Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Δαχτυλωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #153824 από Στέλλα στις 25 Σεπτεμβρίου 2021, 2:21μμ

Στέλλα

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπέρα!!έχω ξαναγράψει εδώ και με έχετε βοηθήσει πολυυ..μια Ακόμα ερώτηση..ρε παιδιά πριν αρκετές μέρες ριχα αδιαθετησα οπότε με το αγόρι μ κάναμε φάση αλλά δν με δαχτυλωσε αφού μ τελείωσε η περίοδος την επόμενη μέρα μ έβαλε δάχτυλο και έβγαλα αίμα φαντάστηκα ότι δεν θα είχε κλείσει ο κόλπος μ από την περίοδο οπότε δν ανησύχησα όμως παρατήρησα ότι τις επόμενες μέρες όταν μ έβαζε δάχτυλο έβγαζα πάλι αίμα μόνο εκείνη την στιγμή όμως μετά Όχι ..η αλήθεια είναι ότι κάποιες φορές το βάζει αρκετά βαθιά αλλά δεν με πονάει ...δεν ξέρω τι να κάνω ..το έχει πάθει καμία άλλη αυτο;;Μην μ πείτε να πάω σε γυναικολόγο πλιΖ δν μπορώ να σας εξηγήσω γτ απλά δώστε καμία βοήθεια αν μπορείτε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #153825 από lida στις 26 Σεπτεμβρίου 2021, 2:38πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να μη σου πω να πας στο γιατρό, θα σου πω τη θεωρία μου για το πιο απλό. Από όσο έχεις γράψει είσαι παρθένα (ή μάλλον με τόσα δαχτυλώματα μπορεί και όχι). Νομίζω ότι μια πιθανότητα είναι κάθε φορά που σου βάζει δάχτυλο τραυματίζει και από λίγο τον υμένα σου και ματώνει. Φαντάζομαι ότι όταν κάνετε σεξ κανονικά θα σπάσει τελείως ο υμένας και δεν θα υπάρχει πλέον αίμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153857 από Joan στις 03 Οκτωβρίου 2021, 11:52πμ

Joan

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ο κολπος ειδικα βαθια δεν ειναι ευαισθητος οποτε μπορει να γρατζουνισεις εκει το δερμα και να μην νιωσεις τιποτα απολυτως. Λογικα σε γρατζουναει οσο σε δαχτυλωνει με τα νυχια του και γι αυτο το αιμα ανακατεμενο με τα υγρα σου. Μου εχει συμβει μετα απο σκληρη διειδυση να εχει λιγο αιμα με υγρα μαζι και ηταν ροζ. Απλως βεβαιωθειτε οτι εχει κομμενα και λιμαρισμενα νυχια και ολα καλα. Εαν μολις εχει τελειωσει η περιοδος σου τοτε ειναι υπολοιματα αιματος. αποδεκτη εαν σε βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login