Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι ένα παιχνίδι. Τα λεφτά είναι το σκορ.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

αρέσει στους άντρες?

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38523 από tzini@ στις 08 Μαρτίου 2007, 12:55μμ

tzini@

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
ε, παιδιά νομίζω ότι έχουμε ξεφύγει από το θέμα!!!!τέσπα.πρέπει να σας αναφέρω τα νεώτερα.συναντηθήκαμε με το αγόρι μου αλλά δεν κατάφερα να του πω τίποτα.ντράπηκα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38530 από Daphni στις 09 Μαρτίου 2007, 6:09μμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Koιτα κοπέλα μου!Στους αντρες ,ειναι γεγονος,αρεσει το σεξ!Αλλα μονο να ικανοποιουνται οχι να ικανοποιουν!Αρα μπορεις να καταλαβεις οτι μαλλον δεν του αρεσει να σου κανει στοματικο ερωτα!Κ φυσικα του αρεσει να του κανεις εσυ!Αν λοιπον δε θελεις να σε εκμεταλλευεται να μην του κάνεις την επομενη φορα!Κ αν αναρωτηθει γιατι δεν του το εκανες πες του οτι για να εχει αυτο που θελει πρεπει να προσφερει και αυτος ηδονη κ οχι μονο εσυ γιατι καταπατα τα δικαιώματα στο σεξ!!!Αυτα!!!Η μπορεις βεβαια να το συζητησεις μαζι του και απλώς να του το ξεκαθαρισεις!''Αν δεν μου το γλειψεις δεν εχει κοκο''

**Εκτος από το φυσιολογικό μέρος, όλα τα άλλα είναι αποτέλεσμα μιας κανάτας τσίπουρο...Οπότε...με νιώθεις!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38567 από jockerx στις 14 Μαρτίου 2007, 11:50πμ

jockerx

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
tzini, xoris na iponoo kati kai xoris na sou to theto san erotisi epidi vlepo exis kairo afto to provlima stous parapano antres simperilanvanomenou kai emena mas aresi kai theloume na kanoume stomatiko erota me mia poli vasiki proipothesi to "ergalio" tis ginekas gia na gini apo plevras antra stomatikos erotas prepi na einai xirismeno.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38583 από jockerx στις 16 Μαρτίου 2007, 7:54πμ

jockerx

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
δεν το ειχα προσεξη ζηταω συγνωμη. ναι, ισως και να ειναι προβλημα του νεου απλα ηπα να το αναφερω μηπως βγαλη καμια ακρη η κοπελλα τοσους μηνες προσπαθη εξαλου δεν ειμαστε ολοι ιδιοι...

περιεργο αρχισα να βρισκω τα ελληνικα πληκτρα και να περιοριζω τα ορθογραφικα λαθη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38590 από vert στις 16 Μαρτίου 2007, 2:04μμ

vert

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
re miliste to ligo to thema.
an thes oposdipote toye ti na sou po dn xero.
mipos na tou pairneis kaliteres pipes???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39249 από giwrgos2 στις 26 Απριλίου 2007, 1:05μμ

giwrgos2

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
egw pantws trellenome na to gleifw.Alla panta to kanw pros to telos.Ki ama h gkomena mou kanei kalo tsimpouki vazw olh th tehni mou!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39414 από Giacharadan στις 14 Μαΐου 2007, 10:29μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Το θέμα έχει σχεδόν απάντηθεί από τους πολλούς φίλους και φίλες.
Προσωπικά δεν θα έκανα γλ..νι σε μια γυναίκα που δεν μου αρέσει πραγματικά. Η το αντίστροφο, αν μου αρέσει πραγματικά η γυναίκα το γλ. είναι φοβερό.
Δεν θέλω βέβαια να σε τρομάξω ή να σου βάλω σκέψεις γιατί με σένα (μάλλον με αυτόν) μπορεί να ισχύει κάτι άλλο.
Συζήτησε το, μη κολώνεις. Αν κολώσει αυτός και την κάνει με ελαθρά πηδηματάκια δεν πειράζει υπάρχουν κιάλλοι άντρες όσο και να διαδίδονται φήμες περί του αντιθέτου. Αν την κάνει τότε δεν θα αξίζει να χαλάς τον καιρό μαζί του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39419 από ArkOuDoS στις 15 Μαΐου 2007, 10:53πμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
ολα αυτα ειναι θεμα γουστου κ ερωτα κ ορεξης..
υπαρχουν στιγμες που εχεις τρελες ορεξης κ κανεις τα παντα..πραγματα που δεν ειχες ξαναδοκιμασει ή δεν εκανες αλλες φορες..σε αλλους αρεσει να το κανουν σε αλλους παλι οχι..
παντως το καταληλλοτερο ατομο για να το κουβεντιασεις ειναι ο συντρφος..τελος αν δεν σου κανει καντου μερικα καψονια κ θα βαλει μυαλο...

ΥΓ ειναι κ ατομα που απλα κοιτανε την παρτυ τους κ πως θα ευχαριστηθουν εκεινη κ οχι η κοπελα κ για αυτο δεν κανουν τιποτα
εφοσον ειναι οκ αυτοι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39662 από SAG26 στις 23 Μαΐου 2007, 4:53μμ

SAG26

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
το σωστο ειναι να γινεται οταν παιρνεις πρεπει και να δινεις....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login