Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο τρόποι υπάρχουν για να μην πλήξει ένα νεαρό ζευγάρι την Κυριακή το απόγευμα: ο άλλος είναι να πάει σινεμά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Έχετε κάνει τρίο με bi-sexual παιχνίδι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145570 από Ronnie στις 18 Σεπτεμβρίου 2020, 6:10μμ

Ronnie

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ένα θέμα που έχουμε συζητήσει με την κοπέλα μου είναι κατά πόσο είναι ανεκτό ή και επιθυμητό το bi παιχνίδι μέσα σε μία σχέση.

Εμείς, αν και έχουμε παραδεχτεί ότι θεωρητικά θα μας άρεσε το τρίο, δεν θα το κάναμε, γιατί ούτε σ' εμένα θα άρεσε να έβλεπα την κοπέλα μου να κάνει σεξ με άλλον άνδρα μπροστά στα μάτια μου, ούτε και σ' εκείνη θα άρεσε να έβλεπε εμένα με άλλη γυναίκα. Αφού λοιπόν ζητάμε αποκλειστικότητα ο ένας από τον άλλο, έχουμε αποκλείσει το τρίο.

Όσο για το bi κομμάτι πάνω στο τρίο, δε λέω, σαν άνδρας, με φτιάχνει η ιδέα να έβλεπα σε τρίο με εμένα και δύο γυναίκες, να παιζόταν λίγο λεσβιακό, ακόμα και αν η μία ήταν η κοπέλα μου. Όταν της το είπα βέβαια, πάνω στη συζήτησή μας, έβαλε τα γέλια και μου είπε ότι δεν θα το έκανε ποτέ, γιατί δεν την τραβάνε οι γυναίκες. Σεβαστό φυσικά. Η απάντησή της μάλιστα, για να μου την πει, ήταν ότι και εκείνη δεν θα είχε πρόβλημα να έβλεπε να μου παίρνει πίπα άνδρας, που βέβαια μου προκάλεσε εμένα γέλια. Δεν το εννοούσε, πιστεύω. Το είπε για να μου ξεπληρώσει αυτό που της είχε πει εγώ, ότι θα φτιαχνόμουν να την έβλεπα να κάνει λεσβιακό παιχνίδι. Και κάπως έτσι, αποκλείσαμε μεταξύ μας το σενάριο να κάναμε ποτέ τρίο, με ή χωρίς bi σκηνικό.

Ωστόσο, έχω απορία. Έχετε κάνει ποτέ τρίο (δύο γυναίκες και ένας άνδρας ή δύο άνδρες και μία γυναίκα) με τη σχέση σας; Εννοώ με κανονική σχέση, σοβαρή, με διάρκεια, με συναίσθημα μεταξύ σας, όχι εφήμερες σχέσεις με άτομα που δεν σας ενδιαφέρουν σοβαρά ή ξεπέτες. Θα κάνατε με άνεση ή θα σκεφτόσασταν το θέμα της αποκλειστικότητας μεταξύ σας και το τρίο θα έφευγε από το τραπέζι, όπως συμβαίνει μ' εμάς;

Σε όσους / ες έχετε κάνει τρίο με τη σχέση σας, παίχτηκε καθόλου bi παιχνίδι μεταξύ των ατόμων του ίδιου φύλου; Οτιδήποτε, από άγγιγμα, χάδι, φιλί, μέχρι πιο προχωρημένα πράγματα, όπως στοματικό. Το bi παιχνίδι έγινε αυθόρμητα πάνω στη φάση ή το ζήτησε ευθέως το τρίτο άτομο να το δει και τα άλλα δύο άτομα δέχτηκαν να το κάνουν, παρότι δεν το ήθελαν έντονα;

