Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΜΗ ΦΤΥΝΕΤΕ!!! Μπορεί να σας χρειαστεί.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΖΩΗ,...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42808 από ksanthoulla στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 3:02μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ 8ΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ..

ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ.ΔΛΔ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΖΩΗ.ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΩ.ΟΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΘΕΙΟΣ Μ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ.

ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ.ΟΙ ΧΩΡΙΑΝΟΙ,Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ,ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ Ο ΜΑΡΙΟΣ,Η ΜΗΤΕΡΑ Μ,Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟΙ.

ΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ 8Α ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ..ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ Ν ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ....


ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΜΑΙ ΚΑ8Ε ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ??KAI ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΝΕΙΡΟ.ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ Γ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΦΩΣ ΚΛΕΙΣΤΟ.ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΣΤΟ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ??

FILAKIA...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42810 από senza paura στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 3:34μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Μην το βλέπεις έτσι... Θα δεις πως τώρα που του το είπες θα νιώθεις πιο άνετα... Δεν θα έχεις κάτι να κρύβεις και αυτό είναι πολύ σημαντικό...
Δεν θα έλεγα να τον αποφεύγεις, είναι λάθος, γιατί έτσι θα καταφέρεις μόνο να τον σκέφτεσαι περισσότερο... Απλώς θα έχετε την ίδια σχέση που είχατε μέχρι τώρα... Αυτό που αισθάνεσαι γι' αυτόν δεν πρέπει να σε εμποδίζει... Να σου πω την αλήθεια, σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση θα έλεγα να μην τον βλέπεις για να τον ξεχάσεις, αλλά αυτό για την δική σου πραγματικότητα είναι δύσκολο... Απλώς θα φροντίσεις να έχετε πιο "τυπικές" σχέσεις...
Ξέρω ότι αυτό που λέω είναι δύσκολο, ακόμα και εγώ που το λέω, μου φαίνεται λίγο "ανορθόδοξη" προσέγγιση της κατάστασης, αλλά πίστεψέ με, είναι η μόνη βιόσιμη λύση...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42812 από ksanthoulla στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 3:52μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
re esy i ali8eia na legete...pote mou den oneirevomoun kapoion kai oute eklega g kapoion akomi kai tin wra p koimame..koita t 3erw oti 8a perasei,alla mexri n perasei egw 8a exw diali8ei yixologika.twra re senza(yto lew kai gelaw dld:))pisteveis oti 8a me vlepei opws palia??opwstin mikri t aderfi?katlave oti megalwsa..oti ema8a na agapw,na exw ais8imata.tou t apedi3a avto..!!epitelous.m eipe kai o idios oti alla3a toso,p den mporoume na imaste opws palia..apla 3ereoti den 8a milame kan.akoma k an perasoun 3 mines,twra p 8a figei,otan er8ei den nomizw na me 3anakota3ei sta matia!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42813 από senza paura στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 4:08μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Κοίτα τώρα... Πρώτα απ' όλα μην ξεχνάς πως είναι οι πρώτες μέρες και γι' αυτό νιώθει και αυτός έτσι... Δεν εννοούσα ότι θα σε βλέπει σαν "μικρότερη αδερφή"... Ίσως σε βλέπει ως φίλη... Πάντως είναι σίγουρο ότι δεν θα μείνετε στην κατάσταση που είστε τώρα και δεν μιλάτε καθόλου... Θα φτιάξουν τα πράγματα μεταξύ σας...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42814 από ksanthoulla στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 4:16μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
to elpizw...to erwtima g to otikoimame me anoixto to fws den m apantises
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42817 από TzhmhS στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 5:07μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Οντως πως περασε ετσι ενα καλοκαιρι ουτε που το καταλαβα,αλλα οπως λες στο θεμα σου "καινουρια ζωη" ετσι τοσο γρηγορα περναν οι μερες οι μηνες και τα χρονια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42818 από senza paura στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 5:18μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Γιατί κοιμάσαι με ανοιχτό το φως... Νιώθεις πιθανόν ευάλωτη επειδή αποκαλύψες ευρέως κάτι που κρατούσες τόσο πολύ καιρό μέσα σου... Υποθέτω ότι εξωτερικεύεται με αυτό τον τρόπο το υποσυνείδητό σου... Έγινες με αυτό τον τρόπο πιο ευαίσθητη... Δεν κρύβεσαι πια και δεν φοβάσαι να ξέρουν τι νιώθεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42819 από ksanthoulla στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 5:23μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
etsim eipe i mana mou..arxisa kai pistevw oti moni m ta prokalw..telos..8 ton skotwsw!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42820 από spirooos στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 5:37μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Skwtwse ton
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42821 από ksanthoulla στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 5:44μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
les??:)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login