Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Sex και υποταγή

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39454 από elmaki στις 17 Μαΐου 2007, 11:50πμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φτερη μου,

συμφωνουμε περι ηλικιας αλλα διαφωνω καθετα για το ποσο καιρο χρειαζεται να εισαι με καποια γυναικα..δεν ειναι θεμα χρονου παντα..εξαρταται πως θα σου βγει με τον καθενα..μπορει να κανεις πολυ αγρια πραγματα στο κρεβατι απο ην πρωτη φορα που θα πας με τον ανθρωπο σου..ειναι πως θα σου βγει και εσενα και στον αλλον..αν υπαρχει η καταλληλη χημεια ο χρονος ειναι παντα σχετικος...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39455 από Antre στις 17 Μαΐου 2007, 12:22μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Και το καλύτερο δεν το πε κανείς... εκτός από sex κάνεις και προπόνηση wrestling ... έτσι εκεί που θα απολαμβάνεις το sex θα μπορείς και να δέρνεις κιόλας έχοντας προπονηθεί στο σακο του box που λέγεται έτερον ήμισυ.

Καλοπροαίρετη πλάκα... φτέρη διαφωνώ για το χρόνο... γιατί όπως σε συνηθίσει ο άλλος θα είναι και η συνέχεια... το θέμα είναι τι προσπαθείς να περάσεις... πχ ήρωας από teen movie , ο αγαπούλης ο φλωρούλης, αυτές που θα προσελκύσει κατά πάσα πιθανότητα δεν θα είναι διατεθειμένες να έχουν σκαμπιλο-sex από αυτόν. Αν ο άλλος είναι ο kinky-man αυτός που χώνεται παντού και το παίζει και μάγκας (το αν είναι ... είναι άλλο θέμα) κατά πάσα πιθανότητες οι γυναίκες που θα καταφέρει ... θα τον έχουν πλησιάσει για άγριο sex... βέβαια εγώ μίλησα για άκρα, δεν είναι ανάγκη να είσαι καθίκι για να έχεις kinky sex ... άλλωστε στο κρεβάτι όλα επιτρέπονται , αρκεί να τα φέρεις όμορφα με πράξεις και όχι με συζήτηση (χωρίς να σημαίνει ότι θα είσαι απότομος... όπως είπε κάποιος πιο πριν καποιος... λαου λαου... μέχρι εκεί που σε παίρνει). Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39457 από elmaki στις 17 Μαΐου 2007, 2:01μμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Antre συμφωνουμε απολυτα! ολα ειναι σχετικα με το σεξ..ακομα και τα taboo που εχει ο καθενας μας ειναι διαφορετικα..και αρεσαν σε ολους μας τα ιδια το σεξ θα καταντουσε μονοτονο!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39460 από Giacharadan στις 17 Μαΐου 2007, 6:27μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
xartial, νομίζω ότι απάντησα στην ερώτηση σου στο πρώτο post. Σέβωμαι τις γυναίκες, δεν έχω σηκώσει ΠΟΤΕ χέρι σε γυναίκα και τις θεωρώ απολύτως ίσες με εμάς. Στο σπίτι πλένω πιάτα, σφουγγαρίζω, μαγειρεύω, πλένω τουαλέτα, μόνο σίδερο δεν το μπορώ.
Η επιθυμία μου αρχίζει και τελειώνει στο sex.
Οσο για σένα elmaki, ίσως κάνω λάθος και ίσως υπάρχουν (σίγουρα υπάρχουν!) γυναίκες που το εννοούν πραγματικά το "εμενα μου αρέσει το σκληρό παιχνίδι". Απλά μάλλον είναι σπάνιες γιατί αλλιώς δεν θα ήταν πια φαντασίωση μου αυτό το roleplay.
Να φανταστείς ότι στην τελευταία μου σχέση η γυναίκα διατείνονταν ότι της άρεσε η ... βία πολύ. Λοιπόν, αποδείχθηκε ότι:
α.   Δεν αποδεχόταν με τίποτα (μα με τίποτα!!!) την πρωκτική διείσδυση. (Βασικό στοιχείο ενός αξιοπρεπούς βιασμού μπορώ να πω)
β.   Δεν αναχόταν με τίποτα να τις πιάνω τα μαλλιά ή ακόμα και το κεφάλι την ώρα που με πίπωνε. (Αυτό δεν είναι πολύ... υποτακτικό!)
γ.   Απαξ και υπήρξε η πρώτη διείσδυση δεν ξαναδεχόταν το πέος στο στόμα της. (Δεν μπορώ να καταλάβω, τα δικά της υγρά δεν γούσταρε?)
δ. Δεν αναχόταν με τίποτα να τις πιάνω τα μαλλιά γενικώς. (Πως να την έχεις λοιπόν στα τέσσερα και να της γραπώνεις τα μαλλιά)
Ετσι κυρία μου αρέσει σε όλες η.. βία. Δεν μπορώ να καταλάβω τι περιθώρια περί ... αγριοτήτων μου έδωσε. Αντε να βιάσεις μια γυναίκα με αυτές τις προϋποθέσεις!
Και δεν είναι η μοναδική περίπτωση. ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ όσες έχω γνωρίσει λένε ότι γουστάρουν αγριότητες αλλά όταν έρχεται η ώρα προκύπτουν διάφορα...


προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #39461 από !me! στις 17 Μαΐου 2007, 7:44μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι στην γυναίκα αλλά σε ένα βαθμό και στο τι της βγάζει ο εκάστοτε άντρας. Όπως επίσης παίζει και ρόλο και η εμπιστοσύνη που έχει η γυναίκα σε αυτόν τον άντρα για το κατά πόσο θα σταματήσει το παιχνίδι όταν θα υπερβέι τα όρια της. Επειδή τυχαίνει να είμαι κι εγώ μια από της γυναίκες που το απολαμβάνουν πιο πρόστυχα, πιο άγρια κτλ κτλ και επειδή έχει τύχει να κάνω αυτή τη συζήτηση και με τον συντροφό μου που όπως λέει επιτέλους βρήκε μια γυναίκα που γουστάτουν τα ίδια στο κρεβάτι σου μιλάω βάση πείρας και προσωπικών εμπειριών.
Το πόσο εξοικιωμένη είναι μια γυναίκα με τον ερωτισμό της, το πόσο ασφάλεια την κάνει ο ενδιαφερόμενος για τέτοιου είδους παιχνίδια μέσα σε αυτη τη φαντασίωση, το πόσο σκέφτεται τα πρέπει (για΄τι είμαστε και ηλίθιες μερικές και καταπιεζόμαστε για να μη μας περάσει ο εν δυνάμει άντρας της ζώης μας τίποτα του δρόμου)και αλλα πολλά τέτοια επηρεάζουν την τελική απόφαση ασχέτως προηγούμενων δηλώσεων
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39462 από elmaki στις 18 Μαΐου 2007, 9:36πμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
καλε μου Giacharadan νομιζω σου απαντησε αψογα η !me!, με την οποια θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί της. Και πάλι διαφωνω που υποστηριζεις οτι σπανια βρισκεις γυναικες που θελουν αγριο σεξ. Εχω δυο κολλητους αντρες και επειδη περι σεξ μιλαμε ισα ισα που μερικες φορες φρικαρουν με το ποσο εχουν αγριεψει τα πραγματα οσον αφορα εμας τις γυναικες και το τι θελουμε στο κρεβατι. και φυσικα οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι..η γυναικα που πραγματικα ξερει τι θελει στο κρεβατι δεν θα στο διατυμπανησει ποτε! απλα θα το ζησεις μαζι της στην πραξη!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39465 από Giacharadan στις 18 Μαΐου 2007, 3:01μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
elmaki και !me!, ο άντρας που σας χαίρεται είναι πολύ τυχερός, να είστε σίγουρες γιαυτό που λέω.
Κατά τα΄άλλα, έχετε δίκιο και οι δύο και σας ευχαριστώ που συμμετείχατε σε αυτό το post.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39466 από xartial στις 18 Μαΐου 2007, 3:02μμ

xartial

μέλος από: 22/3/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αναφορά: (elmaki@18 Μαΐου 2007)
η γυναικα που πραγματικα ξερει τι θελει στο κρεβατι δεν θα στο διατυμπανησει ποτε! απλα θα το ζησεις μαζι της στην πραξη!



συμφωνω σε αυτο πολυ!


δεν υπονοησα τιποτα πριν με αυτο που σε ρωτησα, απλως αναρωτιομουν...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40680 από pontikaki στις 06 Ιουλίου 2007, 11:14μμ

pontikaki

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ειμαι κοπελα που εχει κανει βιαιο σεξ και το βρισκω φοβερο... αλλη ευχαριστηση!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40712 από mpekas στις 08 Ιουλίου 2007, 4:38μμ

mpekas

μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αναφορά: (pontikaki@06 Ιουλίου 2007)
ειμαι κοπελα που εχει κανει βιαιο σεξ και το βρισκω φοβερο... αλλη ευχαριστηση!!!!





τι εννοεις βιαιο?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login