Σε περίπτωση τρίο με τη σχέση σας, αν σας ζητούσε η ίδια η σχέση σας να σας δει να κάνετε κάποιου είδους λάιτ bi παιχνίδι με τον / την καλεσμένο / η, θα το δεχόσασταν; Έστω και αν δεν το θέλατε πραγματικά; Έτσι, σαν "δώρο" για τα μάτια της σχέσης σας;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145571 από panagiotis97 στις 19 Σεπτεμβρίου 2020, 12:51μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα, εγώ γενικά είμαι ένα άτομο ανοιχτό σεξουαλικά που μπορώ πλέον στα 23 μου να δηλώνω πανσέξουαλ. Όταν ήμουν μικρός όμως και είχα εμπειρίες μόνο με κοπέλες, έτυχε να χω σχέση με κάποια ενάμιση χρόνο και μαζί ανακαλύψαμε τα πάντα. Αφού πηδιομασταν σαν τα κουνέλια στην αρχή και εξερευνησαμε τα πάντα ο ένας στον άλλον, είπαμε να πειραματιστούμε και να βάλουμε τρίτο άτομο στο κρεβάτι. Γενικά μέχρι τότε εγώ είχα ρίξει κανα γλωσσοφιλο και κανα χαδι με ατομα του ιδιου φυλου, κυρίως πάνω στην πλάκα με φίλους λίγο μεθυσμένοι σε παρτυ κλπ. Θα έλεγα δε με χαλούσε και το έβρισκα διασκεδαστικό. Είχε τύχει να συμμετέχω και σε τρίο με τον κολλητό μου στο λύκειο με μια τουρίστρια ενα καλοκαίρι και ήταν κομπλέ η φάση, δεν κάναμε τίποτα μεταξύ μας εξάλλου. Τέλος πάντων μου προτεινε η κοπέλα μου να συμμετέχει κι ο πρώην της παύλα κολλητός της και δεν το πολυσκεφτηκα. Δέχτηκα γιατί τον συμπαθούσα ιδιαίτερα, ήταν ομολογουμένως πολύ όμορφο παιδί και είχαμε μια μικρή κοντριτσα, πιο πολυ πάνω στην πλάκα γιατί ήξερα το παρελθόν του με την κοπέλα μου. Όταν βγαίναμε για παράδειγμα και πηγαίναμε τουαλέτα ή σε διακοπές έβρισκα την ευκαιρία να επιβληθώ δείχνοντας το πέος μου γιατί μου χε πει η κοπέλα μου ότι ήμουν αρκετά μεγαλύτερος. Αυτός το έπαιρνε πάντα στην πλάκα κι ήμασταν πολυ κοντά. Δε ζήλευα γιατί ήξερα οτι δεν υπάρχουν απωθημένα και το παιδί ήταν συμπαθέστατο, και συμφώνησα με την προϋπόθεση να κανουμε στο μέλλον τρίο με μια καυλα κοπέλα που είχα γνωρίσει στη σχολή κι ήξερα ότι είναι μπαι και μας την έπεφτε διακριτικά κάθε φορά που μας έβλεπε. Η κοπέλα μου συμφώνησε κι ετσι κι έγινε. Με τον τυπα ήταν πολύ καυλωτικη η φάση γι αυτήν, ειδικά όταν παίξαμε μεταξυ μας κι αυτός με πιπωνε αρκετά καλά μπορω να πω. Τον εχυσα στη μουρη καθώς η κοπέλα μου μαλακιζοταν κι εχυνε σαν τρελή. Ήξερα ότι έβλεπε γκει πορνο συχνα και το ειχε φαντασιωση χρονια και εκείνο το βράδυ τελείωσε παρα πολλες φορες. Με καυλωνε και ο τυπας και το γεγονος οτι καυλωνε η κοπελα μου. Γενικά παίξαμε πιο πολύ και οι τρεις μαζι, μπήκαμε κι οι δυο μεσα της ταυτόχρονα και αυτή βρισκόταν στα ουράνια. Με την κοπέλα μετα απο καμια βδομάδα ήταν διαφορετικά. Παίξανε πιο πολύ μεταξυ τους και ομολογώ ότι ήταν απο τα πιο καυλωτικα θεάματα να τις βλεπω να κάνουν η μια την άλλη να τελειωνει συνεχεια. Με ειχαν σε μια γωνία να βλέπω και να καυλωνω απιστευτα και μετα ασχολήθηκαν μαζί μου, μπήκα μέσα και στις δύο και αυτές φασωνονταν την περισσοτερη ώρα. Τελείωσα 5 φορές εκείνο το βράδυ και ηταν απο τις πιο καυλωτικες εμπειρίες της ζωής μου. Με την κοπέλα μου χωρίσαμε μετα λόγω απόστασης, έφυγε εξωτερικό και εγώ συνέχισα να εχω παρτίδες με τον κολλητό της. Για κανα χρόνο τον πηδουσα συχνά πυκνά, επειδή έπαιρνε τον πουτσο μου καλύτερα από πολλές κοπέλες και πλέον ειχα μια κλίση προς το αντρικό φύλο, που για πρώτη φορά εξερευνησα σε εκεινο το τριο. Η κοπέλα μου δεν έκανε κατι περαιτέρω με κοπέλες και διατηρεί πλεον δυο χρόνια σχέση με έναν Σουηδό. Μιλάμε συχνά και βρισκόμαστε οταν έρχεται Ελλάδα. Ήμασταν και οι δυο ανοιχτομυαλα ατομα και δεν πιεστηκαμε ιδιαίτερα να κάνουμε τριο. Ηταν απλά μια εσωτερική ανάγκη πειραματισμου που είχαμε στη νιοτη μας. Και σίγουρα δε θα ανακαλυπτα τη σεξουαλικοτητα μου πληρως αν δεν το τολμουσα και θα ειχα περιοριστεί σε λιγες εμπειρίες. Οπότε στάθηκα τυχερός. Το τριο και ο πειραματισμος γενικότερα παντα ειναι θεμιτα σε μια σχεση αρκει να υπαρχει οντως αναγκη εξερευνησης και καυλα, να μην υοαρχει ζηλεια και κτητικοτητα και φυσικα να μη γινεται μονο επειδη εψει βαλτωσει μια σχεση. Γιατι ετσι μετα δημιουργούνται τα προβλήματα. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login