Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύσκεψη: Το υποκατάστατο της δουλειάς όταν βαριόμαστε.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Είμαι παρθένα

Σελ. 6
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41111 από *Katerinoula* στις 21 Ιουλίου 2007, 6:54μμ

*Katerinoula*

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά..και εγώ μπουμπού δεν έχω ολοκληρώσει ακόμη... Και όντως έχω άγχος γι' αυτό... Λογικό είναι άλλωστε... για οποιοδήποτε θέμα όταν έρχεται η πρώτη φορά είσαι αγχωμένος/η...! Θέλω να σου απαντήσω σε κάτι που ρώτησες για το αν θα μπορεί ν περπατήσεις η όχι.. κατι τέτοιο δεν ισχύει.. αυτό που έχω ακούσει..γιατί προσπαθώ να ενημερώνομαι για τέτοια θέματα..είναι για το πρωκτικό έρωτα.. οτί εκεί πονάς πάρα πολύ και ίσως και να μην μπορείς να περπατήσεις.. επειδή όμως δεν έχω κάποια σχετική εμπειρία δεν είμαι και η ειδική να σου απαντήσω..!! Πάντως προς το παρόν αρκέσου στα προκαταρκτικά... και όταν αισθανθείς εσύ η ίδια έτοιμη και είσαι σίγουρη πως δεν θα το μετανιώσεις...κάν'το!!! φιλάκια πολλά! ελπίζω να βοηθησα!!! ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41232 από arkas στις 25 Ιουλίου 2007, 3:32μμ

arkas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
na sou pw k egw mia symboulh... an thes na kaneis erwta to swma sou tha sou to zhthsei apo mono tou... auto pou xreiazetai einai mono h katalhlh stigmh kai fysika panta me profylakseis... mh gineis mana sta 16....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41248 από tolis1234 στις 26 Ιουλίου 2007, 11:19μμ

tolis1234

μέλος από: 26/7/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
hello
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login