Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Σεξ και χρήμα.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #161964 από lida στις 09 Νοεμβρίου 2022, 8:10πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Θα γράψω μια ιστορία που μου συνέβη και θα ήθελα τα σχόλιά σας.

Ήταν πριν 2 χρόνια καλοκαίρι και δούλεψα λίγο καιρό σε ένα καφέ – μπαρ κοντά στη θάλασσα. Ένας πελάτης νέος, ευπαρουσίαστος, ευχάριστος και με ακριβό αυτοκίνητο, ερχόταν πολύ συχνά στο μαγαζί και με φλέρταρε. Δεν με άφησε καθόλου αδιάφορη και έδειξα καθαρά ότι “τσιμπάω”. Κάποια μέρα, του πήγα τον καφέ, μου έδωσε την κάρτα του και μου είπε να βρεθούμε. Πήρα την κάρτα, χαμογέλασα με νόημα και απομακρύνθηκα για τη δουλειά μου. Σε λίγο ξαναπέρασα από το τραπέζι του. Μου έδειξε ένα πεντακοσάευρο και μου είπε: “Είναι δικό σου αν μου χαρίσεις μια βραδιά”. Αυτό ήταν, ξενέρωσα εντελώς! Έβγαλα την κάρτα του από την τσέπη μου και την έσκισα κομματάκια. Του είπα: “Άκου φίλε, τα χάλασες όλα. Είχα σκοπό να βρεθούμε για όλα, αλλά με αυτό που έκανες με σκότωσες και δεν θέλω ούτε να σε ξέρω. Σε παρακαλώ μη με πλησιάσεις ξανά”, και έφυγα από το τραπέζι του. Δεν τον ξαναείδα από τότε.

Κάθε κριτική, ακόμα και κακόβουλη, είναι ευπρόσδεκτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161966 από kapapi04 στις 11 Νοεμβρίου 2022, 3:37μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Αυτός ο ενθουσιασμός τα χαλάει όλα
Βλέπεις κάποιον ή κάποια σου αρέσει τρελά
Και είσαι έτοιμος ή έτοιμη να φας τα μούτρα σου
Ευτυχώς για σένα αποδείχθηκε με την πρώτη μαλακας και γλύτωσες τα χειρότερα... του στυλ δεν ξέρεις τι βίτσια καί γούστα θα σου έβγαζε στην πορεία
Και προς τιμή σου με την πιο ηλίθια κίνηση που έκανε με το 5ευρο δεν δέχθηκες
Για να μην κοκορευετε μετά στις παρέες του ότι πήδηξε μωράκι με έναν καφέ και πέντε ευρώ...ναι δυστυχώς υπάρχουν καί τέτοιοι ...οι καιροί είναι πονηροί... καί καλύτερα ας γνωρίσουμε τον άλλον πρώτα πριν κάνουμε οποιαδήποτε κίνηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161967 από Mario16 στις 12 Νοεμβρίου 2022, 12:06πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Δεν είπε 5€ φίλε είπε 500€. Εάν υπήρχε χαρτονόμισμα τον 1000€ θα έλεγε 1000€
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162966 από lida στις 12 Νοεμβρίου 2022, 6:37πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
Τα κακόβουλα υπονοούμενα ελήφθησαν. Δεν πειράζει, έχω ακούσει και χειρότερα.
Πάντως οι περισσότερες φίλες μου είπαν ότι για 500€ και αφού ήταν ωραίος, μάλλον θα πήγαιναν.
Επίσης στην τελική επειδή είχα θυμώσει και ξενερώσει, πολύ το χάρηκα που τον άφησα με το 500ευρο στο χέρι να σκέφτεται ότι αν δεν το πρότεινε θα ήταν κερδισμένος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login