Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρωκτικό/πόνος κατά την διείσδυση από μπρ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145155 από Maria992 στις 14 Ιουνίου 2020, 2:58πμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Από πίσω δεν πονάει και γίνεται πιο εύκολα η διείσδυση. Ακόμα και την πρώτη φορά που το δοκίμασα δεν με είχε πονέσει. Από την άλλη από μπροστα με πονάει ακόμα και αν είμαι αρκετά υγρή.Με την ώρα πονάει όλο και λιγότερο αλλά την στιγμή της διείσδυσης πονάει πολυ. Γιατί πιστεύετε ότι γίνεται αυτό; Προτιμώ πολύ περισσότερο το πρωκτικό πλέον. Επίσης δεν ξέρω αν έχει να κάνει με τον συγκεκριμένο αλλά ακόμα και δάχτυλο όταν μου βάζει πονάω ακόμα και αν έχουν προηγηθεί και άλλα προκαταρκτικα. Με τον προηγούμενο για παράδειγμα δεν είχα αυτό το θέμα και δεν πονουσα. Επίσης γνωρίζετε αν υπάρχει περίπτωση να δημιουργήθει καποιο θέμα αν κάνεις συχνά πρωκτικό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145156 από Klara στις 14 Ιουνίου 2020, 9:35πμ

Klara

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μάλλον τον   έχει πιο μεγάλο από τον άλλον και πονάς όσο για το τελευταίο δεν έχω ιδέα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145158 από Alex_a στις 14 Ιουνίου 2020, 6:13μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Μαρία πες μου τελειώνεις κάνοντας σεξ από πίσω...τελειώνεις χωρίς ερεθισμό της κλειτορίδας;
Σχετικά με το σεξ από μπροστά δε μπορώ να καταλάβω...μήπως ειναι ψυχολογικό...
Σε καυλώνει το αγόρι σου... γουστάρεις...μόνη σου πως ειναι..βάζεις δάχτυλα πονάει...dildo δοκίμασες... πονάει...
Σχετικά με το σεξ απο πίσω και τη συχνότητα... Αν δε γίνεται συνέχεια είσαι οκ...αλλά στη ηλικία σου έκανα σεξ 2 φορές τη μέρα ...δε παίζε να κάνεις πρωκτικό 2 φορές τη μέρα...ο πρωκτός δεν είναι φτιαγμένος για σεξ...τουλάχιστον όχι τόσο συχνά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145161 από Gin_tonic στις 15 Ιουνίου 2020, 10:28πμ

Gin_tonic

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καταρχάς θα πρέπει να σε δει ο γυναικολόγος σου αν έχεις κάποιο θέμα η όχι . Και στην συνέχεια αν όλα είναι καλά δοκίμασε περισσότερο λιπαντικό . Τώρα για το πρωκτικό ε καλό είναι να μην γίνεται και συνέχεια . Επίσης καλό είναι να κάνεις και μόνη σου εξάσκηση για να χαλαρώνεις πιο εύκολα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145177 από NebulaSpirit στις 16 Ιουνίου 2020, 7:53μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για τον πόνο ξεκάθαρα πρέπει να σε δει γιατρός. Είναι πολύ πιθανό να πονάς εξαιτίας κάποιας προχωρημένης ουρολοίμωξης ή κάποιας φλεγμονής. Μην το αφήνεις, απλά κλείσε ένα ραντεβού στον γιατρό σου.
Όσον αφορά το πρωκτικό όλα όσα λέγονται είναι απλά μύθοι. Και κάθε μέρα μπορείς να κάνεις και να μην έχεις ποτέ κανένα πρόβλημα στη ζωή σου. Αρκεί να χρησιμοποιείς ικανοποιητική ποσότητα λιπαντικού πριν την διείσδυση και να το ανανεώνεις και κατά την διάρκεια του σεξ και φυσικά μόνο με προφυλακτικό αλλιώς κινδυνεύεται και οι δύο, ο κάθε ένας για διαφορετικό λόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145179 από Maria992 στις 19 Ιουνίου 2020, 3:32πμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μαλλον ήταν όντως ψυχολογικός ο λόγος ,δεν ήμουν αρκετά χαλαρή και δεν ένιωθα άνετα. Πλέον η διείσδυση γίνεται κανονικά χωρίς κανένα θέμα. Ωστόσο όντως θα κλείσω και ένα ραντεβού σε γυναικολόγο. Σχετικά με το πρωκτικό όντως και αν το έψαξα δεν είδα να λέει κάπου ότι επιφέρει καποιο προβλήμα. Ωστόσο πρέπει να είμαστε προσεκτικοί και εννοείται πάντα με προφυλακτικό. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login