Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να φοβάσαι τα πισινά του γαϊδάρου και τα μπροστινά του καλογέρου.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Ξύρισμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167466 από enasmonos στις 14 Ιουνίου 2023, 4:53μμ

enasmonos

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι νέος μέλος στο ftou. Τέλος πάντων, χθες ξυρίστηκα στον πουτσο και σήμερα είδα ότι βγήκαν κάτι κόκκινα σημαδάκια, σαν σπυράκια κάπως. Ξέρει κανείς τι είναι αυτά και πως να τα αποφύγω;
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #167467 από Donvarzz στις 15 Ιουνίου 2023, 12:02πμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε! μάλλον ξυρίστηκες με ξυράφι λογικά εε; αν ναι τότε πιθανό να ερεθιστηκε το σημείο μπορεί να σε ποιασει και φαγούρα το έχω πάθει και εγώ! Αν θες και έχεις βαλε λίγη κρεμα ενυδατική να ηρεμήσει το σημείο αν έχεις κάπου έντονη κοκκινίλα και πόνο ίσως σου γύρισε και καμία τρίχα αλλά δεν μπορώ να ξέρω στα σίγουρα γι αυτό Γτ δν έχω και εικόνα για τα σπυράκια αυτά που λες αλλά δεν νομίζω να γύρισε τρίχα ερεθισμός θα είναι βάζε κρεμα ενυδατική!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167474 από enasmonos στις 16 Ιουνίου 2023, 4:00μμ

enasmonos

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ναι με ξυράφι ξυρίστηκα. Έχεις κάποιο τύπου τιπ για το πως να ξυρίζομαι καλύτερα εκει; Εσυ ξυρίζεσαι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167475 από Donvarzz στις 16 Ιουνίου 2023, 8:01μμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Όταν έχεις πολλές τρίχες καλό είναι να έχεις μια μηχανή να τις τριμαρεις έτσι λίγο για να κοπούν η περισσότερες και μετά να βάζεις ξυράφι αλλά προτού βάλεις ξυράφι να ρίχνεις ζεστό νερό δλδ να κανείς ξέρω γώ λούσιμο και μετά από κάνα 5 λεπτό που θα έχει πάρει θερμοκρασία το σώμα σου και θα είσαι ζεστός τις περνεις με ξυράφι θα δεις ότι θα έχεις καλύτερο αποτέλεσμα θεωρώ
Εγώ ναι ξυρίζομαι κάθε 2 εβδομάδες κάπου εκεί δοκίμασε το και πες μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167477 από enasmonos στις 17 Ιουνίου 2023, 1:24πμ

enasmonos

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εντάξει ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login