Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ντρέπομαι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #146990 από nikossoul στις 26 Φεβρουαρίου 2021, 7:54πμ

nikossoul

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2021
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Καλησπέρα ,

Είμαι αρκετά μεγάλος πάνω από 30 και το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου σεξ είμαι παρθένος . Δεν είχα επιτυχίες στα κορίτσια και κατέληξα να αυνανίζομαι μόνο 3 έως 5 φορές την ημέρα . Μένω μόνος μου αλλά ντρέπομαι και αισθάνομαι πολύ άσχημα όταν αυνανίζομαι πολλές φορές κλαίω κι όλας παρόλο που ,μου αρέσει να μένω ολόγυμνος . Δεν είμαι μοντέρνος δεν έχω ξυριστεί ποτέ στην ευαίσθητη περιοχή εντάξει υπάρχει δάσος εκεί αλλά δεν με νοιάζει απλά όταν τελειώνω τον αυνανισμό βάζω τα κλάματα επειδή νιώθω ότι έκανα κάτι κακό . Δεν με πειράζει που είμαι παρθένος κάνω την διαφορά αλλά αισθάνομαι άβολα και άσχημα όταν πχ ο μικρός ανιψιός μου με ρωτάει αν έχω πάει με κορίτσι και δεν ξέρω τι να του πω ... Με έχει δει ξεβρακωτο και έβαλε τα γελοια επειδή λέει είμαι άσχημος έχω μικρό πουλί και τριχωτό κλπ. Αλλά εγώ πιο πολύ στεναχωριέμαι επειδή μου αρέσει πολύ να αυνανίζομαι για κορίτσια . Έχω κάτι πρέπει να το δω με γιατρό ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146992 από giorgos607 στις 26 Φεβρουαρίου 2021, 10:45πμ

giorgos607

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ειμαι σχεδον στην ιδια θεση, απλα δεν τον παιζω τοσο πολυ και περιουπιουμε λιγο τον εαυτο μου.Αν μενεις αθηνα δεν υπαρχει δικαιολογια για την κατασταση σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #146993 από Mario16 στις 27 Φεβρουαρίου 2021, 3:43πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συγνώμη αλλά κάτι δεν πάει καλά με εσάς..Η αυτοϊκανοποίηση δεν είναι ντροπή αλλά το να σου γίνεται εμμονή και να μην έχεις επαφές κοινωνικές η ερωτικές τότε χρειάζεσαι γιατρό...πέρα από αυτό εαν για οποιοδήποτε άλλο λόγο είναι δύσκολο να βρεις ερωτικό σύντροφο τότε ψάξε για αγοραίο έρωτα και εάν και αυτό σου είναι δύσκολο ψάξε για ένα ερωτικό μασάζ ώστε να αποκτήσεις λιγάκι βασικές εμπειρίες μεταξύ των δύο φύλων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147007 από nikossoul στις 04 Μαρτίου 2021, 1:52μμ

nikossoul

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2021
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
κάποιος άλλος γνώμη ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147012 από Georgeaggel στις 06 Μαρτίου 2021, 2:20μμ

Georgeaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πάνε σε μπουρδελο αδερφέ... Απλά και λιτά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147037 από Mary b στις 12 Μαρτίου 2021, 3:21πμ

Mary b

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κοίτα δεν ξέρω άμα θα απαντήσω ακριβώς σε αυτό που σε προβληματίζει απλα όπως το βλέπω εγώ δεν πάει κάτι λάθος. Εννοω εντάξει λογικό είναι αφου δεν βρίσκεσαι σε σχέση να αυνανίζεσαι. Δεν θεωρώ ότι υπάρχει κάτι λάθος απλα δεν ήσουν τυχερός στο να βρεις καποια που να ειναι πιο εκδηλωτική από εσένα (αφου από ότι κατάλαβα εισαι ντροπαλός) και να σε προσεγγίσει αυτη. Νομίζω ότι απλά χρειάζεται να αποκτήσεις αυτοπεποίθηση . Δεν πιστεύω ότι το να κάνεις "έρωτα επί πληρωμή " ειναι λύση . Απλά δεν έχεις βρει κάποια που να σε συμπληρώνει αμα την βρεις θέλω να πιστεύω ότι και ο συχνός αυνανισμός θα σταματήσει. Τώρα καλό θα ήταν να περιποιησε την γενετήσια περιοχή σου και νομίζω οτι στα περισσότερα κορίτσια αρέσει πιο πολύ να είσαι ξυρισμένος εκεί κάτω . Βέβαια αυτό δεν ισχύει για όλες.

