Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Κυριακή, 5 Μαΐου

Oreksis neas genias?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36180 από deathsinger... στις 21 Σεπτεμβρίου 2006, 10:50μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
akatanomastos vs unicorn. Εγώ είμαι με τον akatanomastos. Μόλις έκανα μια μικρή αναδρομή στα Post unicorn 2004...δεν έμεινα με τις καλήτερες εντυπώσεις...είπαμε φόρουμ ειναι εδώ όχι chat, να λέμε ότι θέλουμε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36182 από Unicorn στις 22 Σεπτεμβρίου 2006, 3:56πμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Death
Μπράβο !!!! Άντε καλό μου τώρα που βρήκες ποιον θα ψηφίσεις τράβα να κρατήσεις τσίλιες στην κάλπη μην πέσει καμιά νοθεία .

Akatonomastos
Επειδή βρίσκομαι ακόμα στα όρια του πραγματικού και όχι του δικού μου φανταστικού κόσμου το μόνο φυσιολογικό είναι να μην καταλάβω αυτό που εννοούσες . Όχι ότι τώρα βλέπω καμιά λογική σ' αυτό αλλά λέμε και καλά . Το κριτήριο για να ζητήσω συγνώμη ποιος είπαμε το ορίζει ? Εσύ ?
Α βρε ηλίθιο πλάσμα πάλι να γεμίζω σελίδες θα με κάνεις . Ρε όργιο του κερατά πόσους είδες να με κράζουν ρώτησα όχι πότε .

"Χαμαιτυπείο να σε πληροφορήσω ακόμα είναι οι πληθώρα των θεμάτων στα οποία απαντάς με περίσσιο καμάρι ΕΣΥ . "
Ξαναδιάβασέ το και μη μας τα κάνεις καρούμπαλα επιτέλους . Όλα έχουν ένα όριο . Ακόμα και η μαλακία .

"Μου λείπει μόνο μία παντόφλα, αυτή που σού έριξα το καλοκαίρι και έκανες τον Κινέζο " Το άσχημο εδώ δεν είναι ότι τα λες απλά αλλά ότι τα πιστεύεις κιόλας .
Άντε τώρα κούνα τα άλλο λίγο μπροστά στον καθρέφτη , αυτοθαυμάσου ( μην έχεις αξιώσεις πως θα το κάνει και κανείς άλλος στην ζωή σου ) και πήγαινε σαν καλό παιδάκι για ύπνο .

Το θέαμά σου μου είναι πολύ λυπηρό γιατί εσύ και οι όμοιοί σου θα αποτελείται αύριο το .. μέλλον της ανθρωπότητας . Μακάρι πραγματικά να είσαι η εξαίρεση ( αποτυχημένο πείραμα ) και όχι ο κανόνας .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36189 από Unicorn στις 23 Σεπτεμβρίου 2006, 2:23πμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
7.30 το πρωί και η πρώτη σου δουλειά ήταν να απαντήσεις ! Φαντάζομαι θα πρέπει να με ευχαριστείς που απέκτησε ξαφνικά ένα μικρό νόημα η μίζερη ζωούλα σου . Ή μήπως τελικά ο γιατρός σου μετά τις κουκουβάγιες σου συνέστησε την επίπονη αλλά αποτελεσματικότατη Unicornοθεραπεία μπας και έρθεις στα ίσα σου ?

"Για να μπορέσεις να δεχτείς πως δεν υπάρχουν κριτήρια ούτε δικά μου ούτε κανενός στην συγνώμη, θα έπρεπε να είχες λιγότερο εγωισμό, στο έχω ξαναπεί. "
Τράβα πάγαινε ρε τσουτσέκι που θα μου κάνεις και υποδείξεις . Βρες την άκρη με τον τιποτένιο εαυτό σου πρώτα και μετά νουθετείς και τους υπόλοιπους .

"Επιμένεις ακόμα οτι δεν σε έχουν κατακράξει με αφορμή το ''άρθρο'' σου για τον γάμο.
Δηλαδή, επιμένεις σε κάτι, που με ένα απλό κλικ σε διαψεύδει ο καθένας. "
Για κάνε ξανά αυτό το κλικ και όταν δεις που είναι " ΟΛΟ το forum" σφύρα μου .

