Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μπιπ μπιπ! (Roadrunner)
Τρίτη, 7 Μαΐου

χριαζομαι την βοηθια σας...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43606 από katelina στις 07 Οκτωβρίου 2007, 12:54μμ

katelina

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ειμαι παρθενα ενω το αγορι μου ειναι αρκετα πολυ προχωριμενος και ειναι 17 ενω εγω 14... εχουμε κανει αρκετα πονηρα πραγματα με τα χερια τουλαχιστον οπως τα χερακια μεσα απο τα παντελονακια αλλα εγω δεν εχω σκοπο ακομα να το κανω μαζι του ασχετα αν τον θελω πολυ,και τωρα απο σας θελω να μου πειτε εμπειριες σας και αποψεις σας το πως να του κρατησω το σεξουαλικο ενδιαφερον ζωντανο μεχρι να ολοκληρωσουμε την σχεση μας και να τον κανω να με θελει ακομα παραπανω... ?Σας ευχαριστω προκαταβολικα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43679 από SomeBOdy_ στις 09 Οκτωβρίου 2007, 9:52μμ

SomeBOdy_

Εικονίδιο
μέλος από: 9/10/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
na sou pw..poio poli me pirakse to Emo is LOVE...pigene sto EMO tou foroum selida 7 k des afto pou leei o TheTrue(egw eimai)..sigekrimenh empeiria den exw...k egw 14 eimai k sou lew pws gia kalo h' kako eisai poli "proxorimeni"(kata thn gnwmh mou einai kako) vevea den eimai apo ta paidia pou vgenoun ka8e mera eksw,all-star,D&G ktl..eimai afto pou eimai...pantos sou lew pos afta ta "pantelonakia" einai gia ligo..spania krataei toso wste na to peis oloklhrwmenh sxesh...to mono pou exw na sou pw einai na to xareis oso pio polu mporeis kai meta pas gia alla...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44910 από Waco στις 28 Νοεμβρίου 2007, 6:17μμ

Waco

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Analogos gia poso kairo thes na mhn to kaneis prosorina!Otan les xerakia mesa apo ta pantelonakia ti akrivws enoeis?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44940 από Paras στις 29 Νοεμβρίου 2007, 9:35μμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Εγώ αυ΄το που έχω να πώ είναι απόλαυσε αυτό που ζείς τώρα και μήν αγχωνεσαι για το μέλλον... Αν σε αγαπάει πραγματικά θα μείνει μαζί σου για πολύ καιρό αν όχι ας πάει απο κεί που ήρθε... Εγώ για παράδειγμα είμαι με την κοπέλα μου 9 μήνες καικόμα δεν το κάναμε... Είμαστε 16 και οι δύο και κάνουμε ότι και εσείς.. Εγώ την αγαπώ και δεν θέλω να την πιέσω να κάνει κάτι αμα δεν νοιώθει και η ίδια έτοιμη... Αν νοιώθεις ότι δεν π΄ρεπει ακόμα να χάσεις την παρθενιά σου μην το κάνεις. Αμα σε αγαπάει θα σε κατανοήσει.. Άλλωστε δεν είναι το ΄σεξ τα πάντα σε μία σχέση..
Αυτά απο μένα... Σου εύχομαι να περνάς πάντα οσο πιο υπέροχα μπορείς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44942 από ribi18 στις 30 Νοεμβρίου 2007, 8:33πμ

ribi18

μέλος από: 1/11/2007
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ακόμα μικρή είσαι για να ολοκληρώσεις.
Συνέχισε έτσι με διάφορες φάσεις αλλα κοίτα να δεθείτε συναισθηματικά, τότε θα αξίζει οτι και να κάνετε.
Κάνε δύσκολο τον στοχο του και καθε φορά να ελπίζει στο κατι παραπάνω. Οσο πιο δυσκολα σε κατακτήσει τοσο πιο πολύ αξία θα έχεις γι αυτόν.
Απόλυτη συνταγή μην ψάχνεις, ο καθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.
                                   φιλια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44945 από jimakys στις 01 Δεκεμβρίου 2007, 12:07πμ

jimakys

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

όταν είσαι έτοιμη για τον έρωτα θα τα δώσεις όλα.Αν δεν το νοιώθεις μη το κάνεις
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44946 από AGGY16 στις 01 Δεκεμβρίου 2007, 10:25πμ

AGGY16

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Αν θες απλώς να του κρατήσεις το ενδιαφέρον του και κάτι ακόμα ακάθεκτο μπορείς να του πάρεις πίπα (μη μου πεις ότι δεν ξέρεις τί είναι -αλλά αν δεν ξέρεις no trouble κάποιος από το forum θα ξέρει για να σου εξηγήσει-)ή να του κάνεις το "ιταλικό", δηλαδή να βάλεις το πουλί του ανάμεσα στο στήθος σου να το σφίξεις και να του το κουνίσεις πάνω κάτω.
Understood or any troyble?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44949 από spirooos στις 01 Δεκεμβρίου 2007, 12:26μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
dn nomizw 14 xronwn na exei toso megalo sth8os gia ispaniko. Ispaniko legete kai oxi italiko an dn kanw la8os
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44974 από AGGY16 στις 03 Δεκεμβρίου 2007, 5:58μμ

AGGY16

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Ναι μωρέ έχεις δίκιο. Πάνω στη βιασύνη μου το έγραψα "ιταλικό"
Πάντως εγώ δεκατετράχρονη είχα στήθος enough για "ισπανικό".
Άσχετα αν δεν το δοκίμασα ακόμα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44977 από _neraidomania_ στις 03 Δεκεμβρίου 2007, 10:22μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
ζησε το σημερα ξεχα το χθες γ@μ@ τους ολους και κανε οτι θες

εσυ θα αποφασισεις αν πρεπει να τελειωποιησεις την σχεση σου

σκεψου 1) θες να κανετε sex για να μην τον χασεις; ή 2) θες να τελειωποιησετε την σχεση σας γιατι σου αρεσει και τον αγαπας;

ΕΣΥ διαλεγεις

ΥΓ: εγω σου λεω παντως να το καθηστερισεις κανα χρονο ακομα. Και να θυμασαι καντο με οποιον θες την στιγμη που θεωρεις εσυ πιο καταλληλη γιατι καταλληλος αντρας δεν θα υπαρξει ποτε!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login