Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκφράζεστε δυνατά. Θα ξυπνήσει η ναρκοκοινωνία σας.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Αυτοϊκανοποίηση στα κορίτσια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #45623 από omg+3lol στις 03 Ιανουαρίου 2008, 11:36πμ

omg+3lol

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αγαπητοι,
γεια σας! ειμαι καινουρια στο σαιτ, αλλα υπαρχει 1 θεμα που με απασχολει και θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας. Είμαι κοπέλα, 16 χρονων, κι απο περσι...ε, ναι, αυνανιζομαι...Οχι καθημερινα, αραιά και που...αλλα κάθε φορά που το κανω μετα νιωθω τυψεις κι οτι έκανα κτ πολυ κακο.....βλεπετε δεν μπορω να το συζητησω με καμια φιλη μου γτ θα με πουν ανωμαλαρα κ λυσαρα...Γιατι τα κοριτσια δεν κανει ποτε ν αυνανιζονται, ουτε να το σκεφτεις...Ετσι δεν ειναι?? Η μηπως δεν ειναι ετσι τελικα?? Δεν ξερω...και γτ θεωρειται απολυτως αποδεκτο και φυσιολογικο τ αγορια ν αυνανιζονται απ την 6η δημοτικου(!!!) και τα κοριτσια ποτε??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45627 από spirooos στις 03 Ιανουαρίου 2008, 12:12μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Aghphth omg+3lol. Mhn niw8eis typseis. Einai apolytws fisiologiko kai sigoura aytes oi perivohtes files me ta polla taboo to exoun dokimasei. Kai ta agoria kai ta koritsia exoun tis idies anagkes kai einai poly adiko na sas katakrinoume. Mhn stenaxwriese loipon kai grapse tis files sou kai ton kosmo ekei pou ksereis ( epeidh dn exeis mporeis na xrhsimopieiseis kai ta palia sou ta papoutsia).

me agaph,
spirooos
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45629 από ksanthoulla στις 03 Ιανουαρίου 2008, 12:23μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Αγαπη μου,οπως είπε και ο spiroos μην νιώθεις τύψεις..
Ειναι απολύτος φυσιολογικό για την εφηβεία,δλδ τώρα που ακόμα δεν εχεις ενεργή την σεξουαλική σου ζωη..
Οσο για τις φίλες σου,δεν πρέπει να ανησυχείς..
Δεν σε πιέζει κανενας να το μοιραστείς μαζί τους..Κρατησέ το για τον εαυτό σου..Έιναι δικαίωμα σου να κάνεις οτι θες πάνω στο σωμα σου..!!!
Επίσης για το θέμα των αγορίων,μην λες οτι ειναι φυσιολογικό να αυνανιζονται..εδω στην κύπρο οι περισσότεροι γινονταί ρεζιλι οταν μαθει κάποιος οτι κάνει αυτο τ πράγμα,επειδή υποτίθετε πρέπει να κάνει σέξ συνεχώς..
Εμένα προσωπικά οταν μου το είπε μια φίλη το θεώρησα φυσιολογικό και δεν την είπα ουτε ανωμαλάρα ουτε τίποτα..επειδή ειμαι πραγματική φίλη..αν ειναι και εκείνες θα το κατανοήσουν χωρίς να σου πουν οτιδήποτε..!!Αν θελήσεις να το πεις σε εκείνες δλδ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45637 από DaLeaDer στις 03 Ιανουαρίου 2008, 2:04μμ

DaLeaDer

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Nai re c min niwtheis tipseis...Einai i fisi tou antropou etc...Eisai ligo mikri gia na ikanopoiiseis tis sexualikes sou epithimies me enan sintrofo kai einai enas tropos antimetopiseis autou tou provlimatos...Prosexe omws min ginei sinitheia...Den to lew gia plaka...


kati teleytaio kai ligo asxeto.....DLD ksanthoula mou min mas peis oti tis tin ekanes tin xari!!!! XD
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45638 από ksanthoulla στις 03 Ιανουαρίου 2008, 2:42μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
poias ekana tin xari?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45775 από fucker στις 07 Ιανουαρίου 2008, 5:39μμ

fucker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
dikio exoun ta paidia min niwtheis typseis an ton thes ayton pou to ekanes kanto xana kai xana mi se noiazei afou einai kai oraio
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45796 από hello_kitty στις 08 Ιανουαρίου 2008, 5:23μμ

hello_kitty

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2008
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
keep doing it!