"Δυστυχώς για σένα, κανείς δεν θα σε παντρευτεί …"
Η φράση κλειδί . Καμαρώνεις για σένα ? Δεν θα έπρεπε από τη στιγμή που μετά από 100 και πλέον ανταπαντήσεις συνεχίζεις να έχεις την εσφαλμένη άποψη για το τι ήθελε να πει το … "άρθρο" . Ευτυχώς που δεν φοβόμαστε μην πάθεις το ίδιο . Βλέπεις ο κόσμος είναι γεμάτος μικροσκοπικά ανθρωπάκια σαν και του λόγου σου και έτσι δεν θα είναι καθόλου δύσκολο να βρεις μια … αντάξιά σου .


"Άν η ζωή σου γύρισε το άσχημο πρόσωπό της, (αυτό που δείχνεις στο avatar σου)..."
Έχω απαντήσει ήδη στο συγκεκριμένο . Αλλά ξέχασα !! Τα περισσότερα είναι ψιλά γράμματα για σένα .

"...βρες ένα τρίτο pc για να κάνεις login εκτός απο unicorn και Tinny "
Hallo !!! Ξανθό είσαι καλό μου ? Η tiny για να σου εξηγήσω και τι διαβάζεις είναι υπαρκτό πρόσωπο . Αλλά τόσα καταλαβαίνεις τόσα λες .


"...και τελικά, ξεκρέμασε τον Καβάφη απο κει, βάλε καμμιά προσευχή στον Ιανό"
Δεν ξέρεις την τύφλα σου ο Ιανός σε μάρανε κακομοίρη μου .

"Άντε και καλό fingering μήπως φύγουν οι αράχνες..."
Μπα μη χολοσκάς έχω ειδικό συνεργείο καθαρισμού γι’ αυτή τη δουλεία . Για σένα ανησυχώ μόνο που δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το ξαράχνιασμα του εγκεφάλου .

προφίλάλλα...
Μήνυμα #36198 από Unicorn στις 23 Σεπτεμβρίου 2006, 4:04μμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Σε προετοιμάζω από τώρα ψυχολογικά ότι αυτή είναι η τελευταία φορά που σε τιμάω με μια ακόμα απάντησή μου κι αυτό όχι γιατί με "νίκησες" όπως βλακωδέστατα θα ισχυριστείς ( χρειάζεσαι πολλά ψωμιά ακόμα για να το καταφέρεις αυτό εξάλλου ) αλλά γιατί με κούρασε η βλακεία σου .
Πριν με απολαύσεις όμως θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι . Επειδή μου προκαλεί εντύπωση ο τρόπος που γράφεις μερικές φορές ( όχι όσα λες αλλά πως τα λες ) έδειξα αποσπάσματά σου σε μια φίλη μου που διδάσκει σε άτομα με μαθησιακά προβλήματα . Μου ζήτησε να σε ρωτήσω λοιπόν , από καθαρά επαγγελματικό πρίσμα , αν έχεις ( μεταξύ των άλλων προσθέτω εγώ ) ΚΑΙ προβλήματα άρθρωσης . Αν επιθυμείς μπορείς να μου απαντήσεις σ' αυτό με PM . Υπόσχομαι να τηρήσω απόλυτη εχεμύθεια .


Λεπόν έχουμε και λέμε

"...δείχνει το φοβερό σου επίπεδο, την απόλυτη θηλυκότητά σου, και πάνω απ' όλα οτι άρχισες να χάνεις έλεγχο και ψυχραιμία. "
Το επίπεδο αν θες να ξέρεις ένας έξυπνος άνθρωπος το προσαρμόζει ανάλογα με τον συνομιλητή του .

"Μετά απο 100 και πλέον ανταπαντήσεις   μπλα μπλα μπλα μπλα ..."
Μήπως ξέφυγες λιγάκι απ’ το θέμα ? Αυτό αναφέρθηκε για το άρθρο λέμεεεεε . Ήμαρτον .

"Επίσης, είσαι και tranny μπλα μπλα μλπα μλπα..."
Όταν βρεις γωνία στρούψε οκ?

