Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Θέλω βοήθεια !!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148237 από Rosalia στις 15 Απριλίου 2021, 9:11πμ

Rosalia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν ξέρω ότι είναι υγεία το να αυνανίζεσαι και το ότι κάνει καλό στον ίδιο μας τον εαυτό... Απλά τώρα τελευταία έχω αρχίσει να αυνανίζομαι και ναι νταξει μου φαίνεται λίγο παράξενο αλλά το πρόβλημα δεν είναι αυτό!!Το πρόβλημα είναι ότι της προάλλες έβγαλα λίγο εμα αλλά δεν ποναγα απλά μετά διάβασα κάτι άρθρα που λέγανε ότι μπορείς να χάσεις την παρθενια σου με τον αυνανισμό και ότι ένα σημάδι είναι αν βγάλεις εμα...Κάποια αλλά σάιτ λέγανε τελείως διαφορετικά πράγματα όπως ότι σπάνια χάνεις την παρθενια σου έτσι και ότι άμα την χάσεις θα υποστείς μεγάλο πόνο και θα βγάλεις πολύ εμα .... Σε εμένα το εμα μπορεί να βγήκε επειδή έχω δυο μέρες καθυστέρηση γιατί δεν έχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος μου ακόμα!! Επισης φοβάμαι και για τυχόν μόλυνση η κάτι τέτοιο.Απλα δεν ξέρω τι να πιστέψω και φοβάμαι λίγο γιατί οκ μπορεί για τα αγόρια να είναι μαγκιά να χάνουν την παρθενια τους και τέτοια αλλά εγώ δεν είναι έτοιμη για κάτι τέτοιο ακόμα .Ελπίζω να καταλαβαίνεται πιο είναι το πρόβλημα μου και να μπορέσετε να με βοηθήσετε κάπως γιατί νομίζω αν κάτσω λίγο ακόμα και ψάχνω για αυτό το θέμα θα μου βγάλει και αλλά τέτοια και μετά θα φοβάμαι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148238 από lida στις 15 Απριλίου 2021, 10:06πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να χασεις την παρθενια σου με τον αυνανισμο θα πρεπει να βαζεις μεσα βαθια δαχτυλο ή αντικειμενα. Αν τριβεσαι εξωτερικα μονο δεν υπαρχει περιπτωση ξεπαρθενεματος. Το αιμα που ειδες αφου ηταν μια φορα μονο ισως ειναι κατι τυχαιο και ασημαντο. Μπορει οπως λες να σχετιζεται με τον κυκλο σου. Παντως αργα ή γρηγορα θα χασεις την παρθενια σου δεν ειναι και κατι σημαντικο. Ποσων χρονων εισαι?
Υ.Γ. Είναι αιμα με αλφα γιωτα και οχι εμα με εψιλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login