Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα να πεις αυτό που σκέφτεσαι, ακόμα κι όταν δεν είσαι σε θέση να σκέφτεσαι!
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Oreksis neas genias?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36132 από dinos70 στις 18 Σεπτεμβρίου 2006, 12:13μμ

dinos70

Εικονίδιο
μέλος από: 18/9/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Diavasa apo ena pedi pou ixe mia aporia oti sta 17 tou "aynanizete sxedo 4 fores tin evdomada" ke i alithia ine oti tou apantisa ligo koroideftika dioti to theorisa psema (ton toso xamilo arithmo).
Pros gikekes ke antres:   mipos den eprepe na ton korodepso?   Mipos tin simeron imera aftoi ine i rithmi??? (ine san to aytokinotito stis 5 strofes dixni kokino?)
Dioti tin epoxi pou imoun 17, emis ta agoria, ke eftixos ta arketa koritsia, ixane oreksis poly megaliteres ton "sxedon 4 fores tin evdomada"

thx
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36133 από pinokio στις 18 Σεπτεμβρίου 2006, 2:17μμ

pinokio

μέλος από: 8/8/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
kai go dn ton pisteuo, an elege 4 fores tin mera tote ok
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36134 από dianno στις 18 Σεπτεμβρίου 2006, 5:29μμ

dianno

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Eντάξει, μπορεί να μην ήθελε να εκτεθεί το παιδί και να φανεί υπερβολικός.
Αλλά και 4 φορές τη μέρα δεν παραπάει? Εκτός αν είσαι όλη μέρα σπίτι και βλέπεις πορνό.
Εγώ είμαι 18 και αυνανίζομαι κατά μέσο όρο 1 φορά τη μέρα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36136 από deathsinger... στις 18 Σεπτεμβρίου 2006, 7:26μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Ε, καλα ας coolαρουμε λιγο. Εγώ π.χ είμαι 17 (16,5) και αυνανιζομαι τουλαχιστον 1 φορα καθε δυο μερες. Γιατί πλακώσανε μαθήματα, ιδιαίτερα...τον λίγο χρόνο που έχω πρότιμω να τον περνάω αλλιώς. Το καλοκαίρι όμως θυμάμαι...αυνανιζομουνα και 4 φορες την μερα...πρωι-μεσημερι-απογευμα-βραδυ. Αλλα ενταξει μιλαμε τωρα για καμια μερα την βδομαδα οχι συνεχεια ειπαμε. Όμως λογικό ειναι τώρα τον χειμώνα να έχω ρίξει λίγο τις στροφες λόγο του φόρτου εργασίας...(όχι μονο εγώ αλλα όλοι οι άλλοι σύντροφοι του λυκείου...)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36137 από Unicorn στις 18 Σεπτεμβρίου 2006, 8:00μμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Και ύστερα σου λένε πως τη νέα γενιά δεν την έχει φάει η μαλακία . Ε ρε ξύλο που θέτεεεεεεε !!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36152 από deathsinger... στις 20 Σεπτεμβρίου 2006, 3:44μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Unicorn@18 Σεπτεμβρίου 2006)
Και ύστερα σου λένε πως τη νέα γενιά δεν την έχει φάει η μαλακία . Ε ρε ξύλο που θέτεεεεεεε !!!!!!!!



Δηλαδή εσύ είσαι της παλαιας γενιάς ε?? ασε μας τωρα. Πες μας τώρα οτι, οι της παλαιας γενιας ήταν ανευ μαλακίας να σε πιστεψω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36153 από Unicorn στις 20 Σεπτεμβρίου 2006, 3:58μμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Καταρχήν και για να σου λυθεί η απορία ΝΑΙ είμαι παλαιοτέρας γενιάς από σένα .

Τώρα για το τι κάνανε βάση όσα παρατηρώ βλέπω ότι τουλάχιστον δεν τους είχε ρέψει η μαλακία αγοράκι μου .Δηλαδή εσείς για να καταλάβω άμα βρείτε και γυναίκα θα εγκατασταθείτε μέσα της δια παντός ?

