Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σπέρμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145372 από MrCr στις 31 Ιουλίου 2020, 11:07πμ

MrCr

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει το σπέρμα μου να είναι αρκετά κολλώδες και να περιέχει μέσα του μερικά κομμάτια σαν ζελέ,αυτά τα κομμάτια είναι ίδιου χρώματος με το σπέρμα.Δεν έχω κάποια άλλα προβλήματα,ούτε τσουξιματα ούτε τίποτα αλλά μικρός είχα κανει χειρουργείο κρυψορχιας μήπως φταίει αυτό?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145373 από panagiotis97 στις 31 Ιουλίου 2020, 11:28πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δε νομιζω να φταίει αυτό και δε θα σου έβγαινε τωρα το πρόβλημα αν εφταιγε. Γενικα το σπερμα μας αλλάζει κατά περιόδους, ανάλογα τη διατροφή, τις ορμόνες, στοιχεία όπως ο ψευδάργυρος, η συχνότητα εκσπερματισης, και δεν ειναι απαραίτητο να εχει πάντα την ιδια μορφή. Οποτε αφου δεν εχεις αλλα συμπτώματα ες πως θα παει με τον καιρό. Μπορει απλα επειδη μεγαλωνεις το σπερμα σου να ωριμαζει και να παίρνει μια πιο πηχτη και κολλωδη πυκνοτητα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145374 από MrCr στις 31 Ιουλίου 2020, 11:38πμ

MrCr

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου Παναγιώτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145375 από MrCr στις 31 Ιουλίου 2020, 11:42πμ

MrCr

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Α επίσης ξέχασα να αναφέρω πως πριν κανένα μήνα είχα πόνους στην περιοχή του πρωκτού και λίγο προς το περίνεο και την μέση αλλά δεν ξέρω αν παίζει και αυτό ρόλο,πλέον έχουν υποχωρήσει αυτοί οι πονοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145400 από Ververigos στις 10 Αυγούστου 2020, 10:56πμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Το σπέρμα ανά περιόδους και ανάλογα τι τρως αλλάζει, στην εμφάνιση του στη ρευστότητα του, στη μυρωδιά του κλπ.

Επίσης ανάλογα την ηλικία και τις φορές που εξπερμαφωνεις πάλι αλλάζει. Πχ αν έχεις καιρό να εξπερματωσεις είναι πιο πυχτο απ ότι αν μια περίοδο τελειώνεις κάθε μέρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login