Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Σας έχουν πιάσει ποτέ γυμνό η γυμνή;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #161937 από Stef18 στις 24 Οκτωβρίου 2022, 3:54πμ

Stef18

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θέλω να μου πείτε η αγόρι ή κοπέλα αν σας έχουν δει γυμνούς η έχετε δει εσείς γόνους κάποιους συγγενείς σας οι φίλοι

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #161938 από lida στις 24 Οκτωβρίου 2022, 11:04πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναι αμέ, πολλές φορές και δεν εννοώ με τον σύντροφό μου. Ε, και; Θεωρώ ανόητες τις ντροπές για το γυμνό. Στην οικογένειά μου δεν ντρεπόμασταν ο ένας τον άλλον. Από πολύ μικρή συνήθισα να κοιμάμαι εντελώς γυμνή. Με τους γονείς μου κάναμε μπάνιο σε παραλίες γυμνιστών μαζί με οικογενειακούς φίλους, ξαδέρφια και θείους. Δεν σκεφτόμουνα ποτέ τον γυμνισμό σαν ντροπή ή κάτι πονηρό. Μεγαλώνοντας με τους φίλους μας και τις φίλες μου επιδιώκουμε να κολυμπάμε γυμνοί. Το νόημα του γυμνισμού είναι ελευθερία και πιο κοντά στη φύση. Δεν είναι σεξουαλικό θέμα. Αν δοκιμάσεις θα δεις ότι στην αρχή θα σου φαίνονται όλα περίεργα και διεγερτικά, γρήγορα όμως θα συνηθίσεις και θα καταλάβεις. Σκέψου τους ιθαγενείς της Ν. Αμερικής που κυκλοφορούσαν ολόγυμνοι χωρίς πρόβλημα και όταν ήρθαν από την Ευρώπη οι ιεραπόστολοι και τους έντυσαν άρχισαν τα προβλήματα ντροπής.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login