Ειναι πολυ καλο για μια κοπελα να επεξεργαζετε το κορμι της και να βρισκει μονη της τα πιο ευιασθητα σημεια κουμπια της!
Συνεχισε...ειναι απαραιτητο για τον καθε εναν μας να το κανουμε αυτο για να μην ειμαστε και δυστροποι αργοτερα με τις εμπειριες μας!

τωρα για τις φιλες σου....
καλυτερα να μην το συζητας,ειναι πολυ προσωπικα αυτα τα δεδομενα.
Για οτιδηποτε θελησεις....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45801 από Daphni στις 08 Ιανουαρίου 2008, 6:41μμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Καλή μου ο αυνανισμός είναι από φυσιολογικός έως και απαραίτητος για να αναπτυχθείς σεξουαλικά!Αν πέσει στα χέρια σου κανένα σχετικό βιβλίο, θα δεις να αναγνωρίζεται ο αυνανισμός ως μέσο ωρίμανσης στον σεξουαλικό τομέα!Βέβαια, δε θα κολλήσεις εκεί, θα έρθει η στιγμή που θα κάνεις σεξ με άντρες και μάλιστα, μπορεί να τύχει να αυνανιστείς και μπροστά τους!Όσο extreme κι αν σου φαίνεται, η θέα μιας γυναίκας που αυτοικανοποιείται, χαρίζει στον άντρα συνειρμούς του στυλ ότι έχεις σκοπό να περάσεις καλά με κάθε εφικτό τρόπο, κι αυτό μπορεί να τους τρελάνει!
Όσο για τη γνώμη των άλλων...Κατά ένα περίεργο τρόπο, υπάρχουν πράγματα που τα κάνουμε εμείς οι ίδιοι και που όμως δεν τα "συγχωρούμε" σε άλλους!Για αυτό πρέπει να κρατάς κάποια πράγματα για τον εαυτό σου.Για να μη δίνεις το δικαίωμα σε κάποιον να σου την πει για κάτι που ίσως κάνει κι ο ίδιος κρυφά!Μη νιώθεις άσχημα για αυτό, και πάνω από όλα μην αφήσεις κανένα να σε κάνει να πιστέψεις ότι είσαι ανωμαλάρα ή λυσσάρα όπως λες...Δεν κατάλαβα δηλαδή...Από πότε οι ορμές έγιναν ανωμαλία???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46027 από john_is_my_name στις 14 Ιανουαρίου 2008, 5:00πμ

john_is_my_name

μέλος από: 3/10/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Παντως ειναι η καλυτερη μεθοδος αντισυληψης....
Ολες ανεξαιρετος το κανουνε και ας υποστιριζoυνε ακραδαντα το αντιθετο.
Στο χειρογλυκανο ολοιιιιιιιιιι!!!!!!
Και να ακους παντα το σοφο λαο που λεει: Αν πετυχει η μ@λ@κ.. τυφλα να χει το γ@μ...
Υπαρχει ομως και ενα "αλλα": ευκολα τη μαθαινεις δυσκολα την αφηνεις.... Γι' αυτο με μετρο...
Αυτες οι λιγες συμβουλε (και παντα χωρις παρεκσιγηση) απο τον κατα πολλους, γερο-Μπο...

C U around mates....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46292 από _Trelos_22 στις 22 Ιανουαρίου 2008, 12:41πμ

_Trelos_22

μέλος από: 22/1/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
dwsta ola kai mhn akous kanena!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login