Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι έχουν φωτογραφική μνήμη αλλά μερικοί δεν έχουν φιλμ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Μαλάκια με κολλητό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167451 από Mpompos12 στις 10 Ιουνίου 2023, 12:38πμ

Mpompos12

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/4/2023
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καταρχάς να πω οτι εγώ και ο κολλητός μου είμαστε 13 χρόνων. Θα ήθελα πολύ να τραβήξουμε μαζί καμια ημέρα. Τώρα που θα πάω και στο χωριό του και θα μείνουμε μαζί νομίζω είναι το ιδανικό. Γενικα και στο σχολείο που καθόμαστε μαζι, όταν καυλωνε φαινόταν ότι τον έχει μεγάλο. Όταν καυλωνα εγώ το έβλεπε και κοιτούσε αρκετά. Μπορείτε να μου πείτε καμιά συμβουλή?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #167459 από Makis_78 στις 14 Ιουνίου 2023, 3:52πμ

Makis_78

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να μην το κυνηγήσεις, θα έρθει μόνο του.
Αν καμιά φορά θα είστε μόνοι βάλε να δεις τσόντα και αν δεις ότι κοιτάει πες του ότι καυλωσες και θα την βγάλεις έξω για να την παίξεις γιατί δεν αντέχεις άλλο και δες πως θα πάει. Μετά ρώτα τον αν θέλει και αυτός να την παίξει επειδή τον βλέπεις και αυτόν κάπως καυλωμένο.
Αν δεν αντιδράσει δεν πειράζει.

Μπορείς επίσης μετά το μπάνιο να ρήξεις "καταλάθος" την πετσέτα σου μπροστά του και αν δεις αντιδράσεις

Αυτά έχω να πω να είσαι χαλαρός και θα έρθει μόνο του


Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167464 από Donvarzz στις 14 Ιουνίου 2023, 2:29μμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Εγώ λεω να το κυνηγήσεις αφού το θες να τραβήξετε παρέα με προσοχή πντα και σιγά σιγά
Αν δεις ανταπόκριση τότε μια χαρά θα περασετε γαματα πιστεύω! εμένα δν μου έχει τύχει ακόμα κάτι τέτοιο αλλά θα το γουσταρα πολύ τώρα για συμβουλές ίσως στο μπάνιο όταν πχ πας να κανείς μπάνιο να βγεις με πετσέτα και να αλλάξεις χαλαρά μπροστά του η να το κανείς να φανεί λίγο σαν ατύχημα να δεις τι θα κάνει αν θα κοιτάξει καθόλου η όχι
Μετά έτσι το βράδυ αν είστε ίδιο δωμάτιο να κάτσετε πχ κοντά και να βάλεις κάτι να δείτε η να του δείξεις κάτι που βρήκες τυχαία καμία γκομενα η να βρεις μια τσόντα και να του πεις τύπου ρε σι χθες είδα Μι τσόντα ήθελα να τραβήξω στο Τσακ ήμουνα θες να στην δείξω να μου πεις αν σαρεσει και να του την δείξεις και κάπως έτσι όπως καβλωσεις να του πεις εεε σήμερα δν αντέχω θα την βγάλω έξω αν της ε πειράζει και τσουπ την βγάζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login