Σορρυ για την φλυαρία (ελπίζω να σε κάλυψα) Καλή συνέχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147047 από nikossoul στις 13 Μαρτίου 2021, 2:16μμ

nikossoul

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2021
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Mairyb σε ευχαριστώ με κάλυψες. Θα ήθελα να σε ρωτήσω μόνο 2 πράγματα. Εφόσον τώρα δεν έχω κοπέλα μπορώ να σκέφτομαι κορίτσια και να αυνανίζομαι πολλές φορές που μου αρέσει? επίσης είναι κακό να μην θέλω μα ξυριστώ και να έχω τις τρίχες μου στο πουλί μου κλπ ? Επειδή δεν μου αρέσει να το ξυρίζω δεν το θεωρώ όμορφο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148077 από Mary b στις 18 Μαρτίου 2021, 3:26μμ

Mary b

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
nikossoul Δεν βρίσκω κανένα απολύτως πρόβλημα στο να αυνανίζεσαι σκεπτόμενος κοπέλες που σου αρέσουν, είναι φυσιολογικό. Εννοώ κάπως πρέπει να επιτευχθεί η διέγερση και αυτο γίνεται είτε με φαντασιώσεις (όπως στην περίπτωση σου) είτε με ταινίες ερωτικού περιεχομένου. Τώρα όσον αφορά το θέμα ξύρισμα εκεί κάτω, κοίτα είναι καθαρά θέμα αισθητικής. Άμα εσένα δεν σαρεσει δεν το κάνεις δεν νομίζω να σε ο μόνος. Γενικά πρέπει να αισθανόμαστε καλά με τον εαυτό μας και αφου νιώθεις καλύτερα με το να μην ξυριζεσαι δεν χρειάζεται να καταπιέζεσαι .Αρκεί να φροντίσεις να είσαι καθαρός .
Αυτά ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148079 από nikossoul στις 20 Μαρτίου 2021, 10:59πμ

nikossoul

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2021
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Mary B σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις . Με κάλυψες απόλυτα ¨ Η αλήθεια είναι ότι και σκέφτομαι κορίτσια γυμνά αλλά και βλέπω γυμνές φωτογραφίες κοριτσιών η βίντεο και αυνανίζομαι πολλές φορές και μου αρέσει παρά πολύ ειδικά η στιγμή που βγάζω τα άσπρα ... ξέρεις .. Και βέβαια για τις τρίχες ναι υπάρχει ένα θέμα με την μυρωδιά αλλά προσπαθώ να πλέκομαι συχνά εκεί όπως και σε αλλά σημεία πόδια μασχάλες κλπ για να μην μυρίζουν και αυτά και φυσικά μπάνιο απλά σχετικά με τον αυνανισμό ντρεπόμουν παρά πολύ και ένιωθα ενοχές και να ξέρεις ότι είσαι το μόνο κορίτσι που λέω αυτά τα πράγματα ντρεπόμουν πολύ να μάθει ένα κορίτσι ότι αυνανίζομαι τόσες φορές κάθε μέρα κλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148112 από aswtos στις 27 Μαρτίου 2021, 8:14πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Χρειάζεσαι βοήθεια φίλε μου κι στο λέω καλοπροαιρετικά και με συμπόνια. Ίσως ένας ψυχολόγος να σε βοηθήσει. Έχεις συμβιβαστεί σε αυτή την κατάσταση και αυτό δεν είναι καλό. Δεν καταδικάζω τον αυνανισμό, ως ένα βαθμός είναι φυσιολογικός, αλλά όταν είναι η μόνη μορφή σεξουαλικης έκφρασης και δεν σε απασχολεί η πραγματικη σεξουαλικη εποχή υπάρχει πρόβλημα. Καταλαβαίνω πως όσο περνούν τα χρόνια σου φαίνεται και πιο δύσκολο. Ντρέπεσαι και εσύ, νιώθεις πως θα είσαι με κάποια που σίγουρα θα είναι πιο έμπειρη από σένα. Εγώ θα σου έλεγα να αρχίζεις να προσεγγίζεις κοπέλες. Μάθε να φλερτάρεις. Μην βάζεις στόχο μοντέλα. Σε όλους μας αρέσουν αλλά δεν ξέρεις να τις προσεγγίσεις και το σημαντικό για σένα τώρα είναι να λυθείς, να αποκτήσεις λιγο αυτοπεποίθηση.
Όσον αφορά τις τριχες δεν θα σου πούμε εμείς τι να κάνεις. Εγώ γενικά θα σου πω απλά να κάνεις μπάνιο κάθε μέρα και να περιποιησε το σώμα σου. Πρέπει να νιώθεις πρώτα από όλα καλά εσύ με το σώμα σου για να κάνεις και κάποια άλλη να σε θέλει. Ξεβολεψου! Μην κάθεσαι και μιξοκλαις! Ξεκινα δράση και απέφυγε τις δικαιολογίες. Καλή σου τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login