Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να ερωτευτείς είναι φοβερά απλό. Να ξε-ερωτευτείς είναι απλά φοβερό!
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μέγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #164258 από Nickon στις 08 Απριλίου 2023, 1:32πμ

Nickon

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας φίλοι μου! έχω μία σχέση που προχωράει αργά καί σταθερά και από κάτι το ελεύθερο εξελίσεται προς κάτι το απόλυτα σταθερό
Πήρα το θάρρος,νά γράψω το θέμα που με απασχολεί,με αφορμή ένα παρόμοιο θέμα που διάβασα, Τό παιδί που είμαστε μαζί και σοβαρά καί τώρα τελευταία έχουμε έρθει πιο κοντά σέ συναισθήματα ,και είναι υπέροχο όλο αυτό που ζούμε, όταν γνώριστηκαμε ήμουν μόνο του σέξ εκείνη την εποχή δέν παίζαμε σοβαρά, κάποια στιγμή του είπα νά κάνουμε κανονικό σεξ, μου ζήτησε να του βρώ ένα λαστιχακι που κρατάει τήν στύση, είπαμε να κάνουμε τό απέφυγε, και τελικά τό κράτησε καί τό έχει ακόμα και σήμερα, εμείς όλα τά χρόνια που παίζουμε, κάνουμε στοματικό του κάνω μου κάνει φιλία αγκαλιές χάδια καί με όλα αυτά είμαι πλήρης, γιατί υπερτερεί το συναίσθημα σκεφτείτε με έκανε Νά ξεχάσω εντελώς το σέξ καί νά μήν τό αναζητάω!
Πέρυσι το καλοκαίρι μου κάνει σέ μία συζήτηση που είχαμε, σου έχω πει ποτέ γύρνα κ....ο; καί ότι έχει κόψει το σέξ από το 15 εγώ τον γνώρισα το 17 Του είπα όχι καί δεν θά ήθελα (αυτό με την προϋπόθεση ότι δεν θέλουμε μεταξύ μας κάτι τέτοιο) μου κάνει θά είμασταν κάτι άλλο άν γινόταν έτσι σύμφωνοι σύμφωνοι!
κάναμε νά βρεθούμε μετά για κανένα δύο μήνες
καί βλέπω πάλι το δαχτυλίδι πέους, αυτό που του είχα κάνει δώρο χρόνια πριν , βρήκα πρόσφατα προφυλακτικά ανοιγμένη συσκευασία ούτε που το σχολίασα έκανα πως δέν το είδα καί δέν συγχηστηκα γιατί ναι με έχουμε ελεύθερη σχέση αλλά με συναισθημα!! προσπαθώ τώρα νά καταλάβω τι τον έκανε τελικά νά μπει στο τρυπάκι να ψάχνει σεξ; ότι μήπως τελικά ήθελε από εμένα αλλά δέν ήταν άνετος στο νά τό ζητήσει;;;
είναι 1.77 καί είμαι 1.84 τόν έχει μικρό και κοντό και για εμένα αυτό δεν είναι πρόβλημα, δεν του έχω πει ποτέ τίποτα ,διότι ότι καί νά του πω όπως καί νά τό πω ,θα το πάρει πολύ κατάκαρδα έχει νά κάνει με τά συμπλέγματα του, Κάποια στιγμή όμως θέλω νά του ξεκαθαρίσω ότι άν το θέλει μπορεί νά τό κάνει μαζί μου και δέν είναι ανάγκη να το ψάχνει άλλου, επίσης νά πω ότι είναι περισσότερο τοπ καί εγώ βτμ αλλά στο στοματικό του δίνουμε και καταλαβαίνει αμοιβαία σκέφτομαι όμως ότι ίσως επειδή τόν έχω τρελάνει Με τον τρόπο που τον ικανοποιώ ίσως τελικά εγώ νά τόν έβαλα στο τρυπάκι νά ψάχνει σέξ τον έκανα να νιώσει τόσο ιδανικός αφού έχω συναισθήματα για εκείνον το θέμα είναι ότι Με άλλους δεν θά συμβεί έτσι γιατί οτιδήποτε άλλο θά είναι μόνο αρπαχτή ,
Ξέρω καλά για τις απορρίψεις που τρώει σέ γενικό επίπεδο από όλους όλα τά γνωρίζω
Δεν ζητάω τήν ιδανική απάντηση αλλά τί περίπου θά μπορούσε νά του συμβαίνει καί είναι σέ τέτοια συγχηση
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #164259 από Greek0123 στις 08 Απριλίου 2023, 2:49πμ

Greek0123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2023
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα το πω ωμά.. Δεν σε βλέπει σαν τρύπα.. Αυτό συμβαίνει.. Σε γουστάρει φουλ.. Είναι ερωτευμένος μαζί σου.. Αν θες να προχωρήσεις βρες να κάνετε κάτι νέο που δεν το έχετε κάνει ήδη.. Φυσικά θα βοηθήσει αν του μιλήσεις και του πεις ποσο πολύ το θες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164260 από Nickon στις 08 Απριλίου 2023, 5:45πμ

Nickon

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ είναι μια απάντηση που στέκει!
Αλλιώς δεν θά μου έλεγε,θά είμασταν κάτι άλλο άν σου έλεγα,να σκύψεις! Υπάρχει ένα μείον άν τό κάναμε έτσι, χάνεται κάθε οπτική επαφή γιατί λόγω ανατομίας,δεν επιτρέπεται καί άλλη στάση...
Στο οραλ είναι αποθέωση νά τόν βλέπω καί νά Με βλέπει ...Για τήν ώρα αυτό που Μας βγαίνει είναι το στοματικό αμοιβαία ,σέ πίο εξτρίμ Πίο προχωρημένο βαθμό από πριν ,φύγαμε από τίς ντροπες καί τό συνεσταλμένο , κάποια στιγμή θά τό συζητήσω φυσικά ... σέ μία προχωρημένη κατάσταση πχ συγκατοίκηση πιστεύω ότι όλα τα κάνουμε.. αλλά καί έτσι εξτρίμ που έχει γίνει τό στοματικό λειτουργεί σαν τόπ λές καί κάνει σέξ κανονικά μαζί μου τό λεγόμενο deep throat... καί τό κεφάλι ψηλά κλείνει τά μάτια και απολαμβάνει 🥰 καί αυτό που φεύγοντας τού λέω πως καί δέν μας έβγαινε έτσι τόσο καιρό; Ε δέν έτυχε μου κάνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login