Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Δώσε θάρρος στο χωριάτη κι αυτός θα το πάρει και μην τον είδατε...
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μου έβαλε τη βούρτσα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163045 από NickXat στις 19 Δεκεμβρίου 2022, 10:13πμ

NickXat

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα,
Πριν λιγες μερες βγηκα με μια κοπελα. Ιδια ηλικια περιπου. Πανεμορφη. Ειχαμε δηλωσει και οι δυο με τον τροπο μας οτι υπαρχει ενδιαφερον. Βγαινουμε , την καλω στο σπιτι μου και αρχιζει η φαση. Κατεβαινω προς α κατω για να ζεσταθει το πραγμα, κατεβαίνει και αυτη. Αφου μου πηρε πρωτα πιπα, με τωτησε αν θελω να με κανει να καβλωσω οπως δεν εχω καβλωσει ποτε ξανα , χωρις ωστοσο να αναφερει πως. Εγω φυσικα απαντησα ναι. Τοτε παιρνει την χτενα που βρισκόταν στο μπανιο και μου την βαζει στον κωλο σιγα σιγα. Μιλαμε αλλη απολαυση. το προβλημα ειναι οτι μου αρέσε υπερβολικα, ενω δεν το ειχα δοκιμασει ξανα και δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο. Παρολαυτα θα θελα να ξαναγινει με κατι μεγαλύτερο. Σκεφτομαι να δοκιμασω και μονος μου. Τι μυ λετε να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163065 από Jeanmoust στις 27 Δεκεμβρίου 2022, 2:16πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο, απλά σου ερεθισε τον προστάτη. Μπορείς κι εσύ απλά να το επαναλάβεις, εφόσον σου άρεσε, ξεκινώντας απλά με τα δάκτυλά σου και χρησιμοποιώντας κάποιο λιπαντικό ή απλά σάλιο. Είναι όντως ωραία εμπειρια και πολύ καβλωτική! Μην αρχίσεις τις δοκιμές με κάποιο αντικείμενο μεγάλο, γιατί μπορεί να προκαλέσεις τραυματισμό. Ξεκινά και δάχτυλο και βλέπεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login