Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κολπικά αέρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163054 από Anma στις 21 Δεκεμβρίου 2022, 2:40μμ

Anma

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2022
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπόν έχω μια σχέση κ είμαστε πολύ οικείοι μεταξύ μασ καθώς είμαστε αρκετό καιρό μαζί. (Είμαστε από απόσταση) καθώς γινόταν, ο τι γινόταν, ξέρετε, έβγαλα κολπικά αέρια. Πολύ δυνατά. Ξέρετε αυτά τα αοσμα που συμβαίνουν λόγω ταχύτητας κλπ. Συνεχίστηκε κανονικά η φαση σαν να μην έγινε τπτ κ έτυχε να ν το αναφέρει ο ίδιος μετά από αρκετή ώρα κ μ λέει ότι ξέρει τι είναι κ να μη το συζητήσουμε. Παρόλα αυτά αργότερα αφότου το είχαμε συζητήσει γ ένα λεπτό ξανακαναμε κ μετά ξανά κ μετά ξανά. Το θέμα είναι πως τώρα ντρέπομαι, θέλω να μιλήσω μαζί του αλλά ντρεπομαι πολύ μήπως σταμάτησε να με θέλει μηπωσ αηδιάζει σ όλα αυτά κ γενικότερα ΝΤΡΈΠΟΜΑΙ κ έχω στο μυαλό μου τώρα ότι δν με θέλει κ ότι δν θα είναι το ίδιο. Τι να κάνω; πείτε μ την γνώμη σασ. Επίσης διάβασα στο ίντερνετ ότι είναι απόλυτα φυσιολογικά κ όλεςοι γυναίκες κάποια στιγμή το παθαίνουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163056 από Panos888 στις 22 Δεκεμβρίου 2022, 2:07πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2
Καλημέρα, βρε σεις, θα μας τρελάνετε!

Τι να συζητήσετε και τι να μην; Tι ακριβώς ντρέπεσαι;;

Κατά την είσοδο του πέους στο κόλπο (και με την συνεχή κίνηση) μπαίνει αέρας με αποτέλεσμα να δημιουργούνται αυτά τα κολπικά αέρια, δηλ. καμία σχέση με γαστρεντερικό!..

Στη Γαλλία το λένε vent d'amour (αέρας της αγάπης).

Είναι σαν να μου λες, έσυρα το έπιπλο στο πάτωμα και αυτό έτριξε και ντρέπομαι. 😋



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163058 από kapapi04 στις 22 Δεκεμβρίου 2022, 2:47μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Συγνώμη κοπελιά αλλά αυτό είναι τελείως φυσικό να συμβαίνει και όταν έχει κολπικά αέρια η κοπέλα μου πάνω στην πράξη
Είναι κάτι που με κσβλωνει αφάνταστα
Δείχνει ότι το ευχαριστιεται και με τρελαίνει

Πάψτε λοιπόν να ντρέπεστε για το σώμα σας αυτό σημαίνει ανασφάλεια
Και φοβάστε στο τι άποψη θα έχει ο άλλος δίπλα σας
Σας διάλεξε;;; Θα σας ερωτευτεί και θα σας αγαπήσει για αυτό που είστε
Όχι γι'αυτό που θα θελε να είστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login