Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου

Στενη ακροπασθια, χρειάζεται περιτομή;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #161923 από Ioannhs Papaspyrou στις 18 Οκτωβρίου 2022, 7:45πμ

Ioannhs Papaspyrou

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2022
Καλησπέρα μαγκες του φτου,θαθελα να σας ρωτήσω,εχω στενη ακροπασθια κ ευτυχως οχι φίμωση (βαση ενος άρθρου που διαβασα μπορουσα να ταυτιστώ απίστευτα πολυ) τέλος παντων, αγχώνομαι μονο και μονο που μπαινω στη σκεψη για περιτομη,θα χρειαστεί να κάνω; Ή με καποιες ασκησεις (πχ να ανεβω κατεβάζω το πετσακι με βαζελίνη) θα βοηθήθω?

Ειμαι 15!!
προφίλάλλα...˵quote˶
16
Μήνυμα #161930 από Panos888 στις 19 Οκτωβρίου 2022, 5:09πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου πήγαινε σε έναν γιατρό να το δει και να κάνει διάγνωση, ώστε να σου φύγει και το άγχος.

Ανάλογα με την περίπτωση μπορεί να ''τη γλυτώσεις'' με κάποια ειδική αλοιφή ή να χρειάζεται νυστέρι.

Από εδώ, μόνο θεωρητικά μπορούμε να μιλάμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161934 από Ioannhs Papaspyrou στις 19 Οκτωβρίου 2022, 9:51πμ

Ioannhs Papaspyrou

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2022
Έγραψε:(Panos888@19 Οκτωβρίου 2022)
Φίλε μου πήγαινε σε έναν γιατρό να το δει και να κάνει διάγνωση, ώστε να σου φύγει και το άγχος.

Ανάλογα με την περίπτωση μπορεί να ''τη γλυτώσεις'' με κάποια ειδική αλοιφή ή να χρειάζεται νυστέρι.

Από εδώ, μόνο θεωρητικά μπορούμε να μιλάμε.

Υπάρχει περίπτωση αν με τη πρωτη φορα μου"φυγει" και το πρόβλημα? Δηαλδη μετα απο κει να γινεται ευκολα και χωρις δυσκολια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login