Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Sex και υποταγή

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39421 από Giacharadan στις 15 Μαΐου 2007, 1:21μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εχω μια φαντασίωση μπορεί να φαίνεται κάπως extreme αλλά τι να κάνουμε, γούστα είναι αυτά.
Κατ' αρχήν να δηλώσω ότι σέβωμαι απεριόριστα τις γυναίκες, εξάλλου είναι το μισό του ουρανού και απολύτως ίσες με τον άντρα. Αλλά στο κρεββάτι τα γούστα μου αλλάζουν, Εκεί θέλω τη γυναίκα υποτακτική, θέλω να γίνωμαι βίαιος (προς θεού, χωρίς κάνω και καμμιά ζημιά!), να λέω βρωμόλογα (μα πολύ ... βρόμικα!) και με λίγα λόγια να κανω violent sex. Δυστυχώε δεν είναι ένα θέμα που μπορείς εύκολα να συζητήσεις με τη σύντροφό σου, υπάρχει κύνδυνος να παρεξηγηθείς πολύ εύκολα! Ετσι αρκούμαι σε μερικά σκαμπιλάκια στον κώλο και κάποια πρόστυχα λογάκια (πράγματα του νηπιαγωγείου δηλ!).
Υπάρχουν εμπειρίες στο forum πάνω σε αυτό το θέμα? Τι λένε οι (λίγες δυστυχώς) γυναίκες που εμφανίζονται που και που εδώ?
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39422 από ArkOuDoS στις 15 Μαΐου 2007, 2:24μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
χμμ αν κ τετοια εμπειρια δεν εχω 8α πω μερικα πραγματακια..
1)υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει αυτο..
δλδ θελουν ο αντρας να ειναι ο αφεντης στο κρεβατι..
2)μιας κ δεν ειναι θεμα ευκολο προς συζητηση οπως ειπες μπορεις να κανεις κατι αλλο..
κατι την πραξη να κανεις κατι παραπανω απο τα συνηθισμενα..(με το μαλακο ομως)αν δεις πως δεν αντιδραει συνεχιζεις.
κ σιγα σιγα κανεις μικρα κ σταθερα βηματα χωρις να εχεις τον φοβο μην παρεξηγηθεις.
3)το οτι μπορει καποια να ειναι αρνητικη σε αυτο οταν το συζητησης δεν σημαινει οτι ειναι κ το ιδιο κατα την ωρα της πραξης..γιατι οπως ξερεις/ουμε εκεινη τη στιγμη τιποτα δεν ειναι ιδιο..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39423 από elmaki στις 15 Μαΐου 2007, 2:56μμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
καλέ μου φίλε, οι περισσότερες γυναίκες πίστεψέ με θέλουν άγρια πράγματα στο κρεβάτι. εξαρτάται φυσικά με τι ηλικίες παίζεις. γιατί μην ξεχνάς καλή και η θέληση αλλά η εμπειρία παίζει πάντα το ρόλο της. κάλη η πρόταση περί συζήτησης αλλά συμφωνώ ότι όλα στην πράξη φαίνονται...απλά ξεκινάς χαλαρά και όσο βλέπεις ότι σε παίρνει συνεχίζεις.κάνε και κανένα περίεργο δωράκι και δες αντιδράσεις.επισκέψου ενα καλό σεχ σοπ και πάρε ιδέες..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39424 από ArkOuDoS στις 15 Μαΐου 2007, 3:09μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
μπα τα σεξ σοπ δεν εχουν τιποτα..καμια μλκια προφυλακτικο,κανενα λιπαντικο κ καμια ταινια τιποτα παραπανω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39425 από elmaki στις 15 Μαΐου 2007, 3:40μμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
λαθος πληροφοριες εχεις αρκουδε....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39426 από ArkOuDoS στις 15 Μαΐου 2007, 3:52μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
σε καναδυο που ειχα παει στη θεσ/νικη ειχαν ελαχιστα πραγματα..
αν κ μεσω ιντερνετ θα βρεις πολλα παραπανω εκτος αν πας στα κεντρικα που συνηθως ειναι εξω απο τις μεγαλες πολεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39427 από elmaki στις 15 Μαΐου 2007, 3:58μμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
τελοςπαντον οπου και να πας αμα ξερεις τι θελεις ολα βρισκονται..και για τον ποπο και για το νουνι και κανεις τρελα πραγματα μετα στο κρεβατι..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39428 από ArkOuDoS στις 15 Μαΐου 2007, 4:03μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
ξεφυγαμε λιγο..
παντως εγω πιστευω οτι δν χρειαζονται κ αλλα πραγματα για τρελο σεξ..μονο φαντασια χρειαζεται..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39429 από elmaki στις 15 Μαΐου 2007, 4:18μμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φαντασια σιγουρα χρειαζεται αλλα ο καθενας την εκφραζει διαφορετικα. και μην εισαι προκατειλλημενος με τα αλλα πραγματα. αν ο/η συντροφος του καθενα εχει αρκετα ανοικτο μυαλο μπορεις συνεχεια να δοκιμαζεις ολο και καινουργια πραγματα και να μην ρουτινιαζεις στο κρεβατι...εξαλλου τα ορια και τα σταθμα του καθενα μας ειναι σχετικα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39430 από ArkOuDoS στις 15 Μαΐου 2007, 4:51μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
λαθος διατυπωση..δεν χρειαζονται επιπροσθετα πραγματα(του στυλ μαστηγια κτλ)για να γινει τρελο σεξ διοτι γινετε κ χωρις αυτα..
κ δεν ειμαι καθολου προκατειλλημενος
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login