"Άν μας υποδείξεις με μισή γραμμούλα ποστ σου, μπλα μλπα μλπα μλπα ..."
Πολλάκις στο απέδειξα εσύ αρνείσαι να το δεις . Είπαμε εμφύτευση δεν γίνεται να σου κάνουμε άρα ήσουν , είσαι και θα είσαι πάντα άξιος της μοίρας σου . Εντωμεταξύ μια και μιλάμε για τους γνωστούς άγνωστους λασπολόγους μήπως θα έπρεπε και 'συ να αποδείξεις ότι με έκραξε ΟΛΟ το forum στο άρθρο? Ένα απλό κλικ είναι το είπες και μόνος σου .


Θα κλείσω με μια ευχή μικρό μου , σαν δείγμα πες το της ανωτερότητάς μου .
Είθε ο πανάγαθος να δίνει κουράγιο σε όσους σε συναναστρέφονται . Αμήν !

προφίλάλλα...
Μήνυμα #36199 από deathsinger... στις 23 Σεπτεμβρίου 2006, 6:09μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Unicorn@23 Σεπτεμβρίου 2006)


Θα κλείσω με μια ευχή μικρό μου , σαν δείγμα πες το της ανωτερότητάς μου .
Είθε ο πανάγαθος να δίνει κουράγιο σε όσους σε συναναστρέφονται . Αμήν !





Μικρό μου? τσουτσέκι? παπάρια? να υποθέσω οτι αυτή είναι η κουλτούρα σου? (δεν νομίζω να είναι όλοι έτσι της γενιάς σου...). Αν θες μπορείς να μου στείλεις με πμ την ηλικία σου...να δω αν πρόκειται για παρεξήγηση ή ανωριμότητα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36218 από dinos70 στις 27 Σεπτεμβρίου 2006, 11:59πμ

dinos70

Εικονίδιο
μέλος από: 18/9/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
malista, vlepo oti iremisan i apantisis. o Dianno ipe kati diafotistiko "Eντάξει, μπορεί να μην ήθελε να εκτεθεί το παιδί και να φανεί υπερβολικός." gia to 4 fores tin evodmada.    emena tha me enoxlouse perisotero na imoun 17 ke o arithmos na itan mono 4 fores tin ebodmada.   

PANTOS: Distixos ipirxe tote, arxes 80's tote pou imoun stin efivia mou, mia antilipsi oti o aynanismos ine kati kako, ke distixos vlepo oti iparxi akoma mia tetia antilipsi stous neous akoma ke simera. Den leo vevea ke akrea pragmata, na ine kanis me to ##### sto xeri oli mera, ala toulaxiston mia malakia tin imera iremi ta nevra, ami ti alo.

Ayta.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36263 από doctor στις 30 Σεπτεμβρίου 2006, 1:26πμ

doctor

μέλος από: 16/5/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Unicorn, νομίζω δεν αξίζει να ασχολείται κανείς μαζί σου. Απορώ πως δε σε έχουν κάνει ban.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36285 από foufou στις 08 Οκτωβρίου 2006, 4:13μμ

foufou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Unicorn πιστεύω σαν μεγαλυτερη που τονιζεις διαρκως θα πρεπει να μιλας πιο ωραια!Δε σου φταινε τα παιδια!Λοιπον μην εισαι επιθετικη γιατι εσυ την ξεκινησες ολη αυτη τη φασαρια.Τα παιδια δε σε ενοχλησανε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36330 από Unicorn στις 18 Οκτωβρίου 2006, 4:29πμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
@doctor   Έλα μου ντε ! Και ‘γω την ίδια απορία έχω .

@foufou   Ναι ! Έχεις δίκιο !! Την επόμενη φορά που θα βρίσω πιπέρι στο στόμα και κόκκινο οκ ?
Αι στα τσακίδια μαλακιστήρι και ‘συ .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36401 από foufou στις 22 Οκτωβρίου 2006, 3:52πμ

foufou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Unicorn δεν πρεπει κανεις να ασχολειται μαζι σου..και απορω πως σε κυκλοφορουν ελευθερη..Δε θα πεσω στο επιπεδο σου να βρισω..Με τετοιους ανθωπους σαν κι εσενα δεν χρειαζεται να ασχολειται κανεις.Λυπαμαι για σενα..Φιλε ακατανομαστε δε χρειαζεται να βαλει φουστιτσα κ τα συναφη..ενα μυαλο της λειπει και τροποι καλης συμπεριφορας!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login