Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Τρίτη, 30 Απριλίου

Είναι κακό να μη χύνω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156259 από Mpix89 στις 30 Ιανουαρίου 2022, 8:09πμ

Mpix89

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Όχι να μην μπορώ να χύσω. Μια χαρά μπορώ. Απλά να σταματάω να τον παίζω λίγο πριν τον οργασμό ουσιαστικά αποφεύγοντας τον. Είναι κακό αυτό για την σεξουαλική υγεία μου? Αυτό σκέφτηκα να το κάνω καμιά φορά για δύο λόγους: 1) Ψυχολογικοί, διότι συνήθως μετά τον οργασμό και την εκτόνωση νιώθω περίεργα και που και που άσχημα. 2) Μου αρέσει να μένω καυλωμένος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156260 από lida στις 30 Ιανουαρίου 2022, 10:22πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Από όσο ξέρω δεν κάνεις καλά. Το να σταματάς τον οργασμό σου μπορεί να σου προκαλέσει πρόβλημα στη σεξουαλική σου δραστηριότητα. Μην το κάνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156261 από Mario16 στις 30 Ιανουαρίου 2022, 12:56μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Αυτό που κάνεις θα σου δημιουργήσει αρκετά προβλήματα. Εάν δεν θέλεις να τελειώσεις να μην το κάνεις καθόλου
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156262 από HapHap στις 30 Ιανουαρίου 2022, 5:53μμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το να κανεις edging(οταν σταματας πριν χυσεις και μετα ξαναρχιζεις) δεν ειναι κακο (μαλιστα σου φτιαχνει καλυτερη αντοχη και ο οργασμος μετα απο edging ειναι πιο εντονος και απολαυστικος), αλλα στο τελος πρεπει να χυνεις, διαφορετικα θα ειναι κακο για την υγεια σου. Επισης, αν δεν χυνεις, θα αρχισεις να εχεις μεγαλη ενταση και το πιο πιθανο ειναι να ξεκινησουν να σε πονανε τα μπαλακια σου. Τελος, αμα τσεκαρεις τι λενε οι ειδικοι, θα δεις οτι κανονικα οι αντρες πρεπει να χυνουμε μια φορα την ημερα(στο περιπου) ,ωστε να μην προκυψουν προβληματα υγειας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login