Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: "Μια κατσαριδούλα, η μικρή Τερέζα, πάτησε στο ΤΕΖΑ και τέζα"
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Οδηγίες για στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #159873 από marizaki86 στις 10 Σεπτεμβρίου 2022, 8:06πμ

marizaki86

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας. Έχω κάνει μερικές φορές στοματικό στο αγόρι μου. Τις περισσότερες φορές τελειώνει αλλά αργεί. Νομίζω πως κάτι δεν κάνω καλά. Πως πρέπει να κουνάω το κεφάλι μου? Γρήγορα? Αργά? Πως να μην πνίγομαι? Κάποια πιο έμπειρη μπορεί να μου δώσει οδηγίες τι να κάνω ώστε να τον κάνω να περάσει τελεια και κατά συνέπεια να το ευχαριστηθώ και εγώ πιο πολύ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #159875 από lida στις 10 Σεπτεμβρίου 2022, 10:21πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρώτα το αγόρι σου. Μόνο εκείνος ξέρει τι θα πρέπει να κάνεις για να βελτιώσεις την τεχνική σου και να ευχαριστηθεί πιο πολύ. Κι εσύ με τη σειρά σου θα του πεις τι να κάνει για να σε ευχαριστεί περισσότερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162972 από sisko στις 21 Νοεμβρίου 2022, 6:39πμ

sisko

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
πιστευω οτι η αισθηση θα ειναι ποιο ωραια αν ''ρουφας'' το πεος του, χωρις να αφινεις το κατω μερος το κεφαλιου για πανω απο 40 δευτερα, και παντα να του κανεις μαζας με την γλωσσα (στο κατω μερος του κεφαλιου) επισησ για να μην πνιγεσε, πιασε με το χερι σου την 'βαση' του πεουσ, ωστε να ρυθμηζεισ ποσο μεσα θα μπενει

ελπιζω να βοηθεισα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login