Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Ειμαι παρθενος, να παω σε οικο ανοχης;

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39838 από Odiosamato στις 01 Ιουνίου 2007, 6:14πμ

Odiosamato

μέλος από: 1/6/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φιλε μου ειχα ακριβως το ιδιο διλημμα οταν ημουνα στην ηλικια σου. Ολοι μου οι φιλοι πηγαινανε σε οικους ανοχης και εγω ξενερωνα απιστευτα...
Τελικα στα 19 γνωρισα μια κοπελα που ειχαμε σχεση για καποιο διαστημα και μπηκα στα κολπα του ερωτα...
Και αρκετα αργοτερα ενιωσα την αναγκη να παω σε οικο ανοχης για καθαρα πρακτικους λογους οταν πλεον ειχα συνηθισει στην ερωτικη επαφη και δεν την εβρισκα.
Η συμβουλη μου λοιπον ειναι να πας και μαλιστα να πας οσες φορες χρειαστει μεχρι να νιωσεις οτι πλεον δεν νιωθεις αγχος και αβολα.Καταρχας το μεγαλυτερο ποσοστο των αγοριων την πρωτη φορα τελειωνουνε την ωρα του στοματικου ερωτα οποτε κατα πασα πιθανοτητα για να κανεις σεξ θα πρεπει να πας και αλλες φορες.
Πιστευω πως αυτο θα σε βοηθησει αρκετα να απογειωθεις και να αποκτησεις αυτοπεποιθηση.
Η συμβουλη μου ειναι για πρωτη φορα να μην πας σε οικο ανοχης των 20 ευρο που το περιβαλον σε ορισμενους απο αυτους ειναι απαραδεκτο αλλα να βρεις τα λεγομενα στουντιο που ειναι λιγο πιο ακριβα αλλα θα βρεις ωραιες γυναικες ωραιο περιβαλλον και αν πεις πως εισαι και απειρος θα σε φροντισουνε.
Παντως να ξερεις εγω μετανιωσα που δεν πηγα απο τα 15 μου...
Αλλα να ξερεις η πραγματικη απολαυση ειναι να το κανεις με την κοπελα που αγαπας και πραγματικος αντρας θα γινεις μονο αν κατακτησεις αρκετες γυναικες με την μαγκια σου.
Οσο για το οτι εισαι ντροπαλος αρχισε να εκφραζεις στις γυναικες που σου αρεσουνε τα αισθηματα σου ακομα και αν δεν ανταποκριθουνε ετσι θα μαθεις που κανεις λαθος και το τι αρεσει στις γυναικες,και με το ποδηλατο αν δεν πεσεις δεν μαθαινεις...Η ζωη θελει πολλη τολμη αγορι μου μη κολας πουθενα γιατι καποτε θα εισαι 30 και θα λες εγω δεν εζησα τιποτα...



προφίλάλλα...
Μήνυμα #39843 από Antre στις 01 Ιουνίου 2007, 1:02μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Odiosamato καταρχήν δεν είναι όπως λες θα φτάσει τα 30 και θα λέει δεν έζησα τίποτα. Δηλαδή το sex είναι η ζωή σου; Προσωπικά εγώ είμαι περήφανος για άλλα πράγματα που χω καταφέρει στη ζωή μου από τα 22 μου κιόλας χρόνια και για αυτά ξέρω ότι θα μιλάω στα εγγόνια μου στο μακρινό μέλλον και ας ήμουνα ζωηρούλης

Zofos όπως είπε και κάποιος άλλος , φοβάσαι μην απογοητεύσεις τη κοπέλα σου. Ακου τη συμβουλή μου τώρα : κάνε το με τη κοπέλα σου και ότι γίνει.... αν αξίζει θα κάνει υπομονή για κάποια επόμενη φορά που θα αποδόσεις τα δέοντα... αν δεν αξίζει η κοπέλα στη δεύτερη τρίτη φορά θα φύγει... Αν όμως δεν είναι αυτή που θα απογοητεύσεις, θα είναι η επόμενη, όλοι το περάσαμε αυτό το στάδιο και θα το περάσεις και εσύ.

Πάντως μην τρελαίνεσαι, αν αξίζει η κοπέλα θα κάνει υπομονή. Και όσον αφορά το μπουρδέλο, να μην είχες κοπέλα το καταλαβαίνω, αλλά να έχεις κοπέλα και να θες να πας σε μπουρδέλο ... εκτός ότι είναι μαλακία για τη κοπέλα, το μπουρδέλο δεν θα σου δώσει εμπειρία απολύτως καμία.... θα σου δώσει βέβαια αυτοπεποίθηση. Άσε που το κάνουν όλη μέρα και είναι άερας...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39845 από v-forvicky στις 01 Ιουνίου 2007, 3:01μμ

v-forvicky

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν έχεις κάνει την σωστή ερώτηση.
Ξέρεις ήδη τι θες και αυτό θα κάνεις.
Θες η πρώτη σου φορά να είναι με κοπέλα που
να νιώθεις πράγματα. Άνοιξε νέο θέμα με ερωτήματα
σχετικά με το πώς θα βρεις κοπέλα πως θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση. Την απάντηση στο ερώτημα σου
την έχεις δώσει μόνος σου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39862 από FRAPEboy στις 01 Ιουνίου 2007, 10:30μμ

