Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη είναι ένας χαμάλης που του φορτώνουμε πάντα τις βλακείες.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Είναι φυσιολογικό να είναι στραβό;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35134 από mitsosbam στις 21 Ιουνίου 2006, 2:40πμ

mitsosbam

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα στο λαο του φτου.Εχω 1 απορια:ετυχε να διαβασω κατι για κλιση του πεους.Επειδη εχω ακουσει παρομοια περιστατικα απο φιλους μου θελω να ρωτησω αν ειναι φυσιολογικο να γερνει ενα πεος και αν ναι γιατι και επισης ποια ειναι τα αιτια αυτης της     
'καταστασης'.Περιμενω να με φωτισετε με τις γνωσεις σας.
προφίλάλλα...
10
Μήνυμα #35135 από Webmaster στις 21 Ιουνίου 2006, 8:12πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να σου δώσω να καταλάβεις, ένωσε τα δύο πρώτα δάχτυλα του χεριού σου (δείκτη και μέσο) και βάλε από κάτω ένα καλαμάκι. Έτσι ακριβώς είναι το πέος σου εσωτερικά. Έχει δυο χοντρούς κυλίνδρους στα πλάγια και ένα λεπτό στη μέση για να βγαίνουν τα διάφορα που βγαίνουν.

Επειδή στα περισσότερα σώματα ότι είναι σε ζευγάρι (πχ. αυτιά, βυζιά, χέρια) σχεδόν ποτέ δεν είναι ίσα σε μάκρος, έτσι και οι δύο χονδροί κύλινδροι του πέους, σπάνια είναι ίσοι σε μάκρος. Όσο πιο κοντός είναι ο ένας από τον άλλο, τόσο πιο πολύ θα γέρνει το πέος προς τη μεριά του κοντύτερου κυλίνδρου.

Άρα: Μικρές κλίσεις είναι φυσιολογικές και τις έχουμε όλοι.

Μεγάλες κλίσεις που σε δυσκολεύουν πολύ (πχ. πας να το βάλεις στη δικιά σου και γυρνάς σαν τον κάβουρα στο πλάι) είναι κωμικές και πρέπει να τις δει γιατρός.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35139 από mitsosbam στις 22 Ιουνίου 2006, 2:48πμ

mitsosbam

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μαλιστα...Αν και δεν εχω παρομοιο προβλημα,ευχαριστω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35358 από maryn στις 14 Ιουλίου 2006, 11:33μμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Αν εισαι "απειρος" ακόμα στο σεξ τοτε ειναι απολυτα φυσιολογικο. Συμβαινει λογω του τρακ και του γενικοτερου άγχους την στιγμη εκεινη.
Αν πάλι δεν εισαι απειρος ιδιαιτερα μην τρομάζεις. Ναι, ειναι φυσιολογικό. Να προσπαθεις να εισαι χαλαρός και να απολαμβάνεις απλά αυτο που κάνεις.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login