Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mου αρέσουν οι μακρινοί περίπατοι. Eιδικά όταν τους κάνουν ενοχλητικά άτομα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ο Πατέρας μου βλέπει τσόντες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152636 από Bruk στις 29 Ιουλίου 2021, 11:22μμ

Bruk

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ρε μάγκες τι λέτε να κάνω? Ο πατέρας μου βλέπει τσόντες και εκτός αυτού εχθές τον επιασα να τραβαει εναν κωλο σκρεενσοτ😂 είναι λίγο αστείο αλλά πιστέψτε με δεν με κα ει να γελάω καθόλου
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #152637 από lida στις 30 Ιουλίου 2021, 12:13πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ε και? Ποιο ειναι το προβλημα σου? Όλοι βλέπουν. Και συ μετά απο χρονια θα εξακολουθεις ναβλεπεις και θα μαλωνεις το γιο σου που θα το κανει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152639 από Harry0000 στις 31 Ιουλίου 2021, 4:43πμ

Harry0000

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2021
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bruk@29 Ιουλίου 2021)
Ρε μάγκες τι λέτε να κάνω? Ο πατέρας μου βλέπει τσόντες και εκτός αυτού εχθές τον επιασα να τραβαει εναν κωλο σκρεενσοτ😂 είναι λίγο αστείο αλλά πιστέψτε με δεν με κα ει να γελάω καθόλου


Κοίτα είναι λίγο ντροπιαστικό άμα το σκέφτεσαι αλλά προσπάθησε να το ξεπεράσεις. Κ γω τους έχω πιάσει να κάνουν σεξ και ήταν ότι χειρότερο και ευτυχώς που δεν με κατάλαβαν. Μην ανησυχείς τίποτα το μη φυσιολογικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152666 από Bruk στις 11 Αυγούστου 2021, 6:05πμ

Bruk

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Harry0000@31 Ιουλίου 2021)
Έγραψε:(Bruk@29 Ιουλίου 2021)
Ρε μάγκες τι λέτε να κάνω? Ο πατέρας μου βλέπει τσόντες και εκτός αυτού εχθές τον επιασα να τραβαει εναν κωλο σκρεενσοτ😂 είναι λίγο αστείο αλλά πιστέψτε με δεν με κα ει να γελάω καθόλου


Κοίτα είναι λίγο ντροπιαστικό άμα το σκέφτεσαι αλλά προσπάθησε να το ξεπεράσεις. Κ γω τους έχω πιάσει να κάνουν σεξ και ήταν ότι χειρότερο και ευτυχώς που δεν με κατάλαβαν. Μην ανησυχείς τίποτα το μη φυσιολογικό.

το ευχαριστώ μου είναι λίγο και για τους δύο @Lida ... Απλα μου φαινόταν περίεργο και όποτε βλέπω και εγώ καμία φορά μου έρχετε εικονα ότι βλέπω μαζί με τον πατέρα μου 😂😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login