Αν με πιστέψεις ή όχι στα παπάρια μου . Δεν εκφέρω απόψεις για να συλλέγω ούτε αποδεκτές απαντήσεις ούτε ομοϊδεάτες .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36155 από deathsinger... στις 20 Σεπτεμβρίου 2006, 6:17μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Οκ αστο...μια ασχετή φαση ή ολη κατάσταση. Πριν απο 200χρόνια οι βοσκοί αυνανίζονταν το ίδιο κανουν και σήμερα. Δεν εχει αλλάξει κατι. Εσείς η γυναίκες πρέπει να παθαίνεται shock ¨οταν ακούτε κατι νούμερα π.χ 4 φορές την μερα. Όμως δεν ξέρετε πως πανε τα πράγματα με τον οργασμο του αντρα. Αν θες την χτύπας 3 λεπτά και εχεις κάνει την δουλεία σου. Σαν τον φραπε ενα πράγμα. Μετα την ξαναχτυπας αμα εχεις ορεξη. Αν θες το κρατας και περισσότερο. Με εσας τις γυναίκες ομως ειναι αλλιώς....πολύ πιο περίπλοκα τα πράγματα...(π.χ εμεις αμα βλέπουμε καμια γκομεν@ρ@ "σηκωνόμαστε" χωρις πολλά πολλά...).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36170 από Unicorn στις 21 Σεπτεμβρίου 2006, 4:43πμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Deathsinger
Δεν έχει να κάνει με γυναίκες και άντρες το θέμα . Εδώ μιλάμε ότι θεωρείτε και φυσιολογικό ένας έφηβος που ενώ κανονικά θα έπρεπε να έχει στο μυαλό του πολλά άλλα ενδιαφέροντα και ασχολίες αντί αυτού δεν βλέπει την ώρα να ξεμοναχιαστεί για να την παίξει .

Akatonomastos
Είδες πουθενά να λέω ότι δεν τα ήξερα ? Αλλά θα μου πεις με σένα δεν είναι η πρώτη φορά που αναλύουμε τα αυτονόητα . Το πρόβλημα αντίληψης που έχεις κοίταξέ το όσο είναι στα αρχικά του στάδια γιατί σε βλέπω σε λίγο καιρό να μιλάς με τις κουκουβάγιες μόνο . Τι γινόταν στην γενιά μου δεν μπορείς να το ξέρεις γιατί δεν το έζησες άρα μιλάς υποθετικά .
Έλα καλέ !!! Χρησιμοποιούμε τη φράση ΚΑΙ μεταφορικά ? Unbelievable !!!!!

"...που είναι πιο αυθόρμητοι, πιο ειλικρινείς, και λιγότερο δήθεν? "
Οι έφηβοι σήμερα είναι απόντες αγοράκι μου . Ούτε φωνή ούτε ακρόαση . Μπορεί εσένα και αρκετούς άλλους να σας αρέσει να ταξιδεύετε στην ουτοπία , αν ανοίξεις τα ματάκια σου όμως και δεις και λιγάκι πιο πέρα από τη μύτη σου θα ανακαλύψεις πως είναι πραγματικά . Δοκίμασέ το . Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα στην τελική .

Τρομοκρατείσαι ή ερεθίζεσαι βρε ? Ατιμούτσικο !!!!
προφίλάλλα...
9
Μήνυμα #36178 από Unicorn στις 21 Σεπτεμβρίου 2006, 9:23μμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γκουσγκούνης , Σπάθη ?? Έλεος είπα είμαι πιο μεγάλη δεν είπα γεννήθηκα την εποχή των παγετώνων .
Να σε πληροφορήσω επίσης ότι μιας και έχω και το προνόμιο να είμαι ανεξάρτητη το ωράριο μου δεν καθορίζεται απ’ τον μπαμπά και την μαμά άρα μπορώ να είμαι όπου θέλω , όποτε θέλω και για όση ώρα το θέλω .
Συγνώμη ?? Σαν πολύ μεγάλη ιδέα δεν έχεις για τον εαυτό σου ? Και για να ξέρεις απάντηση από μένα είχε δοθεί άμεσα τόσο το topic το οποίο κλειδώθηκε αφού σβήστηκε το μήνυμα μου και κατόπιν σε ξεχωριστό θέμα . Για τυχόν απορίες πληροφορίες στον μάστορα .
Χαμαιτυπείο να σε πληροφορήσω ακόμα είναι οι πληθώρα των θεμάτων στα οποία απαντάς με περίσσιο καμάρι εσύ . Όλο το forum με έκραζε !!! Ρε τι ακούμε εδώ μέσα … Χαχαχαχαχαχααχ

Άτομα του είδους … μου ? Define this σε περδικαλώ γιατί (ω! τι περίεργο) είσαι κομματάκι αόριστος .

Btw σου είπε κανένας ότι στα 500 μηνύματα κερδίζεις κάνα ζευγάρι παντόφλες και έχεις πέσει με τα μούτρα στο κυνήγι ?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login