Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Με τον κολλητό μου....

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41208 από senza paura στις 24 Ιουλίου 2007, 8:32μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Ας υποθέσουμε ότι είναι από αγαμία... Δεν είναι καλύτερα να το ξεκαθαρίσεις από το να το αφήσεις να διαιωνίζεται; Και μην σκέφτεσαι ότι θα σε απορρίψει... Σκέψου ότι δεν ήταν ικανός να σε εκτιμήσει ως άνθρωπο και να σε αγαπήσει, και σε έβλεπε μόνο ως μέσο "για να μάθει"... Και ότι τελικά τον απέρριψες εσύ, γιατί είδες ότι δεν σου αξίζει...

ΥΓ: Πολύ φεμινιστής έγινα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41211 από *Katerinoula* στις 24 Ιουλίου 2007, 9:25μμ

*Katerinoula*

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Senza μου αρέσουν πάρα πολύ οι απόψεις σου!!! Είσαι από τους λίγους άντρες που σκέφτονται έτσι!! Ευχαριστώ για τις συμβουλές! Μακάρι να βρω το θάρρος να το κανω!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41212 από senza paura στις 24 Ιουλίου 2007, 10:09μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Μην το λες... Πάρα πολλοί σκέφτονται έτσι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41213 από *Katerinoula* στις 24 Ιουλίου 2007, 10:19μμ

*Katerinoula*

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ίσως να μην είχα την καλή τύχη να συναντήσω τέτοια άτομα όμως πιο πριν!!!:) :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41215 από TechnoLuv στις 25 Ιουλίου 2007, 1:48πμ

TechnoLuv

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2007
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
apla mporei na se goustarei poli apla epidei eiste kolitei 1 xrono opws eipes mporei na fovate na proxorisei se kati parapanw na fovate gia to endexomeno an proxorisete se sxesei na xalasete ayto to pou exete i k to endexomeno na tsakothite meta apo kairo niothei logika anasfaleies, kalitera na ton piaseis k na tou miliseis k na ton kaneis na xefgei apo aytes tis anasfalies to eixa pathei k gw kapote me tin koliti m eimastan mia xara t alegame olaa k xafnika eniotha kapws diaforetika gi ayti arxiza k tin goustara alla fovomoun k gi ayto den proxorisa fovomoun min xasw ayto pou eixa me ayti tn kopela polles fores tetoies filies einai kati parapanw apo mia sxesei i enan erwta:) k etc akoma edw k posa xronia einai koliti m;) k axize ekana swsti epilogi gia mena....k gw tn zileua para poli otan m lege gia alla agoria alla to xeperasa se kapoia fasi!!!!! filia re k kalo kouragio. mila tou den mporeis na kaneis tpt allo
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41225 από *Katerinoula* στις 25 Ιουλίου 2007, 2:45μμ

*Katerinoula*

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Πάντως αυτό που μου είπες TechnoLuv ότι αν θα τσακωθούμε θα νιώθει ανασφάλειες... μου έχει πει κάτι παρόμοιο.. ότι όταν μαλώνουμε.. μετανιώνει για τις φάσεις που έχουμε κάνει και σκέφτεται μήπως το έκανα έτσι απλά για να τον χρησιμοποίησω... αλλά όταν τα βρίσκουμε.. ολα οκ..!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login