Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Τρίτη, 23 Απριλίου

σεξουαλικες επαφες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145756 από mwrakiii στις 07 Δεκεμβρίου 2020, 4:36πμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κατα τ γνωμη σας μεχρι την ηλικια τον 20 για μια κοπελα με ποσους θεωρειται φυσιολογικο κατα την γνωμη σας να εχει κανει σεξ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145757 από lida στις 07 Δεκεμβρίου 2020, 5:26πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπαρχει φυσιολογικο και οχι. Καθε αγορι και καθε κοριτσι σε οποιαδηποτε ηλικια μπορει να εχει κανει σεξ με οσους και οσες του αρεσαν και αισθανεται ομορφα. Ο αριθμος δεν εχει νοημα. Το μονο που νομιζω περιεργο ειναι καποιος ή καποια να φτασει στα 20 και να μην εχει κανει σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145759 από giorgos607 στις 07 Δεκεμβρίου 2020, 6:33πμ

giorgos607

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@07 Δεκεμβρίου 2020)
Δεν υπαρχει φυσιολογικο και οχι. Καθε αγορι και καθε κοριτσι σε οποιαδηποτε ηλικια μπορει να εχει κανει σεξ με οσους και οσες του αρεσαν και αισθανεται ομορφα. Ο αριθμος δεν εχει νοημα. Το μονο που νομιζω περιεργο ειναι καποιος ή καποια να φτασει στα 20 και να μην εχει κανει σεξ.

φτανω τα 30 και δεν εχω κανει σεξ εκτος ελαχιστες φορες σε οικο ανοχης, τι εχεις να πεις για μενα?Νιωθω ασχημος και δεν μπορω να προσελκσω γυναικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145760 από Alex_a στις 07 Δεκεμβρίου 2020, 10:56πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Mwrakiii,έχω διαβάσει όλες τις αναρτήσεις σου..
Κατά τη γνώμη μου το μόνο φυσιολογικό είναι να γίνεται κάτι με την συναίνεση και τον δυο χωρίς καμια πίεση (ούτε ψυχολογική). Αυτό που έγραψες ότι ήρθε ο "φίλος" με εν φιλο μου φάνηκε κάπως... έκανες τρίο χωρίς να σε ρωτήσει, χωρίς να έχεις άποψη αν τον γουστάρεις;
Λοιπών αν θες να πας με 5 ταυτόχρονα κάντε,μη δίνεις σημασία σε κανένα,αρκεί να κάνεις αυτό πολύ θες.ειλικρίνειά, προφυλάξεις και σεβασμός.
ΥΓ αν μπορείς αποδεκτή
ΥΓ2 θα ήθελα πολύ να ακούσω τις εμπειρίες σου,πως είναι με 2...κτλ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145761 από mwrakiii στις 07 Δεκεμβρίου 2020, 12:03μμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
τον συγκεκριμενο που εφερε την πρωτη φορα χωρις να με ρωτησει ηξερε οτι μου αρεσει γτ στο παρελθον ειχα κανει κατι απλο μαζι του οποτε πιστευε δν θ εφερνα μεγαλη ατιρηση αλλα η αληθεια ειναι πως με επιασε απροετοιμαστη...αν το ηξερα φυσικα θ αρνιομουν...τεσπα αυτο εγινε πλεον και η αληθεια ειναι πως σαν εμπειρια ηταν ξεχωριστη και μου αρεσε ..επισης αποκτας μια παραπανω οικειοτηταα και νοιωθεις πιο ανετα στην σεξουαλικη ζωη επειτα απο κατι τετοιο κατα την δικη μου γνωμη...τωρα σε μια ακομη αναρτηση μου ρωτησα τ θ μου προτεινατε ν κανω επειδη μου ζητησε να ξανακανουμε τριο με εναν αλλο φιλο του ενω ειχαμε υποσχεθει πως δεν θα ξαναγινοταν κατι τετοιο θα συνεχιζαμε μονο οι δυο μας...και η αληθεια ειναι δεν μου αρεσε και τοσο γιατι μου δεινει να καταλαβω πως θελει πιο πολυ τριο παρα σεξ η δυο μας.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login