Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σού 'λειψε τίποτα μωρή;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ειμαι γκει κολλητος στρειτ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #146981 από louloudaki43 στις 24 Φεβρουαρίου 2021, 5:41μμ

louloudaki43

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι καινούργιος και θελω την γνωμη σας ειμαι γκει και κανω παρεα με κατι παιδια που ειναι στρειτ και ο ενας που ειναι στρειτ λεει θελει να με πηδήξει και τετοια αλλα δεν ξερω αν μου κανει πλακα η οχι γιατι φαινεται σοβαρα οτι θελει να κανει κατι μαζι μου και εγω τα εχω παρει σοβαρα γιατι μου αρεσει λιγο αλλα οχι οτι πεθαίνω για αυτον αλλα θα ηθελα να με πηδήξει τι λετε να κανω κινηση θα γινω ρεζιλι τι μου λετε να κανω ;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #146983 από Akis2000 στις 25 Φεβρουαρίου 2021, 6:20πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου. Καταρχήν πρέπει να αναφέρεις ένα δύο πράγματα παραπάνω. Όπως για παράδειγμα εάν έχεις κάνει ποτέ κάτι με αγόρι ή αν θα είναι η πρώτη σου φορά. Γιατί εάν έχεις κάνει τότε σίγουρα δεν σε κάνει να θέλεις να το κάνεις μαζί του μόνο και μόνο για την πρώτη εμπειρία αλλά γιατί μπορεί να σε ελκύει και σαν άτομο όπως λες, όχι υπερβολικά αλλά τόσο όσο να θέλεις να σε πάρει. Και πηγαίνοντας στο παιδί που αναφέρεσαι, κανείς εδώ μέσα δεν θα μπορέσει να σου πει πως μπορεί να εξελιχθεί στην πορεία μία φάση μαζί του. Τον χαρακτήρα του εσύ τον ξέρεις υποθέτω, όχι εμείς. Αλλά για να σε απασχολεί νιώθω ότι δεν σου έχει δείξει στοιχεία που θα μπορούσες να τον εμπιστευτείς. Αν σε κάνει να πιστεύεις έστω και λίγο ότι θα σου έφερνε προβλήματα στον περίγυρο σου, προβλήματα που δεν είσαι σε θέση ακόμα να τα διαχειριστείς για μένα καλύτερα να μην το προχωρήσεις. Σίγουρα θα βρεθεί κάποιο άτομο που θα σε κάνει να νιώσεις μεγαλύτερη ασφάλεια και έτσι θα το απολαύσεις περισσότερο. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146989 από louloudaki43 στις 25 Φεβρουαρίου 2021, 3:27μμ

louloudaki43

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Λοιπον εχω παρει μια πιπα και φασεις αλλα σεξ θελω να κανω με αυτον αλλα δεν θελω να γινω ρεζιλι πιστεύοντας πραγματα που δεν ισχύουν επισης δεν εχω θεμα αν το παει να το λεει και τετοια εχω θεμα το να πιστευω οτι θελει να κανει κατι μαζι ενω να μην θελει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146994 από Vang στις 27 Φεβρουαρίου 2021, 5:17πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Εγώ σε συμβουλεύω να μη μπλέξεις και να μην κάνεις κάτι μαζί του. Μπορεί ο τύπος να είναι bi curious και να ψάχνεται ή μπορεί να είναι όντως στρέιτ και να σου κάνει πλάκα. Καλύτερα να ψάχνεις άτομα που είναι σίγουρα για τον εαυτό τους και σίγουρα για το τι ψάχνουν και θέλουν όπως εσύ. Χρησιμοποίησε εφαρμογές (πχ grindr) ή από κοντά γνώρισε άλλα άτομα γενικότερα. Αν γνωρίσεις άλλα άτομα και κάνεις καλό σεξ με αυτά, ο τύπος μετά θα σου είναι τελείως αδιάφορος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login