Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τέχνη είναι το δέντρο της ζωής. Η επιστήμη είναι το δέντρο του θανάτου.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ειμαι παρθενος, να παω σε οικο ανοχης;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34762 από Zofos στις 21 Δεκεμβρίου 2005, 5:26μμ

Zofos

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2005
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ 18 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ (ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ), ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ,ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟΠΕΠΗΘΗΣΗ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο BRAD PIT. ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ Ή ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34763 από palliroia στις 21 Δεκεμβρίου 2005, 5:34μμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
den mou les...8es na kaneis erota epeidh eisai 18 kai "prepei" h 8eleis na to kaneis epeidh 8es?ego to 8eoro ligo vlakeia na pas se oiko anoxhs gia thn proth sou fora.alla an exeis toses ormes pou den antexeis na perimeneis na vreis mia kopela thn opoia 8a 8umasai os   mia omorfh proth empeiria....ti na po.phgaine!alla na xereis oti den 8a apokthseis empeiria me thn proth fora pou 8a to kaneis.8a parei kairo...k den nomizo na 8es na phgaineis gia kairo se oiko anoxhs gia na gineis empeiros!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34764 από sadenrepese στις 21 Δεκεμβρίου 2005, 10:32μμ

sadenrepese

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2003
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Αν κατάλαβα καλά το πρόβλημα σου δεν είναι οτι δεν έχεις πείρα, αλλά μάλλον ψιλοκομπλάρεις επειδή έφτασε η στιγμή της αλήθειας.
Επειδή πέρασα απο αυτήν την κατάσταση, μάλλον ντρέπεσε να πεις στο κορίτσι σου οτι εισαι παρθένος ή μάλλον έχεις πει κάτι άλλο ( Γκομενιάρης ! είχα πολλές! ξέρω τα κόπλα!!) Όμως αν πραγματικά αγαπάς την κοπελιά σου και θέλετε να κάνετε έρωτα, είναι καλύτερα να της πεις την αλήθεια. Η κάθε ατέλεια, η κάθε στραβή κίνηση, θα έχει την δικαιολογία του πρωτάρη, αλλά με αγάπη, και σεβασμό. Καλά στα λέι η palliria, αλλά σαν εμπειρία να πας σε οικο ανοχής (Ολλανδία-Γερμανία) μετά. Μην νομίσεις οτι θα κερδίσεις τίποτα τώρα αν πας σε μπορτέλο , σαν Ευρώ σε βλέπουν, όπως και συ αργότερα θα τις βλέπεις σαν αντι-μαλακία!! Σόρυ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34766 από palliroia στις 22 Δεκεμβρίου 2005, 1:23μμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
ma den exei kopela.ekei einai to provlhma apoti katalava...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34767 από Ventrix στις 22 Δεκεμβρίου 2005, 3:44μμ

Ventrix

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2005
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Zofos@21 Δεκεμβρίου 2005)
ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ (ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ)



Αναφορά: (palliroia@22 Δεκεμβρίου 2005)
ma den exei kopela.ekei einai to provlhma apoti katalava...



προφίλάλλα...
Μήνυμα #34800 από mpekatsoula στις 06 Ιανουαρίου 2006, 12:38πμ

mpekatsoula

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2005
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
koita file ego eimai molis 16 k den kserw an thes na akouseis thn symbouli mou alla pisteuw pws den prepei na biazesai.den lew eisai se mia ilikia pou to thes alla den leei na pas me poutana...ti tha les???tin prwth mou fora piga se mpourdelo???perimene ligo k eimai sigouros pws tha brethei i katalilh gynaika.kserw k allous pou to kanoun sta 22!den prepei na anysixeis..tha erthei mono tou...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34825 από Vaskunito στις 19 Ιανουαρίου 2006, 3:21μμ

Vaskunito

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Zofos@21 Δεκεμβρίου 2005)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ 18 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ (ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ), ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ,ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟΠΕΠΗΘΗΣΗ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο BRAD PIT. ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ Ή ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?




Μην κολάς αγόρι μου. Σπρώξε εσύ κι εμείς μαζί σου....
ΟΛΕ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34872 από baso στις 24 Φεβρουαρίου 2006, 3:16πμ

baso

μέλος από: 23/7/2005
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
αμα εισαι ολλα αυτα που λες φυσικό ειναι να μην εχεις κοπέλα
αρχισε να μηλάς στον κόσμο να φτιάχνεσε να βγενεις και γενικά να γινεσε ενα φυσιολογικό παιδι γαι τιν ηλικά σου οσο για το οτι εισαι παρθένος μη φοβάσε και ο αντρας μου ητανε μεχρι τα 22 του και δεν ητανε καθόλου ντροπαλος ολλα θα πανε καλα μην ανησιχεις και μακρια απο τους οίκους ανοχίς
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34882 από Vasot στις 27 Φεβρουαρίου 2006, 3:32μμ

Vasot

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2005
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Zofos@21 Δεκεμβρίου 2005)ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ 18 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ (ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ), ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ,ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟΠΕΠΗΘΗΣΗ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο BRAD PIT. ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ Ή ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?



Αναφορά: (Zofos@21 Δεκεμβρίου 2005)ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟΠΕΠΗΘΗΣΗ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο BRAD PIT.

Δυστυχως εχεις κολλησει και εσυ σε μια ιδεα και σε μια εικονα που πουλαει εμπορικα απο τα μεσα μαζικης ενημερωσης για να βγαζουν καποιοι λεφτα

Εισαι και εσυ θυμα της τηλεορασης στο τι ειναι ομορφο και τι πετυχημενο, δυστυχως ο κοσμακης μασαει ευκολα και εντυπωσιαζεται ευκολα σε οτι του δινουν και αποκτα εντελως λαθεμενες ιδεες


Τελοσπαντων ολα ερχονται στον καιρο τους
ως τοτε σε αυτη την ζωη δεν υπαρχει μονο το σεξ και το πως να ικανοποιησουμε τις σεξουαλικες αναγκες μας μπορεις να ασχοληθεις και με κατι αλλο

Αμα θες να κανεις γνωριμιες ασε και εσυ το σπιτι...φιλους δεν εχεις ??

Το να αποκτησεις εμπειρια σε οικο ανοχης δεν σημαινει οτι θα αποκτησεις η θα εντυπωσιασης ετσι και καποια κοπελα, ασε που μπορει να μπλεξεις σε τετοια βρωμο.......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34889 από Karperos στις 03 Μαρτίου 2006, 7:20μμ

Karperos

Εικονίδιο
μέλος από: 3/3/2006
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
DILADI OSOI PIGAN GIA PRWTH FORA ME THN KOPE LA TOYS PREPEI EIXAN EMPEIRIA SE OIKOUS ANOXHS? DEN NOMIZW.........
GIA OLOUS KAPOTE HTAN H PRWTH FORA KAI KALYTERA NA TO PEIS KAI STHN KOPELA SOU OTI EISAI PARTHENOS,DEN EINAI NTROPI.............
ORMA LOIPON, TI PERIMENEIS?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login