Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Web 2.0, καλάθι της νοικοκυράς, Μολώχ της ασφάλτου, φιλανθρωπία εταιρειών. Ισοδύναμα ανύπαρκτα πράματα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Καλοκαίρι αποτρίχωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167460 από Makis_78 στις 14 Ιουνίου 2023, 4:02πμ

Makis_78

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του φτου. Είμαι 15 χρονών και τώρα που έρχεται το καλοκαίρι νιώθω αρκετά άβολα με το σώμα μου.
Για αρχή οι περισσότεροι στον περίγυρό μου είναι αρκετά γυμνασμένοι ενώ εγώ απλά κανονικός.
Όμως δεν είναι αυτό το μεγαλύτερο θέμα μου!
Φέτος τον χειμώνα ξεκίνησα να βγάζω τρίχες στο στήθος μου και στην κοιλιά μου αλλά και στην πλάτη μου. Και τώρα είναι αρκετά μεγάλες σε κάποια σημεία.
Εγώ δεν θέλω να πάω έτσι για μπάνιο με την οικογένειά μου ούτε με την παρέα μου.
Τώρα θα μου πείτε ξύρισέ τες όμως και πάλι το ξύρισμα κρατάει το πολύ 2-3 ημέρες.
Και εκτός αυτού στην πλάτη δεν φτάνω καν...
Επίσης ντρέπομαι να πω σε κάποιον να με βοηθήσει με το ξύρισμα της πλάτης καθώς είναι άβολο.
Εσείς τι κάνατε όταν ήσασταν σε τέτοια φάση ή τι κάνετε τώρα που την περνάτε αυτήν την φάση.
Έχω διαβάσει στο ίντερνετ για λέιζερ στο σώμα όμως δεν έχω τα χρήματα για κάτι τέτοιο


Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167465 από Donvarzz στις 14 Ιουνίου 2023, 2:32μμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
κοίταξε φίλε όλοι έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο καλό και όλοι θα περάσουν για μένα επειδή είσαι μικρός ακόμα καλύτερα όχι λέιζερ. Καλυτερα να πάρεις ξυραφάκι η μηχανι και κάθε τρεις-4 μερες να τις ξυρίζεις στην κοιλιά δεν είναι πολλά τα σημεία και δν σου τρώει πολύ χρόνο εγώ κάποτε ξύριζα όλα τα σημεία μου φαντάσου ποσό βαρετά ένιωθα! Τώρα για στήθος και κοιλιά σιγά να κανείς 5 λεπτά ΜΑΞ η πλάτη βαλε κανέναν αδερφό αν έχεις αλλιώς δεν ξέρω η να της αφήσεις αλλιώς κανένα φίλο σου που μπορεί να είστε λίγο άνετα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login