μέσα και εμένα συγκεκριμένα με πιάσανε στην ώρα την κορύφωσης να βγάζω βογγητά ιδονής δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε. Ήταν η πιο ντροπιαστική στιγμή της ζωής μου αλλά δεν είμουν ο μόνος οπότε υγεία !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145005 από Akis2000 στις 08 Μαΐου 2020, 3:20μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Εγώ ξεκίνησα γύρο στα 12-13. Με φίλο μου που με περνούσε 2 χρόνια, πιο έμπειρος αυτός μου έδειχνε τον τρόπο. Αυτός τελείωνε εγώ όμως ποτέ. Κάποια στιγμή που ήμουν μόνος και δοκίμασα κατάφερα για πρώτη φορά να φτάσω σε οργασμό. Ήταν τόσο παράξενο και πρωτόγνωρο συναίσθημα που σταμάτησα απότομα γιατί φοβήθηκα. Την επόμενη φορά είπα μέσα μου δεν θα σταματήσω και κάπως έτσι ξεκίνησε. Το πρώτο διάστημα βέβαια δεν μιλάμε για σπέρμα αλλά για λίγο διάφανο υγρό. Είχα πάντως και ονειρώξεις θυμάμαι.
Γονείς δεν με έχουν πιάσει ποτέ, αλλά την μοναδική φορά που με έπιασε κάποιος να αυνανίζομαι ήταν ο συγκάτοικος του αδερφού μου. Σπούδαζε στην Θεσσαλονίκη και είχα πάει και εγώ μερικές ημέρες. Ο αδερφός μου στη σχολή και εγώ μόνος στο δωμάτιό του και κάποια στιγμή άνοιξε την πόρτα απότομα ο συγκάτοικός του και με είδε. Αμέσως έκλεισε την πόρτα. Περιττό να πω πόσα χρώματα είχα αλλάξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145025 από Manosp στις 10 Μαΐου 2020, 8:04μμ

Manosp

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Είμαι 17 ξεκίνησα στα 10 δέκα και απλά τον έπαιζα χωρίς να χύνω μέχρι που νομίζω ήμουν 11 μου έδειξε ο ξάδελφος μου που ήταν 15 .Μια φορά με έπιασε η μάνα μου απλά έκλεισε την πόρτα και έφυγε και μια πρόπερσι ο κολλητός μου όταν είχε έρθει σπίτι μου του άνοιξε η μάνα μου του είπε ότι είμαι στο δωμάτιο μου και μπήκε χωρίς να χτυπήσει και να σου εγώ να χύνω. Αλλά βασικά ήταν καλύτερα φάση γιατί από τότε τον παίζουνε μαζί μετά το σχόλιο σπίτι του που οι γονείς του δουλεύουν μέχρι αργά .Όταν δεν είχαμε καραντίνα τον έπαιζα 6 φορές τώρα δεν βγαίνω από το δωματιό μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145032 από Nickgeo_3 στις 11 Μαΐου 2020, 4:55πμ

Nickgeo_3

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ξεκίνησα στα 13 ημέρα των γενεθλίων μου κιόλας, Μάιο σαν τώρα.(αν και μάλλον είχα ονειρψξεις νωρίτερα) Δεν είχα ιδέα τι ήταν το χυσι, άκουγα τα άλλα αγόρια στο σχολείο που το λέγαν συνέχεια αλλά δεν καταλάβαινα. Εκείνη τη μέρα απλά έτριψα το τέτοιο μου στη πυτζαμα και έγινε ότι εγινε.

Μία φορά με χει πιάσει η μάνα μου, καλοκαίρι γύρω στα 15, τσιτσιδος στο κρεβάτι, τσόντα στο κινητό και ακουστικα να μην ακούγεται. Μπήκε μέσα να πάρει τα άπλυτα απτό καλάθι, δε τη κατάλαβα μέχρι που περασε στο line of sight μου. Μου ρίξε ένα βλέμμα...ηθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί. Ευτυχώς το μόνο που πε ήταν "έλα αηδίες έλα αηδίες" και έφυγε. Την επόμενη μέρα βρήκα ένα κουτί μαντηλάκια στο κομοδίνο μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145046 από Stauris στις 17 Μαΐου 2020, 4:29μμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ξεκίνησα να αυνανίζομαι στα 15 , δεν τρολάρω κανέναν , το μέγιστό μου ήταν 4 φορές την ίδια μέρα , τώρα πλέον το πολύ 1 φορά τη μέρα ( 2 σπάνια ) . Με έχει πιάσει η μάνα μου δυστυχώς να βλέπω τσόντα αλλά ήμουν ντυμένος ... Τέλος πάντων φυσιολογικό είναι οπότε δεν αντέδρασε .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145197 από Fragesco στις 24 Ιουνίου 2020, 3:30πμ

Fragesco

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εγω ξεκινησα στα 10-11 να τον παιζω απλα. Για καποιο χρονικο διαστημα εφτανα να τον παιζω και 4 φορες την μερα, τωρα τον παιζω μια φορα την μερα το πολυ δυο.
Εμενα με εχει ποιασει ο πατερας μου μια φορα στο δωματιο μου, επεισης δυο ο μεγαλος μου αδελφος 5 χρονια μεγαλυτερος μου και τελος μια φορα που μιλουσαν τα
Αδελφια μου σε βιντεοκληση ο αδελφος μου μπηκε στο δωματιο χωρις να τον δω γυρησε την καμερα στον μπροστινο φακο και με ειδαν και οι δυο πιστευω πως και η μανα μου και τα αδελφια μου ξερουν πως τον παιζω αλλα δεν υπαερχει θεμα αφου ειναι κατι φυσικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login