Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχι άλλη διασκέδαση.
Κυριακή, 28 Απριλίου

αρέσει στους άντρες?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37413 από tzini@ στις 11 Ιανουαρίου 2007, 5:12μμ

tzini@

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
είμαι με ένα αγόρι (αυτός 23 εγώ 21) μαζί 5 μήνες και ενώ εγώ του κάνω στοματικό σε κάθε επαφή εκείνος μου έκανε μια φορά και αυτό επειδή του το ζήτησα εγώ.από τότε δεν μου έχει κανει ξανά.μήπως δεν αρέσει στους άντρες να μας κάνουν στοματικό έρωτα?
προφίλάλλα...
3
Μήνυμα #37418 από papatrexas στις 11 Ιανουαρίου 2007, 6:11μμ

papatrexas

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2006
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καταρχας καλως ορισες!
οσο για την απορια σου,τι να σου πώ...
εμενα προσωπικα δεν με τρελαινει αλλα το κανω για να την ευχαριστησω,μ' αρεσει να βλεπω μια γυναικα να τρελαινεται απο τα κολπα μου στο κρεβατι,τραπεζι,παγκακι η οτι αλλο εχω προχειρο εκεινη την ωρα!
δεν ειναι κατι που θελω να το κανω σαν τρελος,υπαρχουν και φορες που δεν το εχω κανει.
οποτε οπως καταλαβαινεις ειμαι της αποψης οτι ο φιλος σου μαλλον δεν γουσταρει τετοιες φασεις...
ειμαι της γνωμης να το συζητησετε παντως.
αλλα εαν απ την αλλη ντρεπεσαι να κανεις τετοια κουβεντα μαζι του (γιατι εννοειται οτι ειναι μια συζητηση ταμπου και θα νοιωσετε αβολα) και θελεις τοσο πολυ να σου κανει στοματικο δοκιμασε να κανεις αποχη!
μην του κανεις ουτε εσυ στοματικο!
αν καταλαβει γιατι αλλαξες συνηθειες,θα σου κανει!
αν δεν το καταλαβει,θα σε ρωτησει περι του θεματος και τοτε του σκας τη βομβα οτι θελεις και εσυ!
απλο , ακινδυνο , ανωδυνο
αν και στο ξαναλεω,δεν μας τρελαινει!                  (προσωπικη αποψη)


ωραια η υπογραφη σου!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37506 από Cozilu στις 15 Ιανουαρίου 2007, 3:55μμ

Cozilu

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Tzini τα αγόρια τα λένε καλά...όπως εσένα μπορεί να μη σ'αρέσουν αυτά που αρέσουν σε μένα, έτσι και τα γούστα των αντρών διαφέρουν. Αν αυτό σου λείπει πραγματικά απο το κρεβάτι, τότε συζήτησε το όπωσδήποτε. Είσαι σε μια ηλικία που ο έρωτας παίζει σημαντικό ρόλο στις σχέσεις σου. Και η αποχή θα πιάσει σίγουρα.............................
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37558 από lowbap στις 19 Ιανουαρίου 2007, 2:00πμ

lowbap

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
kita ime ligo mikros kai den exo asxolithi me afta ala pistevo pos stomatikos erotas ine xalia kai apo meria ti ginekas kai apo tou antra .den nomizo oti ine sosto .kita leme oti ston erota ola epitreponte ala me ena metro .den exo epixirisei kai oute exo skopo a to epixiriso.kseris ego to theoro sixamero.ala an sas aresi ego pao paso
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37573 από lesbia5 στις 19 Ιανουαρίου 2007, 6:09μμ

lesbia5

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
filati polu antres einai sixasiarides k koitazoun tin parti tous!protino na min tou xanakaneis tsimpouki ean den ektelesei ta antistoixa stomatika kathikonta tou!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37596 από papatrexas στις 21 Ιανουαρίου 2007, 7:13μμ

papatrexas

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2006
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
φιλε lowbap απο οτι ειδα σε ενα θεμα σου,εισαι μονο 15.και εγω στα δεκαπεντε μου εβρισκα πολυ σιχαμερο το να κανω στοματικο ερωτα αλλα πολυ καβλοτικο το να μου κανουν.τωρα στα 18 μου τη βρισκω με αυτο!ειχα πει πιο πανω οτι δεν με τρελενει...
μπορω να πω οτι σημερα το γουσταρω!οσο περναει ο καιρος και το κανω ακομα περισσοτερες φορες με τρελενει,κι ας το εβλεπα καπως στα 15 μου! οποτε φιλε νομιζω οτι εισαι αρκετα μικρος για να δωσεις τετοιες συμβουλες!μην το περνεις προσωπικα! μετα απο 2-3 χρονια θα με καταλαβεις!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37776 από DarkAngel στις 28 Ιανουαρίου 2007, 12:03μμ

DarkAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Εμένα πάντως δεν με πειράζει,γουστάρω πολύ να το κάνω και ας μην μου το κάνει η κοπέλα μου..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37784 από tzini@ στις 28 Ιανουαρίου 2007, 8:45μμ

tzini@

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
ναι όμως δεν μπορώ να του το πω γιατί φοβάμαι την αντίδραση,όποια κι αν είναι.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37822 από EVOLVA στις 30 Ιανουαρίου 2007, 4:17μμ

EVOLVA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/1/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΝς ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΙΝΕΛΟ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37852 από BIG_BAD_BOY στις 31 Ιανουαρίου 2007, 4:54μμ

BIG_BAD_BOY

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
egw simfono me kapoio filo poio panw......an den kanw pinelo den paei kala i sinexeia....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login