FRAPEboy

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έλεος ρε φίλε!
Θες να πάς σε οίκο ανοχής επειδή θεωρείς ότι αν σε πούν παρθένο θα σε κοροιδεύουν?Έλεος!
Βρες μια κοπελίτσα που να αγαπάς και να σε αγαπάει (αν δεν έχεις ήδη) και μόλις νιώσετε έτοιμοι κάντε το!
Τι κόμπλεξ είναι αυτό που πιάνει τους μεγαλύτερους δεν μπορώ να το καταλάβω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39956 από Giacharadan στις 06 Ιουνίου 2007, 6:18μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εκατοντάδες χιλιάδες αγόρια είχαν την πρώτη τους εμπειρία με πόρνη και όχι μόνο δεν έπαθαν τίποτα αλλά έζησαν, και ζουν, μια ζωή πλήρης συναισθημάτων, αγάπης και σεξ.
Προσωπικά, αν και είμαι 40, δεν έχω πάει ποτέ σε μπουρδέλο και τώρα έχω μετανοιώσει. Η πρώτη μου φορά ήταν με μια κοπέλα που τότε νόμιζα ότι αγαπούσα αλλά σαν εμπειρία δεν μου έχει μείνει. Μου έχουν μείνει όμως δεκάδες άλλες εμπειρίες που είχα πολλά χρόνια αργότερα.
Θέλω να πω ότι δεν πρέπει να τα δραματοποιούμε κιόλας τόσο! Ερωτας, αγάπη, συναίσθημα, όλα αυτά είναι πού ωραία αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι πρέπει πάντα (ούτε καν την πρώτη φορά) να συνοδεύουν την σεξουαλική πράξη. Το σεξ είναι ωραίο ακόμα και αν είναι υπόθεση μόνο σωματική.
ΑΛΛΑ! Εμ βέβαια, υπάρχει και το "αλλά", αν πας με μια πορνη του 50ρικου που θα την ψωνίσεις από τον δρόμου πολύ πιθανόν όχι μόνο να μην σου αρέσει αλλά υπάρχει περίπτωση, αν η γυναίκα δεν έχει ... επαγγελματική συνείδηση, να μην καταφέρεις τίποτα, δηλ. να μη σου σηκωθεί ή να μη καταφέρνεις να τελειώσεις. Ψάξε μια σωστή επαγγελματία, ίσως λίγο ακριβότερη αλλά σίγουρα θα γουστάρεις περισσότερο.

Και για να μη ξεχνιόμαστε,
ΚΑΘΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΝΕΙΑ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39992 από sexy στις 09 Ιουνίου 2007, 1:50πμ

sexy

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θες να πας μαζί μου???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40125 από drew στις 13 Ιουνίου 2007, 7:00μμ

drew

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τι να σου πω τώρα γω είμαι 16 και δόξα το θεό γκόμενες υπάρχουν. να πας σε οίκο ανοχής είναι μια λύση αλλά το καλύτερο είναι να βρείς αυτοπεπίθεση και να πας να βρείς γκόμενα να γαμήσεις αυτό εχω να σου πώ μόνο καλή τύχη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51728 από fataoulas στις 09 Ιανουαρίου 2009, 1:05μμ

fataoulas

μέλος από: 9/1/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αγόρι μου μην τρελαινεσαι - το οτι έγινες 18 δεν σημαίνει οτι πρέπει να το κάνεις σήμερα. Παίζει ρόλο το πότε είσαι έτοιμος - οχι σεξουαλικά που είσαι - αλλά νοητικά, χωρίς να εννοώ οτι υστερείς σε κάτι, ελπίζω να καταλαβαίνεις που το παω... Εγώ αν θυμάμαι καλά έκανα πρώτη φορά έρωτα στα 20-21 και κανέις δεν μου έβαλε πρόστιμο καθυστέρησης. Αυτό που σου είπαν οι παραπάνω οτι δηλαδή πρέπει να δείχνεις άνεση κ να μη σε πολυνοιάζει είναι σωστο. Επίσης να καταλάβεις οτι με λίγη αυτοπεποίθηση και σύντομα δεν θα κυνηγάς τις γυναίκες αλλά θα σε κυνηγάν αυτές !
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51732 από mogolos στις 09 Ιανουαρίου 2009, 2:13μμ

mogolos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2009
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
file mn pas me poutana mono auto sou lew!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login